Skip to content

İPhone için En İyi 6 Güvenlik Kamerası Uygulaması

15 de Mayıs de 2021

İster tatil yaparken evinizi izlemek ister yemek pişirirken çocuklara göz kulak olmak isteyin, güvenlik kamerası uygulamasına sahip iyi yerleştirilmiş bir iPhone, her türlü ev ortamını izlemenize olanak tanır. Süslü veya pahalı ekipmanlar olmadan bir güvenlik kamerasının avantajlarından yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey bir çift iOS cihazı ve bir güvenlik kamerası uygulaması. İşte iPhone için en iyi altı güvenlik kamerası uygulamasına bir göz atın.

Genel olarak En İyi: Alfred Ev Güvenlik Kamerası

Ne Seviyoruz

 • Videoları kaydetmek ve saklamak için ücretsiz bulut depolama.
 • Google Asistan gibi sesli asistanlarla kullanın.

Neleri Sevmiyoruz

 • Reklamları kaldırmak için aylık 3,99 ABD doları abonelik ücreti ödemeniz gerekir.

Alfred, kullanımı kolay ve güvenlik özellikleriyle dolu, birinci sınıf bir güvenlik kamerası uygulamasıdır. Video akışı, hareket algılama, iki yönlü telsiz, ücretsiz bulut depolama ve anlık bildirimler vardır. Alfred, çalışması için iki cihaza ihtiyaç duyar. Başlamak için Alfred’i ayrı bir iPhone veya iOS cihazına indirin ve bu cihazı güvenlik kameranız olarak ayarlayın. Ardından, uygulamayı birincil iPhone veya iOS cihazınıza indirip eşleştirdiğinizde izlemeye başlamaya hazırsınız.

En İyi Güvenlik ve Akıllı Ev Kontrolü: Presence Video Güvenlik Kamerası

Presence uygulamasından üç iOS ekranı

Ne Seviyoruz

 • Pencere girişi, hareket, su sızıntısı, sıcaklık ve dokunma sensörleri dahil olmak üzere bir dizi sensörle çalışır.
 • Uygulamayı indirmek ücretsizdir ve Amazon Alexa ile uyumludur.

Neleri Sevmiyoruz

 • Şifreli bulut video depolama alanını artırmak ve öncelikli müşteri desteğine erişmek için premium bir sürüm için ödeme yapılmalıdır.

Presence, iOS 11’den iOS 6’ya kadar iOS 11 ile uyumlu, yüksek puan alan başka bir uygulamadır. Alfred gibi, uygulama iki iPhone veya iOS cihazı gerektirir ve evinizi canlı akışlı video, hareket algılama ve anlık bildirimlerle izlemenize olanak tanır. Presence’ı farklı kılan, aynı zamanda Wi-Fi üzerinden bağlanabilen çeşitli uyumlu sensörleri kontrol etmenize ve güvenli evinizi akıllı bir eve dönüştürmenize izin vermesidir.

Yüz Tanıma için En İyisi: AtHome Kamera

AtHome uygulamasından üç iOS ekranı

Ne Seviyoruz

 • Yüz tanıma teknolojisi.
 • Daha net görüntüler için geliştirilmiş gece görüşü modu.

Neleri Sevmiyoruz

 • Bulut depolama hizmetleri, ayda 5,99 ABD dolarından başlar.

AtHome Kamera gözetleme uygulaması, iOS ve Android cihazların yanı sıra PC’ler ve akıllı TV’lerde çalışan çok platformlu bir uygulamadır. Bu uygulamayı diğerlerinden ayıran şey, gelişmiş gece görüşü özelliği ve yanlış alarmları azaltan yüz tanıma özelliğidir. Bir insan yüzünü tanıdığında, orada kimin olduğunu görebilmeniz için animasyonlu görüntülerle bir bildirim gönderir.

En İyi Her Yerde Bebek İzleme Kamerası: Cloud Baby Monitor

İOS için Cloud Bebek Monitörü uygulamasından üç tanıtım resmi

Ne Seviyoruz

 • Özellikler özellikle bebeklere ve ebeveynlere yöneliktir.

Neleri Sevmiyoruz

 • Şu anda sınırlı Apple Watch işlevi.

Cloud Baby Monitor, iOS ve Android cihazlar için popüler bir bebek izleme kamerasıdır. Wi-Fi, 3G, LTE ve Bluetooth ile çalışır. Yumuşak sesleri algılamak için yüksek kaliteli video ve hassas sesli bebek monitörüne sahiptir. Güvenlik özelliklerine ek olarak, çocuğunuzun uyumasına yardımcı olmak için yatıştırıcı beyaz sesler, ninniler ve bir gece lambası ile birlikte gelir.

En İyi Ev Güvenliği Abonelik Hizmeti: Alarm.com

Alarm.com uygulamasından üç iOS ekranı

Ne Seviyoruz

 • Her sistem, evinizin konfigürasyonuna göre kolayca özelleştirilebilir.
 • Tek bir sistemde ev erişim kontrolü, video izleme ve enerji yönetimi sunar.

Neleri Sevmiyoruz

 • Kurulum, diğer iPhone güvenlik kamerası uygulamalarından daha karmaşıktır.

Bir güvenlik sistemi için daha fazla ödeme yapmaya istekli iseniz, Alarm.com en iyi video izleme, enerji yönetimi, ev otomasyonu ve ev erişim kontrolünü tek bir planda bir araya getirir. Alarm.com, iOS ve Android ile uyumludur. Bu en üst düzey abonelik tabanlı güvenlik sistemi, satın almanız gereken uyumlu bir sistem ve etkileşimli bir Alarm.com hizmet planı gerektirir. Alarm.com kurulduktan sonra evinizi veya iş yerinizi iPhone, iPad veya Apple Watch’unuzdan izlemenize ve kontrol etmenize olanak tanır.

Evcil Hayvan Güvenliği için En İyisi: Köpek Monitörü VIGI

İOS için Pet Monitor VIGI uygulamasından üç tanıtım ekranı

Ne Seviyoruz

 • Apple Watch bildirimleri için destek sunar.

Neleri Sevmiyoruz

 • Karşılaştırılabilir uygulamalardan indirmek biraz daha pahalı.

Kürklü bebekleriniz varsa, Dog Monitor VIGI uygulaması evcil hayvanlarınızı izlemeyi kolaylaştırır ve siz uzaktayken yaramazlıktan uzak durmalarını sağlar. Evcil hayvanınızı gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve onunla konuşabilir, gürültü ve hareket uyarısı bildirimleri alabilir, videolar kaydedebilir veya evcil hayvanınızın komik maskaralıklarının fotoğraflarını çekebilirsiniz.