Skip to content

Google, Pixel Pass Telefon Abonelik Planını Tanıttı

28 de Mart de 2023

Yeni Pixel 6 ve Pixel 6 Pro telefonlarının tanıtımıyla birlikte Google, size en yeni telefonu ve diğer avantajları sağlayan Pixel Pass abonelik planını duyurdu. Google’ın yeni Pixel Pass’i, büyük bir ön maliyet olmadan yeni bir Pixel telefona sahip olmanızı sağlayacak ve YouTube Premium gibi şeylere erişmenizi sağlayacak. Pixel 6 veya Pixel 6 Pro’yu isteyip istemediğinize bağlı olarak, taşıyıcı maliyetlerini içermese de, size sırasıyla ayda 45 ABD Doları veya ayda 55 ABD Doları geri koyacaktır.

Pixel Pass, en yeni Pixel telefonu (kilidi açık olduğundan tüm büyük operatörlerle kullanabilirsiniz), YouTube Premium ve YouTube Music Premium’u içerir. Ayrıca Google Play Pass, Google One ile 200 GB’a kadar bulut depolama ve Google’ın cihaz korumasını içerir. Yani temelde yeni bir telefon, YouTube’da reklamsız videolar ve müzik, ücretsiz oyunlar ve fotoğraflarınızı ve videolarınızı depolamak için bir sürü alan elde edersiniz.

Google Piksel telefon

Google’a göre, Pixel Plus aboneliği otomatik olarak mevcut sağlayıcınızla veya Google Fi faturanızla birleşecek, böylece her şeyi tek bir noktadan ödeyebileceksiniz. 24 aylık ödemenin ardından telefonunuzun ödemesi yapılacak ve aboneliğinize devam etme ve bir sonraki yeni cihazı alma seçeneğiniz olacak. YouTube Premium veya Play Pass gibi hizmetlere zaten aboneyseniz, Pixel Pass aboneliği başlatmak için bunları iptal etmek isteyeceksiniz. Google Store (halihazırda bir operatörünüz varsa) veya Google Fi (Google Fi kullanıyorsanız) aracılığıyla bugün Pixel Pass’e önceden abone olabilirsiniz. Bir Pixel 6 için faturalarınıza ayda 45 ABD Doları veya Pixel 6 Pro için ayda 55 ABD Doları ekleyecektir; ancak Google Fi aracılığıyla ayda 5 ABD Doları tasarruf edebilirsiniz.