Skip to content

İOS, Windows ve Android’de En İyi Eski Okul Mobil Oyunlar

5 de Nisan de 2021

Bayan Pac-Man’den Uzay İstilacıları -e Tekel, klasikler her zaman zamanın testine dayanır. Artık en sevdiğiniz eski tarz oyun salonu ve masa oyunları, hareket halindeyken oynayabileceğiniz mobil platformlarda mevcut. İşte iOS ve Android için en iyi eski tarz mobil oyunlar için seçtiklerimiz.

Bayan Pac-Man

Oyun klasiğini kim unutabilir Bayan Pac-Man? Gerçek bir oyun çubuğunun erdemlerini özlüyor olsanız da, Arcade Queen iPhone, iPad ve Android cihazlarda piksel açısından mükemmeldir (tüm sürümler 2,99 ABD dolarıdır). Bonus: Bayan Pac-Man ve Pac-Man’in sevimli bir buluşma videosu ile nasıl tanıştığını yeniden yaşayın.

İndirmek İçin:

Pac-Man

İPhone'da Pac-Man klasik arcade oyunu

Retro-arcade güç çiftinin diğer yarısı, Pac-Man Pac-Man’in 40. yıl dönümünü kutlayan bonus içeriklerle iPad’ler, iPhone’lar ve Android cihazlarda bir patlama yaşanıyor. Klasik jetonlu oyunun yanı sıra, Pac-Man’in NBA ile tanışması, yeni labirentler ve görevler ve daha fazlası dahil olmak üzere yeni özelliklerin tadını çıkarın. iPhone, iPad ve Android sürümlerinin tümü ücretsiz olarak indirilebilir ve uygulama içi satın alımlar sunar.

İndirmek İçin:

Oregon Yolu

İPad'de Oregon Trail klasik arcade oyunu

19. yüzyıl tarihini atari oyunlarıyla harmanlayan klasik, eski tarz PC oyunu mobil cihazlar için geri döndü. Oregon Yolu: Yerleşimci Çiftlik inşası, çiftçilik ve sonsuz özelleştirmelerle ilk yerleşimcilerin yolculuklarında sizi bir sonraki seviyeye getiriyor. iPhone, iPad ve Android sürümlerinin tümü, uygulama içi satın alımları indirmek ve sunmak için ücretsizdir.

İndirmek İçin:

Frogger

İOS'ta klasik arcade oyunu Frogger

Basit klasik Frogger tüm retro ihtişamıyla geri döndü Frogger Retro Zamanı iOS için ve Frogger Arcade Retro Android için. Oyun çubuğunu kaçırsanız da, hızlı bir şekilde adapte olacaksınız ve kısa bir süre sonra kurbağanızı nilüferlerin güvenliğine doğru trafikte ustaca yönlendireceksiniz. Tüm sürümleri indirmek ve uygulama içi satın alımlar sunmak ücretsizdir.

İndirmek İçin:

Doom Classic

İOS'ta Doom klasik arcade oyunu

Doom Orijinal sürümünün aynı hızlı tempolu, şeytani öldürücü enerjisini iOS ve Android cihazlara getiriyor. Yeni dokunmatik kontroller ve geliştirilmiş oyun ile, Doom hem orijinal hem de yeni kullanıcıları memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. İOS ve Android sürümleri Doom İndirmek için 4,99 ABD doları.

İndirmek İçin:

Galaga Savaşları

İPhone'da Galaga klasik arcade oyunu

Bu klasik retro nişancı, oyun salonundan mobil cihazınıza geliyor, silahlarla, uzaylı dalgalarla ve evreni uzaylı patron Galaga’dan kurtarma hedefi ile tamamlanıyor. Orijinal Bee, Butterfly ve Scorpion’a yeni düşmanlar katılır ve yeni seviyeler ve oyun modları eğlenceye eklenir. Tüm sürümleri indirmek, yüklemek ve uygulama içi satın alımlar sunmak ücretsizdir.

