Skip to content

Kindle Sahiplerinin Ödünç Verme Kitaplığından Kitaplar Nasıl Ödünç Alınır

18 de Nisan de 2021

Bilinmesi gereken

  • Kindle Store’da şunu seçin: Kindle Sahiplerinin Ödünç Verme Kitaplığıile bir kitap seçin önemli rozet, ardından seçin Ödünç almak > Ücretsiz Ödünç Alın.
  • Kindle Ödünç Verme Kütüphanesi kitaplarının son tarihleri ​​yoktur ve aynı anda birden fazla kitabı ödünç alamazsınız.

Bu makale, Amazon Prime üyesi olduğunuz sürece her seferinde bir kitabı ücretsiz olarak ödünç almanıza izin veren Kindle Owner’s Lending Library’deki kitapları nasıl ödünç alacağınızı açıklar.

Kindle Sahiplerinin Ödünç Verme Kütüphanesi ile Ücretsiz Kitaplar Nasıl Ödünç Alınır

Kindle Sahiplerinin Ödünç Verme Kitaplığı aracılığıyla bir kitabı nasıl ödünç alacağınızı öğrenmek için bu adım adım talimatları izleyin.

  1. Kindle cihazınızda Kindle Store’u açın. Kitaplar, Gazeteler, Dergiler, Sesli Sesli Kitaplar, Kindle Singles ve Kindle Sahiplerinin Ödünç Verme Kitaplığı gibi kategorilerin bir listesini göreceksiniz. Seçiniz Kindle Sahiplerinin Ödünç Verme Kitaplığı.

  2. Kindle Sahiplerinin Ödünç Verme Kitaplığını açtıktan sonra, ödünç alınacak kitapların listesine göz atın. Bir kitabın bir önemli onu tanımlayan rozet.

  3. Seçiniz Ödünç almak. Bir kitap seçtikten sonra, bir Satın Al sekme ve bir Ücretsiz Ödünç Alın sekmesi. Seçiniz Ücretsiz Ödünç Alın başlığı ödünç almak için.

    Amazon

Amazon Kindle Sahiplerinin Ödünç Verme Kitaplığı

Amazon’un Kindle e-okuyucu serisi, e-okuyucuların yanı sıra tabletleri de içerir ve tümü Amazon Kindle Sahiplerinin Ödünç Verme Kitaplığına erişime sahiptir. Kindle Ödünç Verme Kitaplığı’nın son tarihleri ​​yoktur, bu nedenle kitapları istediğiniz kadar ödünç alabilirsiniz. Amazon’a göre, 100’den fazla New York Times En Çok Satanlar dahil olmak üzere, hizmet aracılığıyla ödünç vermek için 3,7 milyondan fazla kitap mevcut. Hizmet, tüm Kindle cihazlarında Kindle mağazasında mevcuttur. Kitap ödünç alma, e-okuyucular ve tabletler arasında bazı küçük farklılıklar olmakla birlikte, tüm cihazlarda neredeyse aynıdır. Amazon Prime, Amazon kullanıcıları için çeşitli avantajlar sağlar. Prime aboneleri, yılda 119 $ karşılığında Amazon siparişlerinde iki günlük ücretsiz kargo ve binlerce film ve TV şovunun sınırsız akışını elde ediyor. Prime üyelik ayrıca her ay ödünç alabileceğiniz ücretsiz bir e-kitap sunar.

Bir kibar

Amazon