Skip to content

Kulüp Evi Daveti Nasıl Alınır

21 de Nisan de 2021

Bilinmesi gereken

  • Clubhouse topluluğunun bir parçası olan ve yedek davetiyeyle birini bulun. Bir kullanıcı kaydolduktan sonra iki davetiye alır.
  • Veya, onaylanmış bir lansman tarihi olmadığından biraz zaman alabilen Clubhouse bekleme listesine katılın. Sosyal medyada da sorabilirsiniz.
  • Clubhouse uygulaması şu anda yalnızca iOS. Clubhouse davetini kabul etmek için bir iOS cihazına ihtiyacınız var.

Bu makale, sesli sosyal ağ uygulaması Clubhouse’a davet almanın üç yolunu açıklamaktadır. Bu yöntemler, müsait bir daveti olan birini tanımayı, Clubhouse bekleme listesine katılmayı ve sosyal medya aracılığıyla sormayı içerir.

Birini Tanımanız Gerekiyor

Yeni ve özel sosyal medya uygulaması Clubhouse, kendisini “gündelik, sesli konuşmalar için bir alan” olarak adlandırıyor. Ancak gerçek şu ki, herkes “uğrayabilir” değil. En azından henüz değil. Kulüp binası hala beta aşamasındadır ve şimdilik yalnızca davet alan kişiler tarafından kullanılabilir. Clubhouse davetiyesi almanın en kolay yolu, sizi davet edebilecek bir Clubhouse üyesiyle tanışmaktır. Yeni kullanıcılar, hizmete erişmek için iki davetiye gönderebilir. Clubhouse kullanıcısı, Zarf bir davetiye göndermek için uygulamadaki simgesine dokunun, ardından telefon numaranızı Telefon davet edin # Kutu.

Alternatif olarak, Clubhouse kullanıcısı, Clubhouse’un telefon kişilerine erişmesine izin verirse, Davet et Kişiler listesinde adınızın yanında. Clubhouse kullanıcısı birini davet ettikten sonra, uygulama ondan hizmete katılmasını isteyen bir metin oluşturur. Davet edilen Clubhouse davetini kabul ettikten sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilir ve otomatik olarak kendisini davet eden kullanıcının takipçisi olur.

Katılan kullanıcılar için davet alanını gösteren Clubhouse sosyal uygulaması.

Bekleme Listesine Katılın

İkinci seçenek olan Clubhouse bekleme listesine katılmak, doğru kişileri tanımaya daha az bağlıdır, ancak daha uzun sürer. Bir arkadaşınızın daveti olmasa bile, Clubhouse uygulamasını indirebilir ve bekleme listesine katılabilirsiniz. Kulüp binası size hangi yerde olduğunuzu veya ne kadar bekleyebileceğinizi söylemeyecek. Size bir yer kaydetmenin yanı sıra, bu seçenek bir davet aldığınızda kullanıcı adınızı saklar.

Clubhouse bekleme listesine kayıt işlemi.

Bir Arkadaşa (veya Yabancıya) Sor

Yedek davetiyesi olan birini tanımıyorsanız ve beklemek istemiyorsanız, etrafa sorun. Bazı kişiler davet satarken (Clubhouse topluluk kurallarına aykırı olabilecek veya olmayabilecek bir şey), diğerlerinin fazladan yedek davetiyeleri vardır. Facebook, Instagram, Twitter veya başka bir sosyal platforma gidin ve birinin davetiyesi olup olmadığını soran bir gönderi oluşturun. #Clubhouse hashtag’ini ekleyin. Bu yöntemin işe yaraması garanti edilmez, ancak sormaktan zarar gelmez.

"Hey, # Clubhouse daveti olan var mı?" Yazan yeni bir tweet içeren Twitter macOS uygulaması.

Clubhouse’a Davet ile Nasıl Katılırım?

Zor bir Kulüp Evi daveti aldıktan sonra, sonraki adım kaydolup oturum açmaktır, böylece profilinizi oluşturabilir, ilginizi çeken konuları takip edebilir ve odalar oluşturup bunlara katılabilirsiniz.