İndirmek İçin:

Tetris

İOS'ta Tetris klasik arcade oyunu

Bağımlılık yapan ve aldatıcı bir şekilde basit Tetris oyun, mobil sürümlerinde, grup oyun modları, sezgisel dokunmatik kontroller, yeni seviyeler ve bir dizi kişiselleştirme seçeneği ekleyerek sunar. Tüm sürümleri indirmek, yüklemek ve uygulama içi satın alımlar sunmak ücretsizdir.

İndirmek İçin:

Medeniyet Devrimi 2

Citizen Revolution Android için klasik arcade oyunu

Medeniyet Devrimi 2 Orijinal sürümün stratejisini ve oynanışını alır ve hepsini yeni birimler, teknoloji, binalar, harikalar ve gelişmiş 3D grafikler içeren mobil cihazlar için günceller. Orijinali özlerken Medeniyet Devrimi‘nin cazibesi, bu devam filmi kesinlikle memnun edecek. Tüm sürümleri indirmek, yüklemek ve uygulama içi satın alımlar sunmak ücretsizdir.

İndirmek İçin:

Wolfenstein 3D Klasik

İPhone'da Wolfenstein 3D klasik arcade oyunu

Wolfenstein 3D Klasik eski usul oyunların en iyisidir. Bu mobil oyun, hızlı aksiyon ve gelişmiş oyun deneyimi ile 90’ların başındaki PC shoot-’em-up’ın karbon kopyasıdır. İOS için, ücretsiz bir Lite sürümü ve 1.99 $ ‘lık platin sürümü seçeneğiniz var. Şu an için Android sürümü yok.

S * Bert

İPad'de Q * bert klasik arcade oyunu

Havalı, zorlu arcade classic Q * bert, mobil cihazınızda da aynı derecede keyiflidir. Düzinelerce bulmacaya dayalı seviyeye sahip olan bu Q * bert portu, tüm klasik arenaların yanı sıra yeni seviyelere ve sezgisel kaydırma tabanlı bir arayüze sahiptir. Tüm sürümleri indirmek, yüklemek ve uygulama içi satın alımlar sunmak ücretsizdir.

İndirmek İçin:

İpucu

İPhone'da klasik oyun ipucu

klasik gizemli masa oyunu İpucu strateji ve suç çözmeye odaklanan bu iOS ve Android uygulamalarıyla dijital bir mobil görünüm kazanıyor. Tek başınıza, arkadaşlarınızla oynayın veya eşleşin İpucu Beyin jimnastiği bulmacalarını çözerken ve katili bulurken dünyanın dört bir yanındaki hayranlar. Clue, size yeni temalar ve vakalar getiren Season Pass dahil olmak üzere uygulama içi satın alımlar ve indirmenin maliyeti 3,99 ABD dolarıdır.

İndirmek İçin:

Scrabble GO

İPad'de Scrabble klasik masa oyunu

Scrabble GO klasik masa oyununun güncellenmiş mobil versiyonu Scrabble, resmi içeren Scrabble tahta, fayans ve oyun. Özel döşemeler oluşturun veya kafa kafaya düellolar ve anagram odaklı Tumbler gibi yeni, rekabetçi kelime oyunlarını deneyin.

Scrabble Go tüm platformlarda indirmek ücretsizdir ve uygulama içi satın alımlar sunar.

İndirmek İçin:

Glow Hokey 2

Bir iPHone'da Glow Hockey klasik arcade oyunu

Glow Hokey 2 klasik arcade hava hokeyi oyununun yenilenmiş bir sürümüdür Glow Hokey. Renkli parıltılı grafiklerin ve pürüzsüz, gerçekçi oyunun keyfini çıkarın. Aynı cihazda bir arkadaşınızla oynayın veya artan zorluk seviyelerinde yükselirken Wi-Fi veya Bluetooth üzerinden kafa kafaya oynayın. İPhone sürümü 99 sent indirilebilir ve uygulama içi satın alımlar sunarken, Android sürümü uygulama içi satın alımlarla ücretsizdir.

