Skip to content

Kişisel WhatsApp Etiketleri Nasıl Oluşturulur

13 de Mayıs de 2021

Kişisel bir WhatsApp çıkartma paketi yapmak, bir ürünün veya hizmetin reklamını yapmanın harika bir yoludur ve ayrıca bir arkadaşınızı veya sevdiklerinizi şaşırtmanın süper eğlenceli bir yolu olabilir.

WhatsApp İçin Çıkartma Nasıl Yapılır

WhatsApp için kişisel bir çıkartma yapmak için Sticker.ly uygulamasını kullanmanız gerekir. Bu uygulama tamamen ücretsizdir ve hem iOS hem de Android cihazlar için mevcuttur. Özel WhatsApp etiketlerinizi iPhone veya Android akıllı telefonunuzdaki hesabınıza ekledikten sonra, WhatsApp’ın web sürümü ve Windows Masaüstü uygulaması dahil diğer cihazlarınızla otomatik olarak senkronize edilirler.

 1. İOS veya Android cihazınız için Sticker.ly uygulamasını indirin.

  İndirmek İçin:

 2. Uygulama indirilip yüklendikten sonra açın.

 3. Büyük maviye dokunun + simgesi.

 4. Çıkartma paketiniz için bir ad ve bir yaratıcı adı girin. Bu alanların her ikisi de gerçekten istediğiniz herhangi bir şey olabilir, ancak WhatsApp için çok sayıda çıkartma paketi yapmayı planlıyorsanız, paket adını açıklayıcı yapmak iyi bir fikirdir.

 5. Dokunmak Oluşturmak > Çıkartma ekle.

 6. Sticker.ly uygulaması, cihazınızın fotoğraflarına erişmek için izin isteyecektir. Dokunmak TAMAM MI.

 7. İlk kişisel çıkartmanız için kullanmak istediğiniz bir fotoğraf veya görüntü için cihazınıza göz atın. Henüz cihazınızda kayıtlı görüntü yoksa, Sticker.ly’yi simge durumuna küçültebilir ve kullanmak istediğiniz resmi bulmak için başka bir uygulamaya geçebilirsiniz.

 8. İlk adım, görüntünün arka planını şeffaf yapmaktır. Dokunabilirsin Manuel görünür olmasını istediğiniz tüm parçaları renklendirmek veya Oto Uygulamanın görüntünüzü taramasına ve bir yüz veya nesneyi algılamasına izin vermek için. Bu örnek için, daha hızlı olduğu için Otomatik seçeneğini kullanacağız.

 9. Birkaç saniye sonra, uygulama arka planı kaldıracak ve WhatsApp kullanıcılarının kullanmayı sevdiği diğer çıkartmalar gibi görünmesi için yeniden boyutlandıracaktır. Ana görüntünüzün bazı kısımları yanlışlıkla kaldırıldıysa, simgesine dokunun. Ayarla.

  Sticker.ly iPhone ve Android uygulamasında kişisel WhatsApp çıkartmaları oluşturma.

 10. Dokunmak Sil arka planın şeffaf olmayan kısımlarını kaldırmak için. Dokunmak Onarmak görülmesini istediğiniz parçaları eklemek için. Yakınlaştırmak veya uzaklaştırmak için iki parmağınızı kullanın ve küçük değişiklikler yapmak için resmi hareket ettirin.

 11. Görüntü istediğiniz gibi göründüğünde, simgesine dokunun. Uygulamak.

  Sticker.ly iPhone ve Android uygulamasında kişisel WhatsApp çıkartmaları oluşturma.

 12. Dokunmak Metin özel WhatsApp çıkartmanıza bir kelime veya kelime öbeği eklemek için.

 13. Klavye aracılığıyla istediğinizi yazın ve simgesine dokunun. Bitti onaylamak için. Simgesine dokunun. Bir Farklı renk seçenekleri arasında geçiş yapmak için simgesine dokunun.

  Sticker.ly iPhone ve Android uygulamasında kişisel WhatsApp çıkartmaları oluşturma.

 14. Metninizi taşımak ve yeniden boyutlandırmak için iki parmağınızı kullanın. Metni silmek için aşağı sürükleyin.

 15. Dokunmak Kayıt etmek.

 16. En az üç WhatsApp etiketi oluşturana kadar yukarıdaki işlemi tekrarlayın.

 17. Yeterince kişisel çıkartma yaptığınızda WhatsApp’a ekle.

  Sticker.ly iPhone ve Android uygulamasında kişisel WhatsApp çıkartmaları oluşturma.

 18. Dokunmak Açık.

 19. Dokunmak Kayıt etmek.

 20. WhatsApp çıkartmaları oluşturup bunları WhatsApp’a aktardıktan sonra, her zamanki gibi bir sohbette çıkartma penceresi açılarak ve çıkartma paketi menüsünden yeni kategorilerini seçerek bulunabilir.

  Sticker.ly iPhone ve Android uygulamasında kişisel WhatsApp çıkartmaları oluşturma.

  Özel WhatsApp çıkartma paketinizi arkadaşlarınıza kullanmaları için vermek isterseniz, paketi Sticker.ly uygulamasındaki paylaşım bağlantısı aracılığıyla onlarla paylaşmanız yeterlidir.