Skip to content

İlk İncelemeler AirPods Max’in Kulaklarınızı Mutlu Edeceğini Söyledi

19 de Nisan de 2021

Temel Çıkarımlar

  • 549 $ ‘lık yeni Apple AirPods Max kulaklıkları incelemelere ulaşmaya yeni başlıyor, ancak şu ana kadar yüksek fiyat etiketine rağmen tepkiler olumlu oldu.
  • Bir eleştirmene göre, ses kalitesi “geniş ses sahnesiyle” “etkileyici”.
  • Pil ömrünün iyi olduğu bildirildi ve bir yorumcu, Apple’ın şarj başına 20 saat iddiasına göre yaşadıklarını söyledi.
elma
Apple’ın yeni AirPods Max kulaklıkları, bir çifte el atacak kadar şanslı olanlardan övgü dolu yorumlar alıyor. 549 $ ‘dan yeni kablosuz kulaklıklar pahalı. Ancak net sesler ve şirketin imza kullanım kolaylığı sağlarlar. AirPods Max, Mart ayına kadar tükendi, bu da Apple’ın bir şeyi doğru yapması gerektiğinin bir işareti. Mükemmel ses kalitesi, bu kadar pahalı bir kulaklıkta isteyeceğiniz ilk şeydir ve Apple’ın en sonuncusu bu alanda eksik kalmaz. “AirPods Max, yüksek kaliteli kulaklıklar gibi etkileyici bir ses çıkarıyor, sıkı bas, doğal orta sesler, keskin tizler ve kapalı bir kulaklık için geniş bir ses alanı,” diye yazıyor CNET için David Carnoy. “Apple, EQ ayarlarına sahip (Ayarlar’da Müzik altında) – yine de Apple Music için – ve ses profilinde bazı küçük özelleştirmeler yapabilirsiniz. Ama ben çoğunlukla eklektik müzik zevklerime uyan birçok müzik hizmetinde varsayılan ses profilini kullandım. gayet iyi. ”

Geniş Kapsamlı Ses

TechRadar için yazan Olivia Tambini, “Ses sahnesi genellikle oldukça geniş, tüm enstrümanların gerçekten parlaması için yer var; kulak üstü kulaklıkların bazen verdiği o ‘kapalı’ hissi alamıyorsunuz. bol ayrıntı, harika görüntüleme ve AirPods Max ile dinlemeye harcadığımız kısa sürede ritmik doğrulukla ilgili herhangi bir sorun fark etmedik. ”

Apple AirPods Max

elma
Gürültü engelleme, bu kulaklıklarda vaat edilen özelliklerden biridir ve görünüşe göre AirPods Max hayal kırıklığına uğratmaz. Jacob Krol CNN’de “Gürültü engelleme konusunda, bir hoparlörden oluşturulan arka plan gürültüsüyle ve HVAC sistemimiz için havalandırma deliklerinin yanında durarak iç mekanlarda test etmekle sınırlı kaldık” diyor. “AirPods Max, bu bağlamda Sony’nin WH-1000XM4’leriyle oldukça boyun eğiyor.” Pil ömrü de mükemmel görünüyor. Brandt Ranj, “Apple, AirPods Max’in şarj başına 20 saate kadar pil ömrü sağladığını söylüyor ve bu benim onları yaklaşık bir hafta boyunca birincil kulaklıklarım olarak kullanma deneyimim oldu” diye yazıyor Brandt Ranj Yuvarlanan kaya. “Onları birkaç günde bir yaklaşık bir saat takıyorum ve bu beni pil endişesi olmadan uzun müzik ve podcast dinleme seanslarından geçiriyor.”

Beş Renkte İmza Bir Görünüm

Max’in görünümü, paslanmaz çelik ve beş farklı renk seçeneğiyle birinci sınıftır: uzay grisi, gümüş, gök mavisi, yeşil ve pembe. Nilay Patel, The Verge gazetesinden Nilay Patel şöyle yazıyor: “Kafa bandı, beyaz lastikli malzemeyle kaplı paslanmaz çelikten ve üst kısmı ‘nefes alabilen örgü tente’; Apple, bunun kulaklıkların ağırlığını başınıza daha eşit bir şekilde dağıttığını söylüyor. “(Sony WH-1000XM2’lerimden çok farklı olduğunu söyleyemem, ancak sadece çok büyük bir kafam olabilir.) Kafa bandı, ayarlanabilir paslanmaz çelik uzantılarla kulaklıklara bağlanarak hoş bir yay yüklü tüm bunlar kullandığım diğer birinci sınıf kulaklıklardan daha güzel. ”

İnce saklama çantasında Mavi AirPods Pro.

elma
AirPods Max, bazı rakiplerinden daha fazla 384 gram ağırlığında olmasına rağmen minimalizm tasarıma da uzanıyor. “Düğmeler minimumda tutulur ve Apple Watch’u taklit eder – gürültü engelleme modu (açık, kapalı veya şeffaf / ortam) arasında geçiş yapmak için bir Gürültü Kontrolü düğmesi ve ses seviyesini kontrol etmek ve size çalmak için dijital kurma kolunun daha büyük bir sürümü vardır / pause functions, “diyor Stuart Miles Pocket-lint. “Kulaklıkları başımıza yerleştirirken Gürültü Kontrolü düğmesine zaten bastığımızı fark ettik. Bu zamanla can sıkıcı olabilir. Düğmeler size göre değilse, Siri ile de konuşabilirsiniz.” Uzun süre başınıza takacağınız bir şey söz konusu olduğunda rahatlık çok önemlidir. Andrew O’Hara, AppleInsider’da “Şimdiye kadar inanılmaz derecede rahatlar” diye yazıyor. “Geçmişteki kulaklıklar, başımızın üstünde veya gözlük takarken bize biraz rahatsızlık verdi, ancak birkaç saat sonra bu AirPods Max için sorunlu görünmüyor. Dokuma file üst kısım neredeyse başımıza dayanmıyor. ” Bu 549 dolarlık fiyat etiketi bir serseri, ancak erken yorumları okumaya dayanarak neredeyse kendimi maliyete değeceklerine ikna ettim. Ne yazık ki bir çift elime geçebilmek için gelecek yıla kadar beklemem gerekecek.