Skip to content

İTunes’daki En Pahalı Uygulamalardan 4’ü

6 de Mayıs de 2021

Birçok kişi, App Store’daki birinci sınıf bir iOS uygulamasına bir veya iki kuruştan fazlasını harcamak istemiyor, ancak inanın ya da inanmayın, şimdiye kadar piyasaya sürülen en pahalı uygulamaların bazıları yüzlerce ve hatta 1000 dolardan fazlaya mal oldu. Yıllar içinde birkaç pahalı uygulama ya terk edilmiş ya da çevrimdışı duruma getirilmiş olsa da, yine de birçok uygulamayı şaşırtıcı fiyatlarla bulabilirsiniz. İşte şu anda App Store’da bulunan en pahalı uygulamalardan bazıları.

Cankurtaran / Miguel Co

Konum Tabanlı Lüks Yaşam Tarzı Uygulaması: iVIP Black 999,99 $

Üç VIP Black uygulama ekranı

iVIP Black, çevrelerindeki en lüks etkinlikleri ve hizmetleri keşfetmek ve bunlardan zevk almak isteyen milyonerlere (ve hatta belki de milyarderlere) yönelik birinci sınıf bir uygulamadır. Yelp veya Foursquare gibi normal konum tabanlı bir uygulamayı nasıl kullanabileceğinize benzer şekilde iVIP Black, en yüksek kalitede sanat eserleri, edebiyat, barlar, kulüpler, uşaklar, arabalar, sinemalar, etkinlikler ve yakınınızdaki deneyimleri bulmak için konumunuzu kullanır. Katılımcı mekanlarla ortaklıklar yoluyla üyeler, etkinliklerinde veya tercih ettikleri yerde ücretsiz yükseltmeler, hediyeler, öncelikli erişim, karşılama paketleri ve daha fazlası dahil olmak üzere özel VIP muamelesi görürler. Konsiyerj ekipleri de mevcuttur, böylece kuru temizlemeden özel jet rezervasyonu yaptırmaya kadar her şey dışarıdan temin edilebilir. Uygulama, ortaklarını ve ortak ayrıcalıklarını düzenli olarak güncellediğini iddia ediyor, ancak Ağustos 2019’dan bu yana bir güncelleme görmedi.

İndirmek İçin:

En Gelişmiş Piyano Akort Uygulaması: 999,99 $ karşılığında CyberTuner

Üç CyberTuner ekranı

CyberTuner, size ortalama ila iyi elektronik klavyelerin maliyetinden daha fazlasına mal olacak profesyonel bir piyano akort uygulamasıdır. Bu uygulama, dünyanın dört bir yanındaki müzik uzmanları tarafından bir yıllık zorlu testler de dahil olmak üzere yıllardır geliştirilmektedir. Temel bilgileri zaten bilen ve kendi ekipmanına sahip olan profesyonel akortçular için tasarlanan CyberTuner uygulaması, Kayıtlı Piyano Teknisyeni tarafından programlanan işlevleri sezgisel bir düzen ile birleştirir. Teknisyenler, piyanoları inanılmaz bir doğrulukla tam olarak istedikleri şekilde ayarlamak için uygulamayı kullanma özgürlüğüne ve esnekliğine sahiptir. CyberTuner uygulaması, en son iOS sürümleri ve en yeni cihazlar için düzenli olarak güncellenir ve sık sık yeni ve geliştirilmiş özellikler eklenir. Fiyat zaten sizi yeterince şaşırtmamış gibi, CyberCare’in yükseltmeleri alması için uygulamanın kullanıcılarının her yıl 79.99 $ daha ödemesi gerekecek.

İndirmek İçin:

Kasiyerler için Özelleştirilmiş Bir Ödeme Uygulaması: 999,99 $ için app.Cash

Üç uygulama.Cash ekranı

app.Cash “her amaca uygun şık bir kasa sistemi” olduğunu iddia ediyor. Uygulama, satış işlemleri oluşturmak ve ödeme almak için geleneksel yazarkasanın yerini alacak şekilde tasarlanmıştır. Çevrimdışı bile çalışıyor. Uygulama, müşteri verilerini toplaması ve ödeme yapması gereken hemen hemen her işletme tarafından kullanılabilse de, sunucuların bir mobil cihazı doğrudan müşterilerin masalarında rahatça kullanabilmesi için restoranlar için özel olarak tasarlanmış gibi görünüyor. Menü düğmeleri mevcuttur ve yiyecek ve içecek türlerine göre kategorize edilmiştir, böylece sunucular müşterilerin siparişlerini doğrudan uygulamaya girebilir. Tablo numaralarını ve siparişlerini takip etmek için tabloların grafik bir sunumu da oluşturulabilir ve görüntülenebilir. Uygulama iki yazıcı modelini destekler ve doğrudan geliştiriciyle iletişime geçilerek güncellenmesi gerekir. Yaklaşık 1.000 $ fiyatla App Store’daki en pahalı uygulamalardan biridir; ancak, geleneksel bir yazar kasa sisteminden daha ucuz olduğunu iddia ediyor ve bu da onu bazı işletmeler için belki de çekici bir seçenek haline getiriyor.

İndirmek İçin:

Vokal Konuşmayı Destekleyen Destekli Bir Teknoloji Uygulaması: WordPower ile TC, 299,99 $

Üç TouchChat AAC ekranı

WordPower ile TC, otizm, Down sendromu, ALS ve diğer rahatsızlıkları olanlar dahil, doğal seslerini kullanarak her zaman istediklerini söyleyemeyen kişiler için tasarlanmış güçlü bir destekli teknoloji ve iletişim aracıdır. Uygulama, iletişimi kolay ve sezgisel hale getirmek için oluşturulmuş bir dizi kelime dağarcığı ile birlikte gelir. Uygulama hem İngilizce hem de İspanyolca olarak mevcuttur. Kelimeler, ifadeler ve tam mesajlar, yerleşik ses sentezleyici veya önceden kaydedilmiş bir mesajla çalınabilir. Kullanıcılar ayrıca, uygulamayı ekranda büyük harflerle görüntülemesi için tetiklemek üzere cihazlarını hafifçe eğebilir, bu da gürültülü ortamlarda daha kolay iletişim kurmalarını kolaylaştırır. Bu uygulamayı kullanmanın en büyük avantajlarından biri, kullanıcıya tamamen özelleştirilebilir olması ve onlara düğmeleri istedikleri gibi yeniden düzenleme ve kopyalama veya 30’a kadar farklı düğme eylemi ve 10.000’den fazla sembol kullanarak yeni sayfa grupları oluşturma olanağı sunmasıdır. WordPower ile TC, kullanıcıların oluşturdukları metin tabanlı mesajları kolayca paylaşmalarına yardımcı olmak için Facebook, Twitter ve iMessage gibi sosyal uygulamalarla da entegre olur.

İndirmek İçin: