Skip to content

İOS ve Android’de Bumble Boost Nasıl İptal Edilir

7 de Nisan de 2021

Bumble’ın ücretli premium hizmeti Bumble Boost, maç süresi uzatmaları, süresi dolan bağlantılarla yeniden eşleştirme yeteneği ve tamamen görüntülenebilir Beeline gibi özellikler sunar. Yine de ücretli abonelik herkes için değildir ve kendinizi aboneliğinizi iptal etmek isteyebilirsiniz. İşte iOS ve Android’de Bumble Boost’u nasıl iptal edeceğiniz ve eğer şanslıysanız para iadesi alabilirsiniz.

İPhone’da Bumble Boost Aboneliğinden Nasıl Çıkılır

Bumble uygulamasını iPhone, iPod Touch veya iPad gibi bir iOS cihazında kullanırsanız, Bumble uygulamasında değil Ayarlar uygulamasında bir Bumble Boost aboneliğini kapatırsınız. Bu makaledeki bilgiler, iOS 13 ile iOS 10 çalıştıran iOS cihazlar ve Android 5.0 ve sonraki sürümleri çalıştıran Android cihazlar için geçerlidir. Bir iOS cihazında Bumble ödemelerini nasıl iptal edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

 1. Ayarlar.

 2. Dokunmak iTunes ve App Store.

 3. Dokunmak Apple kimliginiz ekranın üst kısmında.

 4. Dokunmak Apple kimliğini görüntüleyin açılır menüde.

 5. Dokunmak Abonelikler.

 6. Dokunmak Bumble.

  iPhone hesabı abonelikleri ekranı

  Bumble abonelik listenizde görünmüyorsa, yanlış iTunes veya Apple hesabıyla giriş yapmış olabilirsiniz.

 7. Dokunmak Aboneliği iptal et.

 8. Dokunmak Onaylamak.

  İPhone'da abonelik ekranlarını iptal edin

Android’de Bumble Abonelikleri Nasıl İptal Edilir

Android’de bir Bumble Boost aboneliğini iptal etmek, iOS’tan çok daha hızlıdır. Bumble Boost aboneliğinizi bir Android akıllı telefon veya tablette iptal etmek için Google Play uygulama mağazasını açın, Hesap > Abonelikler ve seçin İptal etmek bitişik, yanında Bumble.

Bumble Aboneliklerini İptal Ettiğimde Ne Olur?

Bumble Boost aboneliğinizi iptal ettiğinizde, bir sonraki yenileme tarihine kadar her zamanki gibi kullanabilirsiniz. Örneğin, genellikle ayın 15’inde ücretlendirilirseniz ve Bumble Boost’u 5’inde iptal ederseniz, hesabınızda hala 10 günlük tam Bumble Boost işlevine sahipsiniz. Aboneliğinizin bitmesine bir veya iki ay kalmış olabilir. Kalan sürenin uzunluğu uygun mağaza ayarlarınızda görüntülenir. Bumble Boost’u iptal etmek, Bumble hesabınızı kapatmaz veya ilişkili verilerini silmez. Hesabınızı ücretsiz temel sürüme döndürür.

Bumble Boost’u İptal Ettikten Sonra Para İadesi Alabilir miyim?

Yanlışlıkla Bumble Boost’a kaydolduysanız veya 7 günlük veya 14 günlük ücretsiz deneme için sizden ücret alındığını fark ederseniz, tam bir geri ödeme istemek doğaldır. Resmi olarak Bumble, Bumble Boost abonelikleri için para iadesi sunmuyor, ancak kullanıcıların resmi Bumble Destek Twitter hesabıyla iletişime geçerek para iadesi aldıkları biliniyor. Apple’dan iTunes ve App Store veya Google Play Store aracılığıyla Google’dan para iadesi talep etmek mümkün olabilir. Bu genellikle aboneliklerin Android ve iOS cihazlarda ücretlendirilme şekli nedeniyle Bumble Destek’in önerdiği şeydir.