Skip to content

Microsoft’un En İyi PowerPoint Şablonları

7 de Mayıs de 2021

PowerPoint şablonları, profesyonel görünümlü slayt gösterilerini verimli bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olur. Microsoft çok sayıda seçenek sunar. İşte harika şablonları daha hızlı bulmanıza yardımcı olacak iş veya ev için şablon önerileri. Bu şablonları bulmak için şu adrese gidin: Dosya, seçin Yenive şablonu aramak için bir anahtar sözcük kullanın. Bu makaledeki bilgiler PowerPoint 2019, 2016, 2013, 2010 için geçerlidir; Microsoft 365 için PowerPoint, Mac için PowerPoint ve PowerPoint Online.

Geometrik Sunum

PowerPoint'teki Geometrik Sunum şablonunun ekran görüntüsü

İşletmenizi, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmak için modern bir sunum oluşturun. Bu şablonda, birden çok bölme seçeneği, grafikler ve tablolar, bir karşılaştırma slaydı ve daha fazlasını içeren bir düzine slayt vardır. Son slaydın da düzenleme talimatları için bir bağlantısı vardır. Bu slaydı bulmak ve kullanmak için şunu girin: geometrik Arama kutusunda ve Geometrik sunum sonuçlarda şablon.

Fotoğraf Montajı

PowerPoint için Fotoğraf Montaj şablonu

Bu PowerPoint şablonuyla gösterişli bir fotoğraf koleksiyonu sunun. Şablon, akıcı animasyonlar, kayan altyazılar ve hatta video seçenekleri içerir. Sunum, gayrimenkul özelliklerini sergilemek, ekibinizi tanıtmak veya eğlenceli anıları paylaşmak için idealdir. Bu slayt gösterisi şablonunu bulmak ve kullanmak için şunu arayın: montaj ve seçin Fotoğraf montaj sunumu şablonu.

Paydaş Raporları

PowerPoint'teki Dengeli Karnesi şablonunun ekran görüntüsü

Performans raporlarını işinize veya projenize yatırım yapanlarla paylaşmak için bu sunuya önceden yüklenmiş grafikleri, çizelgeleri ve tabloları kolayca özelleştirebilirsiniz. Bu, temel bir makbuz şablonundan bir adımdır. Kendi verilerinizi grafiklere eklemeyle ilgili talimatlar şablona dahil edilmiştir. Bu şablonu bulmak ve kullanmak için şunu arayın: menfaat sahibi veya kurumsal Karneve seçin 24Slides’dan dengeli puan kartı şablonu.

İlham verici sözler

PowerPoint'te İlham Verici Alıntılar Şablonu

Bu slayt gösterisini, oluşturduğunuz başka bir sunumun başlangıcına ekleyin veya bir mola ya da öğle yemeği sırasında yayınlanmasına izin verin. Şablon, motivasyonel alıntılar içeren 10 çarpıcı resim içerir. Bu şablon, daha iyi renk kontrastı, anlamlı alternatif metin ve giriş mesajları gibi erişilebilirlik özelliklerini kullanır. Bu sunuyu bulmak ve kullanmak için şunu arayın: ilham veya alıntılar PowerPoint şablonu arama kutusunda ve İlham verici sözler şablonu.

Problem / Çözüm Döngüsü

Sorun / Çözüm Döngüsü PowerPoint şablonunun ekran görüntüsü

Problem / Çözüm Döngüsü, uygulamayı değiştirmek için etkili bir yaklaşımdır. Bu şablon, kim, ne, neden ve nasıl gibi bir sorunun tüm yönleri ile uygulanabilir çözümler ve prototip ayrıntıları için bölümler içeren sekiz slayt sağlar. PowerPoint şablonu aramasında aşağıdaki kelimelerin herhangi birini veya tümünü arayarak bu şablonu bulacak ve kullanacaksınız: sorun, çözüm, veya döngü.

