Skip to content

Google I / O 2021: Tarihler, Haberler, Söylentiler ve Bilinmesi Gereken Diğer Her Şey

1 de Mayıs de 2021

Google I / O, teknoloji devi tarafından düzenlenen geliştiriciler için yıllık bir etkinlik konferansıdır. G / Ç, bir bilgisayar ile dış dünya arasındaki iletişimi ifade eden klasik bir bilgi işlem terimi olan ‘girdi / çıktı’ anlamına gelir.

Google I / O’nun Tarihleri ​​Nelerdir?

Google, G / Ç’nin neredeyse 18-20 Mayıs’tan itibaren geri döneceğini duyurdu. Salgın nedeniyle Google, etkinliği 2020’de iptal etti.

Katılmak için Nasıl Kayıt Olunur

Etkinlik ücretsizdir ve herkese açıktır, ancak atölyelerde yer ayırtmak ve Bana Her Şeyi Sor oturumları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Google I / O Ne Kadar?

2021’de etkinlik ücretsizdir. Geçmiş etkinlikler için biletler 375 $ (akademisyenler için) ile 1.150 $ (genel kabul) arasında değişiyordu.

Google I / O Nerede Tutuluyor?

Google I / O neredeyse bu yıl gerçekleşecek; genellikle Mountain View, CA’daki Shoreline Amphitheatre’da düzenlenir. Bu şehir Google’ın evidir; San Francisco şehir merkezinin yaklaşık 40 mil güneyinde.

Google I / O’da Ne Tür Konular Kapsanır?

Duyurular genellikle Android ve Pixel telefon hattında yapılan güncellemelerin yanı sıra çok çeşitli Google ürünlerini içerir. Örneğin 2019’da Google Lens, Google Haritalar için AR yürüyüş talimatları, Android sürüş modu, Google Home cihaz hattının Google Nest olarak yeniden adlandırılması ve Pixel 3a ve 3a XL ile birlikte duyuruldu.

Google I / O İle İlgili En Son Haberler

Lifewire’daki en son teknoloji haberlerini her zaman okuyabilseniz de, işte Google I / O ve Google ürünleri veya hizmetleriyle ilgili bazı ilgi alanları.