Skip to content

Google Play Pass Nasıl Kullanılır

28 de Mayıs de 2021

Google Play Pass, yüzlerce Android oyununa (en iyi Google Play Pass oyunlarının bir listesi) ve diğer uygulamalara ayda yaklaşık 5 ABD doları karşılığında sınırsız erişim sağlayan, aylık ödemeli bir abonelik hizmetidir. Bu Play Store başlıkları reklamsızdır ve uygulama içi satın alma içermez ve kataloğa düzenli olarak daha fazla oyun eklenir. Google Play Pass abonelikleri yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Google Play Pass Aboneliği Oluşturma

Google Play Pass için kayıt süreci oldukça basittir ve herhangi bir para harcamadan önce hizmete bir deneme sürüşü yapmak isteyen oyuncular ve uygulama fanatikleri için 10 günlük ücretsiz bir deneme sunulmaktadır.

 1. öğesine dokunun. Oyun mağazası Google Play Store uygulamasını başlatmak için akıllı telefonunuzun veya tabletinizin ana ekranındaki simgesine dokunun.

 2. Üç yatay çizgiyi seçin Menü sol üst köşede bulunan simge.

 3. Kayar menü göründüğünde, öğesine dokunun. Play Pass.

 4. Dokunmak Deneme sürümüne başla.

 5. Play Pass aboneliğinizin koşulları görüntülenir. İstenirse Google Pay ayrıntılarınızı girin veöğesine dokunun. ABONE OL.

 6. Google Hesabı şifrenizi girin ve DOĞRULAYIN.

  Google Play Pass ücretsiz denemesi için kimlik bilgisi ekranları

 7. Kayıt başarılı olursa, Play Pass’e Hoş Geldiniz ekranının ardından kısa bir süre için bir onay mesajı görünür. Play Pass aboneliğinizi sürdürmemeye karar verirseniz ve ilk ay için faturalandırılmak istemiyorsanız, 10 günlük denemenin sona erme tarihinden önce iptal etmeniz gerekir.

Google Play Pass Nasıl Kullanılır

Aboneliğiniz aktif hale gelir gelmez, artık parmaklarınızın ucunda Android oyunlarının ve uygulamalarının bulunduğu geniş kitaplığı keşfetme zamanı.

 1. Dokunmak Oyun mağazası cihazınızın ana ekranında.

 2. Google Play Store, yeni Play Pass sekmesi varsayılan olarak etkindir. Google Hesabınız aile yöneticisi rolünde ayarlandıysa Play Pass aboneliğinize en fazla beş kullanıcı daha ekleyebilirsiniz. Eklemeye başlamak için, simgesine dokunun. Kurulum (karşılama ekranının üst kısmında bulunur) ve Aile Planı komutlarını izleyin.

 3. Play Pass sekmesi, kategoriye ve popülerliğe göre düzenlenmiş, artık emrinizde olan tüm uygulamaları içerir. Belirli bir uygulama hakkında daha fazla bilgi edinmek için küçük resmine dokunun.

 4. Uygulama ayrıntıları sayfası, önizleme resimleri ve video klipler, kullanıcı incelemeleri, indirme sayısı ve çok daha fazlası dahil olmak üzere söz konusu başlık hakkında bilgiler sunar. Ayrıca, ekli bir maliyete sahip tüm uygulamaların bir satıra sahip olduğunu da fark edeceksiniz. Liste fiyatı, aboneliğinizle birlikte ücretsiz olduğunu gösterir. Bu uygulamalardan birini denemek isterseniz, öğesine dokunun. Yüklemek.

 5. İndirme ve yükleme işleminin gerçek zamanlı durumu, ekranın üst kısmına doğru görüntülenir. Kurulum tamamlandığında, öğesine dokunun. Açık Yeni uygulamanızı başlatmak için

  Yükle ve Aç düğmelerini gösteren Google Play Pass ekranları

  Google Play Store’daki tüm teklifler Play Pass aboneliğinizin kapsamına girmez. Yanlışlıkla faturalandırmayı önlemek için ayrıntıları kontrol ettiğinizden ve Liste fiyatı yeni bir uygulama yüklemeden önce.