Skip to content

Homer Simpson’ın E-posta Adresi Nedir?

29 de Mayıs de 2021

Simpsonlar’ın ikonik sarı karakterleri, e-posta da dahil olmak üzere modern ve popüler kültürün her yönünü yansıtıyor (ve yansıtıyor). Gösterinin 14. sezonunun bir noktasında Homer Simpson, e-posta adresini Chuckylover53@aol.com olarak açıklıyor. “Çok Az Bilen Baba” başlıklı bölümde Homer, kızı Lisa hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir dedektif tutar. O (elbette komik bir şekilde) dedektifin kendisine ulaşması için bir yol olarak e-posta adresini sunar. Bölüm ilk olarak Ocak 2003’te yayınlandı.

Homer’a e-posta gönderebilir miyim?

AOL ekran adı Chuckylover53 ve ilişkili e-posta adresi Chuckylover53@aol.com mevcuttur. “The Simpsons” yazarı Matt Selman tarafından, bölüm yayınlanırken kaydedildi.

Fox, Simpsonsworld.com aracılığıyla Screen Cap
Diğer pek çok kişinin yaptığı gibi, tıknazlover53@aol.com adresine bir e-posta gönderebilirsiniz. Ancak—doh!—bir yanıt almanız pek olası değildir. Bildirildiğine göre Selman, Homer olarak hesabı kontrol etmeye ve mesajları yanıtlamaya devam etmeye çalıştı; ancak her gün yüzlerce mesaj geldiğinde, her birine cevap vermek imkansız hale geldi.

E-posta Adresi Kötü Amaçlı Yazılımla İlişkili mi?

Geçmişte, kötü amaçlı yazılım yazarları tıknaz gibi davranmışlar ve insanları kötü amaçlı yazılım indirmeye yönlendirmeye çalışmışlardır. Bu sorun yaygın değildi, ancak adresten gerçekten bir mesaj alma olasılığınız ne kadar düşükse, dikkatli olmakta fayda var.