Skip to content

Hulu Hata Kodu p-dev320 Nasıl Onarılır

26 de Mayıs de 2021

Hulu hata kodu p-dev320, Hulu’dan içerik yayınlamaya çalışırken görünebilecek düzinelerce Hulu hata kodundan ve mesajından biridir. Bu hata, filmleri, TV şovu bölümlerini izlemeye çalışırken ve hatta Hulu With Live TV aracılığıyla canlı etkinlikleri yayınlamaya çalışırken bile ortaya çıkabilir.

Hulu Hata Kodu p-dev320 Nasıl Görünüyor?

Bu hata oluştuğunda, genellikle şuna benzer bir mesaj görürsünüz:

 • Bunu oynamakta sorun yaşıyoruz
  Cihazınızı bir dakikalığına kapatıp tekrar denemenize yardımcı olabilir.
  Hulu Hata Kodu: P-DEV320

Ayrıca şunları da görebilirsiniz:

 • Hulu Hata Kodu: P-DEV318
 • Hulu Hata Kodu: P-DEV322

Hata p-dev320 ve ilgili p-dev318 ve p-dev322 hata kodları, web tarayıcınızdaki Hulu web oynatıcısı dahil Hulu uygulamasını çalıştırabilen herhangi bir cihazda ortaya çıkabilir. Genellikle bir ağ veya bağlantı sorunuyla ilişkilidir. Hulu oynatma hataları, eski bir uygulamadan veya hatta Hulu hizmetinin kendisiyle ilgili bir sorundan da gelebilir.

Pras Boonwong / EyeEm / Getty

Hulu Hata Kodu P-DEV320 ve Benzer Kodların Nedenleri

Hulu Hata Kodu p-dev320, Hulu uygulamanız veya Hulu web oynatıcısı ile ana Hulu sunucuları arasındaki iletişimle ilgili bir sorunu belirtir. Ağınızdaki bağlantı sorunlarından, cihazınızdaki eski bir uygulamadan veya Hulu’nun kendisiyle ilgili sorunlardan kaynaklanabilir. Benzer sorunlar, p-dev318 ve p-dev322 gibi ilgili kodlara da neden olabilir, ancak bu hatalar genellikle Hulu’nun tarafında hiçbir şey yapamayacağınız sorunların bir sonucudur.

Hulu Hata Kodu P-DEV320 Nasıl Onarılır

Bu hata kodunu düzeltmek için, sırayla bu sorun giderme adımlarını izleyin. Sonuna kadar Hulu hala çalışmıyorsa, sorun muhtemelen Hulu’nun düzeltmesi gereken bir şeydir. Ek bilgi için Hulu müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz, ancak muhtemelen zaten bir düzeltme üzerinde çalışıyorlar.

 1. Hulu’nun bir kesinti yaşayıp yaşamadığını kontrol edin. Hizmet herkes için kapalı olabilir.

 2. Farklı bir cihazda deneyin. Hulu oynayabilen birden fazla cihazınız varsa, farklı bir cihazda deneyin. Örneğin, bilgisayarınızda izliyorsanız telefonunuzda çalışıp çalışmadığını kontrol edin veya Nintendo Switch’inizde izliyorsanız Xbox One’ınızda deneyin. Hulu diğer cihazlarınızda çalışıyorsa, ilk cihazda bir internet bağlantısı sorunu veya eski uygulama gibi bir sorundan şüphelenin.

 3. Hulu uygulamanızın güncel olduğundan emin olun. Uygulamanız daha eski bir sürümse, p-dev320 hata koduna neden olabilir; bu, özellikle Hulu bazı cihazlarınızda çalışırken diğerlerinde çalışmıyorsa sorun olabilir. Hulu uygulaması sürüm notları için bu yararlı Hulu kaynağına göz atın. Cihazınız için Hulu uygulamasının en son sürümünün numaralandırmasını öğrenmek için listeden platformunuzu seçin. Uygulamanızın sürümü en yeni sürümün sayısından düşükse, sizinki güncel değildir.

 4. Önbelleğinizi ve verilerinizi temizleyin. Uygulamanız zaten güncelse, bazı bozuk verileri olabilir. Bu durumda, Hulu uygulama önbelleğini ve yerel verileri temizlemek sorunu çözebilir.

  • Android’de: Git Ayarlar > Uygulamalar > Tüm uygulamaları görün > Depolama ve önbellek > açık depolama, sonra önbelleği temizle.
  • İOS’ta: Git Ayarlar > Genel > Depolama > Hulu, ardından uygulamayı silin ve kaldırın. Uygulama mağazası aracılığıyla yeniden yükleyin.
  • Fire TV’de: Git Ayarlar > Başvurular > Yüklü Uygulamaları Yönetin > Hulu > Önbelleği temizle > Net veriler.

  Hulu web oynatıcısını kullanıyorsanız, tarayıcınızın önbelleğini ve verilerini temizlemelisiniz, böylece sorunlara neden olan herhangi bir şey varsa, temizlenir.

 5. Diğer akış hizmetlerini kontrol edin. P-dev320 hatasından muzdarip olan aynı cihazı kullanarak Netflix gibi diğer yayın hizmetlerini deneyin. Başka bir hizmet de çalışmazsa ve hata kodları oluşturuyorsa, bu, cihazınızda bir bağlantı sorunu olduğunun kanıtıdır. Cihazınızı güncellemeniz, yeniden başlatmanız veya internet bağlantısını düzeltmeniz gerekebilir.

 6. Hulu’yu mobil internet bağlantısı gibi farklı bir internet bağlantısında deneyin. Hulu bir internet bağlantısında çalışır ancak diğerinde çalışmazsa, birincil internet bağlantısıyla ilgili bir bağlantı sorununuz vardır.

 7. İnternet bağlantınızı kontrol edin. Varsa, diğer akış uygulamalarının cihazınızda çalışıp çalışmadığını görün. Cihazınız bağlantı sorunları yaşıyorsa, bu hata koduna neden olabilirler.

 8. İnternet hızınızı kontrol edin. Bunu çeşitli internet hız önerileri bulunan Hulu ile kullanmaya çalıştığınız cihazla yapın. Gerekli orana sahip değilse, bu soruna neden olabilir. Bağlantınızın ne kadar hızlı olması gerektiğini öğrenmek için internet servis sağlayıcınızla görüşün.

 9. Cihazınızı ve yerel ağ donanımınızı yeniden başlatın. Bazen cihazınızı ve ağ donanımınızı yeniden başlatarak bağlantı sorunlarını çözebilirsiniz.

Hulu, önceki tüm adımları uyguladıktan sonra hala çalışmıyorsa, sorun hakkında bilgi vermek ve daha fazla yardım almak için Hulu ile iletişime geçmeyi düşünün.