Skip to content

Kurtarmayı Yeniden Yap v3.0.2

24 de Mayıs de 2021

Redo Rescue, önyüklenebilir bir Canlı CD biçiminde ücretsiz bir yedekleme yazılımıdır. Bunu, tüm bir sabit sürücüyü veya tek bir bölümü, önyüklenebilir disk veya flash sürücü aracılığıyla kolayca geri yüklenebilen bir görüntü dosyasına yedeklemek için kullanabilirsiniz. Bu inceleme Redo Rescue v3.0.2’ye aittir. Lütfen ele almamız gereken daha yeni bir sürüm varsa bize bildirin.

Kurtarmayı Yeniden Yap: Yöntemler, Kaynaklar ve Hedefler

Desteklenen yedekleme türlerinin yanı sıra bilgisayarınızda yedekleme için nelerin seçilebileceği ve yedeklenebileceği yerler, bir yedekleme yazılımı programı seçerken göz önünde bulundurulması gereken en önemli hususlardır.

Desteklenen Yedekleme Yöntemleri:

Redo Rescue, tam yedeklemeyi destekler.

Desteklenen Yedekleme Kaynakları:

Belirli bölümler ve tüm sabit diskler yedeklenebilir.

Desteklenen Yedekleme Hedefleri:

Yerel bir sabit sürücüde, harici sabit sürücüde, ağ klasöründe veya FTP, SSH veya NFS üzerinden bir yedekleme oluşturulabilir.

Kurtarmayı Yeniden Yapma Hakkında Daha Fazla Bilgi

  • Herhangi bir kullanım için tamamen ücretsiz (ticari veya kişisel)
  • Windows, Mac veya Linux işletim sistemini yedekleyebilir ve geri yükleyebilir
  • İzlemesi kolay bir sihirbaz, yedekleme veya geri yükleme sırasında size rehberlik eder
  • İşletim sisteminin dışında çalıştığı için tam hızda çalışır
  • Yedeklenecek veya geri yüklenecek doğru sabit sürücüyü belirlemeye yardımcı olmak için bir birimin adı ve toplam depolama alanı gösterilir.
  • Programın arayüzü dağınıklık içermez ve kafa karıştırıcı değildir
  • Canlı CD, bir dosya tarayıcısı, resim görüntüleyici, donanım listesi ve web tarayıcısı gibi diğer araçları içerir.

Kurtarmayı Yeniden Yapma Üzerine Düşünceler

Benzer yedekleme yazılımlarının tüm özelliklerine sahip olmasa da, kullanımının ne kadar hızlı ve kolay olduğunu seviyoruz. Bu programa başladığınızda gördüğünüz ilk ekran büyük bir Destek olmak ve Onarmak buton. Bunlardan herhangi birine tıklamak, takip etmesi çok kolay bir sihirbazda size yol gösterir. Başlamadan önce neredeyse hiç adım yoktur, bu da süreci hızlandırır. Bir FTP sunucusuna yedekleme seçeneğinizin olması güzeldir, bunun bir diskten çalışan programlar için her zaman bir seçenek olmadığı düşünülürse. ISO dosyası 500 MB’nin üzerindedir ve indirilmesi biraz zaman alabilir. Ayrıca, görüntü dosyasını bir diske veya USB aygıtına yazdırmak için üçüncü taraf yazılımı kullanmanız gerekir, çünkü hiçbiri dahil değildir. Ne yaptığınızdan emin değilseniz talimatlar için Bir ISO Görüntü Dosyasını DVD, CD veya BD’ye Nasıl Yazılır veya USB Sürücüye ISO Dosyası Nasıl Yazılır konusuna bakın. Redo Rescue, önyükleyiciyi değiştiremediğinden, yedeklemelerin kaynağa eşit veya daha büyük boyutta bir sabit diske geri yüklenmesi gerekir ki bu talihsiz bir durumdur. Yukarıdakilere ek olarak, bu yazılım sıkıştırma seviyesini ayarlamanıza izin vermez.