Skip to content

İngilizce Konuşanlar için 19 En İyi Ücretsiz Çevrimiçi İspanyolca Oyun

9 de Mayıs de 2021

İspanyolca oyunları, İspanyolca öğrenmenin, mevcut dil bilginizi test etmenin veya her ikisinin birden eğlenceli bir yoludur. Bu oyunlardaki talimatlar İngilizcedir, ancak oyunların kendileri, İspanyolca olarak temel veya ileri düzey kelimeleri / cümleleri bilmenizi gerektirir. Bu İspanyolca öğrenme oyunları hem çocuklar hem de yetişkinler için harikadır ve aşağıda beceri düzeyine göre düzenlenmiştir, bu nedenle başlamak için mükemmel yeri bulmak kolaydır. Dalın ve İspanyolcanızı geliştirerek eğlenin! İspanyolca becerilerinizi biraz daha ciddiye almaya hazır mısınız? Yeni kelimeleri, cümleleri ve cümleleri öğrenmenize yardımcı olacak mutlak temel bilgilerde size yol gösterebilecek İspanyolca öğrenme siteleri var. Ayrıca bir arkadaşınızla sohbet ederek İspanyolca öğrenmek için bir dil değişim sitesine bakın.

Daha Kolay İspanyol Oyunları

İşte temel kelimeleri, sayıları, renkleri ve temel cümleleri öğrenmenize yardımcı olacak daha kolay ücretsiz İspanyolca oyunlarının bir listesi.

Hızlı Toplar.

 • Çeviri Oyunları: Bu İspanyolca öğrenme oyunları, size basit İspanyolca kelimeleri öğreten bir dersle başlar, ardından bu kelimeleri ve İngilizce çevirilerini Whack-a-Word ve Adam Asmaca gibi oyunlarda kullanırsınız.
 • İspanyolca Kelime Atma: İspanyolca Kelime Atma, İngilizce anahtar kelimelerin çevirisi olan balon hedeflerine dart fırlatmanızı sağlar. Kategoriler hayvanları, yiyecekleri, insanları, sayıları, haftanın günlerini ve daha fazlasını içerir. Üç vuruş ve baştan başlamalısın!
 • İspanyolca Kelime: Bu ücretsiz oyunda İspanyolca metinleri fotoğraflarla eşleştirin. Bunun yerine sesle oynayabilirsiniz, böylece hangi görüntüyle birlikte kullanılacağını seçmeden önce kelimeyi duyarsınız.
 • Hafıza: Çocuklar için harika bir İspanyol oyunu, bu oyunda hayvanlar, kıyafetler, yiyecekler ve insanlar gibi birçok farklı kategoride düzinelerce hafıza oyunu var. Kelime çağrışımına yardımcı olmak için İspanyolca kelimeler yüksek sesle söylenirken gerçekleşen görüntüleri birbirleriyle eşleştirmelisiniz.
 • Hızlı Toplar: Bu İspanyol oyununda resimleri uygun toplarla eşleştirmek için sürükleyip bırakın. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda nesne kategorisi vardır ve başlamadan önce kelimeleri inceleyebilirsiniz.
 • Fast Hands: Speed ​​Balls’a çok benzeyen bu İspanyolca öğrenme oyunu size İspanyolca kelimeyi metin ve ses olarak verir ve kelimenin ifade ettiği uygun resme tıklamanız gerekir.
 • Mind the Word: Bu benzersiz İspanyolca oyun aslında Chrome için okuduğunuz sayfaların yüzde 5 ila yüzde 45’ini İspanyolca’ya çeviren bir web tarayıcısı uzantısıdır. Bazı sözcükler İngilizce olmasa bile okuduğun şeyi hala anlayıp anlamadığına bir bak.
 • İspanyolca İfadeler: Bir avuç İspanyolca kelime öbeği ve selamlama öğrenin ve ardından kaç tanesini doğru şekilde eşleştirebileceğinizi görün.
 • 1-12 Numaralar: Bu İspanyol sayılar listesi oyunu, çocuklar için bir İspanyol oyunu olarak idealdir, ancak sayılarını bilmeyen yetişkinler de bundan yararlanabilir. İngilizce numarayı İspanyol numarayla eşleştirin. Yavaş, orta veya yüksek hızda oynayabilir ve hatta İspanyol numarasının yüksek sesle söylendiğini duymak için kulaklık sembolünü seçebilirsiniz.

Daha Zor İspanyol Oyunları

Ücretsiz İspanyolca öğrenme oyunlarının bu listesi biraz daha zordur, ancak size daha gelişmiş kelime haznesi ve cümlelerde yardımcı olacaktır.

İspanyolca-İngilizce Döngü Yarışı çevrimiçi oyunu

İspanyolca-İngilizce Bisiklet Yarışı.

 • Hava Durumu Oyunu: Bu İspanyolca oyunu oynadığınızda, İspanyolca haftalık hava tahminini uygun hava durumu görüntüleriyle eşleştiriyorsunuz.
 • Sayı Oyunu: Bu İspanyolca oyun, raftaki ürünler için İspanyolca konuşulan fiyatı girmenizi sağlar. Tek basamaklı sayıları altı basamaklı sayılara kadar uygulayabilirsiniz.
 • Diyalog Oyunu: İspanyolca konuşan iki kişi arasındaki diyaloğu tamamlayan doğru cümleleri seçin.
 • Boşluğu Doldurun: Bu İspanyolca öğrenme oyununda bir kategori seçin ve çeviriyi hecelemeye çalışın. Bilginizi gerçekten test etmek için İngilizce ve İspanyolca yazım arasında geçiş yapmanız gerekecek.
 • Fiil Çekimi Oyunu: Bu çevrimiçi İspanyolca oyununu çekimli fiiller hakkındaki bilginizi test etmek için kullanın. Üzerinde test edilmek istediğiniz zamanı, fiil türlerini ve mastar sonunu belirleyebilirsiniz.
 • Baloncuklar: Renkler, İspanyolca sayılar, okul nesneleri ve / veya duygular üzerinde, kolay veya normal zorlukta bir oyun oynayın. Size İspanyolca bir kelime verilir ve İngilizce çeviriyi gösteren balonu patlatmanız gerekir.
 • Pong: Oyun pongunu oynarken İspanyolca öğrenin. Blokları vurmak için topu yönlendirmek için farenizi kullanın. Beyaz birine bastığınızda size İspanyolca bir soru sorulur. Konular okul, dünya, dil bilgisi, yemek, aile, aktivite, sayılar ve daha fazlasını içerir.