Skip to content

İndirilen Evler ‘The Sims’e Nasıl Kurulur

31 de Mayıs de 2021

Evler inşa etmek, “The Sims” video oyununun en yaratıcı yönlerinden biridir. Bununla birlikte, birçok yeni oyuncu için, mevcut birçok kaynaktan hazır evleri indirmek, sıfırdan bir tane oluşturmaktan çok daha kolaydır.

‘The Sims’ için Evleri indirin

  1. Oyununuzda kullanmak istediğiniz bir evi, hatırlayacağınız bir klasöre veya masaüstünüze indirin.

  2. Ev dosyası .zip veya .rar biçimindeyse, dosyayı WinZip gibi bir açma programında açın veya dosyayı sağ tıklayın ve Tümünü Çıkar.

  3. Evi şuraya çıkar: maxis sims kullanıcı verileri evler .

  4. Bir genişletme paketiniz varsa, oyunu oynamak istediğiniz mahallenin kullanıcı veri klasörünü seçin. Örneğin, Mahalle 3 depolanacak sims kullanıcı verileri3 evler .

  5. Ev sıkıştırılmamışsa, dosyayı kopyalayıp evi oynatmak istediğiniz mahalle ev klasörüne yapıştırın.

  6. Mahalleyi bir sonraki açışınızda, indirdiğiniz ev görünecektir.

İpuçları

Sims ile ilgili tüm indirmelerinizi saklayacağınız bir klasör oluşturun. Çok sayıda dosyanız varsa, bunları örneğin siteye veya odaya göre düzenleyin. Ev dosyası, zaten arsadaki evin yerini alıyor. Önceki evi korumak istiyorsanız, yeni evi kurmadan önce yedeklediğinizden emin olun. Daima yedekleyin Kullanıcı bilgisi oyununuza yeni evler, aileler ve nesneler yüklemeden önce klasörler. Ayrıca, “The Sims” oyunu için mevcut olan bazı hile kodlarını kullanarak oyun deneyiminize ilgi katabilirsiniz.