İndirmek İçin:

Dört Bağla

İPhone'da dört klasik tahta oyununu bağlayın

Basit, klasik Dört Bağla masa oyunu geri döndü ve mobil cihazlar için adı verilen bir sürümde yenilendi Arka arkaya 4’lü Klasik Bağlantı. Konsept aynı: Bilgisayara veya bir arkadaşa karşı oynarken arka arkaya dört parçayı birbirine bağlayın. Kolay, orta veya zor seviyeleri deneyin, avatarınızı kişiselleştirin ve beyninize meydan okuyun. Oyunu indirmek ücretsizdir ve uygulama içi satın alımlar sunar.

İndirmek İçin:

Tekel

Android için tekel klasik masa oyunu

İkonik klasik masa oyunu Tekel tanıdık olanların muhteşem animasyonları ve 3 boyutlu görüntülerini içeren dijital biçimde hayata geçirildi. Tekel manzara. Tek başınıza veya en fazla dört aile üyesi veya arkadaşınızla oynayın ve çevrimdışı veya çevrimiçi modu seçin. Hatta panonuzu kendi şehrinizle kişiselleştirmeyi bile seçebilirsiniz.

Tekel aile dostu ve çocuklar için güvenlidir. Uygulama içi satın alımları indirmek ve sunmak 3,99 ABD dolarıdır.

İndirmek İçin:

Ejderhanın İni

Android'de Dragon's Lair arcade klasik oyunu

Sevilen arcade klasiği Ejderhanın İni iPhone veya Android cihazınızda hayat buluyor ve size orijinal, otantik Ejderhanın İni deneyim ve sahneler. Çarpıcı animasyon ve yeni bir küresel yüksek skor listesiyle, prensesi kurtarma görevinizde kılıcınızı kalelerde ve mağaralarda kullanmak her zamankinden daha eğlenceli.

Ejderhanın İni Uygulama içi satın alımlar indirip teklif etmek 4,99 $ ‘dır.

İndirmek İçin:

Risk: Küresel Hakimiyet

Android'de klasik oyunu riske atma

Orijinal klasik masa oyunu Risk mobil oyun için yeniden doğdu Risk: Küresel Hakimiyet. Dünyanın her yerinden rakiplerle çevrimiçi oynayın veya dünya hakimiyetini arkadaşlarınıza ve ailenize sürdürün. Orijinal oyunun hayata geçirilen özgün kuralları ile kısa sürede dünyaya hükmedeceksiniz. Oyunu indirmek ücretsizdir ve uygulama içi satın alımlar sunar.

İndirmek İçin:

Arkadaşlarla Boggle

İPhone için Boggle klasik masa oyunu

Masa oyunu klasiği Boggle mobil oyun formatına iyi bir şekilde çevrilir: Arkadaşlarla Boggle. Geleneksel olana ek olarak Boggle eğlence, Arkadaşlarla Boggle Arkadaşlarınızla, tek başınıza ya da canlı bire bir turnuvalarda oynarken yeni modlar, bulmacalar, zorluklar ve farklılıklar sunar. Oyunu indirmek ücretsizdir ve uygulama içi satın alımlar sunar.

İndirmek İçin:

Prince of Persia Classic

İPad'de Prince of Persia klasik arcade oyunu

Orijinal Persia Prensi ile baştan aşağı yenilenir Prince of Persia Classic, şimdiye kadarki en ünlü ve ikonik video oyunlarından birine revize edilmiş grafikler ve dokunmatik ekran kontrolleri getiriyor. Orijinal macerayı tekrar oynayın ve giderek zorlaşan seviyelerin üstesinden gelirken ölüme meydan okuyan numaralar yapın. Oyun indirmek için 1.99 $ ‘dır.

İndirmek İçin:

Sonic Kirpi Klasik

Bir mobil cihazda Sonic the Hedgehog klasik arcade oyunu

Klasik yan kaydırma çubuğu Sonic Kirpi iOS veya Android cihazınızda hiç olmadığı kadar iyidir. Time Attack hızlı modu gibi yeni unsurlarla geleneksel klasik yarış bölgelerine sahip, Sonic Kirpi Klasik günümüzün mobil oyun dünyasına meydan okuyan, geçmişten kalma bir patlama. Oyunu indirmek ücretsizdir ve uygulama içi satın alımlar sunar.

İndirmek İçin: