Skip to content

Herkes için 4 Harika Apple TV Parti Oyunu

19 de Mayıs de 2021

Hayatta televizyon izlemekten çok daha fazlası var. Arkadaşlar ve aile dünyayı döndürür ve en sadık Apple TV sahibi bile onlarla biraz eğlenmek için zaman ayırmak isteyecektir. İşte Apple TV için bulabileceğiniz en iyi parti oyunlarından bazıları. Bir dahaki sefere hep birlikte olduğunuzda ve biraz eğlenmek istediğinizde onlara bir şans verin.

SketchParty TV

Ne Seviyoruz

 • Gelişmiş çizim özellikleri, renkli şaheserler yaratmanıza olanak tanır.
 • Büyük gruplar ve aileler için ideal.

Neleri Sevmiyoruz

 • Sınırlı kelime seçimi, aynı kelimeleri tekrar tekrar alacağınız anlamına gelir.
 • Pictionary oynamak için gerçekten bir Apple TV’ye ihtiyacınız yok.

SketchParty TV, Pictionary’ye benzer. İki takımın her birinin takım başına en fazla sekiz oyuncusu olabilir. Her oyuncu iki dakika içinde çizmek için beş kelime alır. Elbette televizyonda çizim yapmazsınız, bu nedenle AirPlay Yansıtma özelliği etkin olan uyumlu bir iPad veya iPad Pro kullanmanız gerekir. Oynatıcı iOS cihazında çizim yaparken, görüntü TV ekranında belirir. Oyunun amacı, takımınızın çizmeye çalıştığınız kelimeyi tahmin etmesidir (yani, gözetleme yok). En çok puana sahip olan takım kazanır. Herkesin keyif alabileceği eğlenceli, katılımcı ve rekabetçi bir oyundur ve parti konuklarınızı yaratıcı yönlerini göstermeye teşvik eder.

Şimdi Dans Et

Just Dance Now'ın oyun demosu

Ne Seviyoruz

 • Mükemmel bir kardiyo egzersizi sağlar.
 • Tek başına veya arkadaşlarla oynamak eğlenceli.

Neleri Sevmiyoruz

 • Reklamlar, ücretsiz şarkılardan önce oynatılır.
 • Aylık abonelik ücreti gerektirir.

Biraz daha fiziksel bir şey mi istiyorsunuz? Hareket eden ve sallayan biriyseniz, Ubisoft’un anlık klasiği Just Dance Now sizi kapsar. Arkadaşlarınızla veya kendi başınıza oynayın. Oyun, dans etmek için 300 parça sunuyor, ancak bazılarına erişmek için ödeme yapmanız gerekiyor. Dans ederken Apple TV Remote’u veya Remote uygulamasını çalıştıran bir iOS cihazı sağ elinizde tutuyor ve ekranda gördüğünüz kişinin yaptığı hareketleri taklit etmeye çalışıyorsunuz. Hareketi doğru yapmak için puan kazanırsınız ve daha fazla melodinin kilidini açmak için bu puanları kullanabilir (veya ödeyebilirsiniz). Oyunu oynayan diğer insanlara karşı kafa kafaya oynadığınız bir çevrimiçi mod da vardır.

Fibbage XL

Apple Tv oyunu Fibbage başlangıç ​​ekranı

Ne Seviyoruz

 • İsteğe bağlı ebeveyn denetimleri, oyunu her yaş için uygun hale getirir.
 • Akıllara durgunluk veren sanal ana bilgisayar çok komik.

Neleri Sevmiyoruz

 • Her oyuncunun katılmak için Wi-Fi’li kendi mobil cihazına ihtiyacı vardır.
 • Ara sıra meydana gelen gecikme ve bağlantı sorunları, oyuncuların soruları kaçırmasına neden olabilir.

Don’t Know Jack’in yapımcılarından Fibbage, farklı bir parti oyunudur: Birinin size ne zaman yalan söylediğini anlarken zafere giden yolda blöf yapar ve yalan söylersiniz. Fibbage XL oynamak için 4. nesil bir Apple TV’ye ihtiyacınız olacak. Oyun gerçek hayat hikayelerine dayanıyor, bu da anlattığınız bazı çirkin hikayelerin hiç yalan olmadığı anlamına geliyor. Sorular ekranda belirir ve her oyuncu bir yalan yazar. O zaman hepiniz bunlardan herhangi birinin doğru olup olmadığına karar vereceksiniz. Oyun hızlı ve inanılmaz derecede bağımlılık yapar. Her tur yalnızca yedi sorudan oluşur, ancak oynamayı bırakamazsınız. Eylem TV ekranında gerçekleşir ve bir akıllı telefon veya tablet kullanılarak kontrol edilir.

Parti Pong

parti pong oyununun ekran görüntüsü

Ne Seviyoruz

 • Çok basit kurallar ve kurulum.
 • Gerçek bir bira pong’undan çok daha az dağınık ve daha sağlıklı.

Neleri Sevmiyoruz

 • Topu “fırlatmak” alışmak için pratik gerektirir.
 • Sert oyuncular için biraz fazla basit olabilir.

Daha küçük buluşmalar için, iki oyunculu Parti Pong etkinliği eğlenceyi devam ettirir. Bu klasik Beer Pong oyununda, ping pong toplarını kırmızı bardaklara zıplıyorsunuz. Uzaktan kumandayla atışınızın açısını kontrol edin ve başka bir kişiyle kafa kafaya oynarken parmağınızı çevirerek atış yapın. Her oyuncu kendi kupa setine doğru atış yapar. Tüm fincanları ilk temizleyen kişi kazanır. Bu arcade tarzı oyunda aksiyon yüksek tempolu.