Skip to content

Logitech’in Litra Glow’u Çevrimiçi Akışlarınızı Aydınlatabilir

22 de Mayıs de 2023

Logitech, özellikle çevrimiçi akış için yapılmış TrueSoft teknolojisiyle desteklenen yüksek kaliteli bir yıldırım cihazı olan yeni Litra Glow’u tanıttı. Litra Glow, bir monitör montajının üzerine oturan 3,56 inç’e 3,56 inçlik küçük bir ışıktır ve bu, cihazın herhangi bir masaüstü veya dizüstü bilgisayarın üstüne çıkmasını sağlar. Ayrıca parlaklık ve renk sıcaklığı gibi ayarlarını kontrol edebilmeniz için Logitech’in G HUB uygulamasıyla eşleşir.

Logitech, Litra Glow’un “TrueSoft” teknolojisini kullanarak tüm cilt tonlarında doğal bir görünüm için sizi sıcak, yumuşak ve hoş bir ışıkla yıkayacağını iddia ediyor. Cihazın sinema kalitesinde ışık üretmesi amaçlanıyor ve şirket, profesyonel düzeyde ekipmanın zirvesinde olan 93 CRI (Renk İşleme İndeksi) derecesi vaat ediyor. Logitech ayrıca ışığın gözleri rahatsız etmediğini ve uzun akış oturumları için güvenle kullanılabileceğini iddia ediyor. Monitör montajı, mümkün olan en iyi aydınlatma konumu için üç farklı şekilde ayarlanabilir ve bu şekilde tercih edilirse montajdan ayrılarak bir tripod üzerine yerleştirilebilir. Litra Glow’u kurmak, yalnızca USB kablosunu bilgisayarınıza bağlamanız gerektiğinden oldukça kolay görünüyor.

Parlaklık ve sıcaklık kontrolüne ek olarak, ücretsiz bir G HUB masaüstü uygulaması aydınlatma ön ayarları oluşturmanıza olanak tanır. Logitech G klavyeniz veya fareniz varsa bu ön ayarları G Tuşlarına atayabilirsiniz.

Litra Glow, bu ayın sonlarında ABD, Kanada, Avustralya ve belirli Avrupa ülkelerinde piyasaya sürülecek, ancak Logitech hangileri olduğunu açıklamadı. Litra Glow’u hemen şimdi 59,99 $ karşılığında ön sipariş verebilirsiniz.