Ağaç Türü

Grunge Ahşap Türü Sunum Şablonu

Microsoft
Microsoft PowerPoint için bu sıkıntılı ahşap sunum şablonu, bazı şablonlarda yerleşik olarak bulunan göz alıcı bir tasarım ve renk teması örneğidir. Bunlar, verilen düzen için seçebileceğiniz önceden ayarlanmış renk veya stil kombinasyonlarıdır. Bununla birlikte, şablonların çoğu öğesini elle özelleştirebilirsiniz. Aramak ahşap türü ve seçin Ağaç Türü şablonu.

Çalışan Odaklılık

PowerPoint için çalışan oryantasyon şablonu

Yeni işe alınan çalışanlarınız için sıfırdan sunum oluşturmanıza gerek yok. Bu şablon, şirketinizin geçmişi, vizyonu, politikaları, avantajları ve daha fazlası için slaytlar içerir. Her slayt ayrıca eklenecek bilgi türlerini de önerir. Aramak çalışan oryantasyonu Bu şablonu bulup kullanmak için.

Hareketli Işık Slaytları

PowerPoint'te arka plan ışıkları animasyonlu slaytlar şablonu

Bu animasyonlu slaytlarla sunuya biraz zarafet katın. Bu erişilebilir şablon, her slaytta arka plan ve animasyonlar için hafif bir tasarıma sahip üç slayt içerir. Aramak arka plan ışıkları Bu şablonu bulup kullanmak için.

Animasyonlu İnfografik

PowerPoint'te animasyonlu infografik slaydı

Bu hareketli slaytları yeni veya mevcut bir slayt gösterisine ekleyin. Şablon, madde işaretli bir liste ve verilerinizle özelleştirebileceğiniz bir infografik içerir. Tür animasyonlu infografik bunu ve diğer benzer slayt şablonlarını bulmak için arama kutusuna girin.

İş Ofisi Şehir Kroki Çizim Şablonu veya PowerPoint için Yazdırılabilir

İş Ofis Şehir Kroki Çizim Şablonu

Microsoft
Bu güzel Business Office Şehir Eskiz Çizim Şablonu veya Microsoft PowerPoint için Yazdırılabilir ile sanatsal bir hava katın. Aramak iş, ofis, şehir, kabataslak çizim bu şablonu bulmak ve kullanmak için

Sözde Silindirik Dünya Haritası Grafiği

PowerPoint için Dünya Haritası Şablonu

Bu şablon, bir dünya haritası üzerindeki verileri izlemenize olanak tanır. Haritadaki çeşitli noktalara metin ekleyebilir ve etiketleri düzenleyebilirsiniz. Düzenleme talimatları da mevcuttur. Aramak Dünya haritası Bu şablonu indirmek için.

Ülke ve Kıta Haritası Dizisi

Ücretsiz Ülke ve Kıta Dünya Haritası Serisi Şablonları

Microsoft
İş, okul veya seyahat projeleri için Microsoft PowerPoint için Ücretsiz Ülke ve Kıta Dünya Haritası Serisi şablonlarını kullanın. Bu şablonlar aranarak da bulunabilir. Dünya haritası.

Gösterge ve Grafik Gösterge Tablosu

PowerPoint için ölçü ve grafik panosu şablonu

Bu renkli pano slayt şablonunda çok sayıda gösterge ve tablo bulunur. Her göstergenin altındaki ve her grafik için metni özelleştirebilirsiniz. Şunu arayarak bu slayt şablonunu ve diğer benzer şablonları bulun ve kullanın ölçü veya Gösterge Paneli.

Takım Organizasyon Şeması

PowerPoint'te organizasyon şeması şablonu

Kuruluş şemaları genellikle gereklidir ancak oluşturulması zor olabilir. Microsoft, bunun gibi birden çok kuruluş şeması slayt şablonu sunar. Şablon, şirketinizin veya ekibinizin hiyerarşisini görüntülemek için fotoğrafları kullanmanızı sağlar. Aramak kuruluş şeması PowerPoint’te kullanmak için bunu ve diğer slayt şablonlarını bulmak için.