Skip to content

‘Minecraft: Campfire Tales’ Dış Görünüm Paketi İncelemesi

24 de Mayıs de 2021

Herkes “Minecraft” ta bir dış görünüm aracılığıyla kendi bireyselliğini sergilemeyi sever. Bu görünümler genellikle bir oyuncu tarafından tasarlanır ve insanların indirip keyfini çıkarması için bir web sitesine yüklenir. Ayrıca onu yaratan kişi için özel olarak tasarlanabilirler. Bununla birlikte, oyunun Cep, Konsol ve Windows 10 Sürümlerinde, Mojang’ın kendi görünümlerini oluşturma ve tüm izleyicilerinin zevk alması için bunları yayınlama açısından ellerini kirlettiği biliniyor. Bu makalede, MInecraft’ın “Campfire Tales” dış görünüm paketini tartışacağız. Bunun hakkında konuşalım.

Cadılar bayramı

Minecraft / Mojang
Cadılar Bayramı geldiğinde, bu görünümler kesinlikle ürkütücü alanda hayal gücünüzü gıdıklayacak. “Campfire Tales” dış görünüm paketi, adından da anlaşılacağı gibi, bu görünümlerin oyuncuya yeni bir yaratıcılık alanı getirecek ve kendi hikayelerini kendi hikayelerini oluşturmalarına olanak verecek şekilde tasarlandığı sonucuna varmak kolaydır. oyun ya da hayal güçleri içinde. Her cildin sözde kendi hikayesi var ve Mojang, son gönderilerinde varlıklarından bahseden birkaçını paylaşıyor. Bu çeşitli hikayeler, Ol ‘Diggy’s ve The Sea-Swallowed Captain’in yayınlanmasıyla şiir şeklinde not edildi. Ol ‘Diggy’nin hikayesi şu şekilde kaydedildi: “Madenlerde ve ıssız mağaralarda, bazen şu sesi duyuyorsunuz: Diggy’nin kazımasının tunk-tunk-tunk- hala yere meraklı. Ama bir meşale yak ve kimse orada değil, sadece duvardaki gölgeler – Diggy’nin açgözlü gölgesine bir göz atmak yok, hala yükünü arıyor. ” Denizde Yutulan Kaptan’ın hikayesi şöyle açıklandı: “Kara ve kötü denizde, Kaptan onu şimşek, rüzgar ve dolu ile derinliklerine çağırıncaya kadar bir kez yelken açtı. Bazıları onun tuzla lekeli kıyıları, salamura, otla sarılmış bir karı takip ettiğini ve sonsuz gecede mürettebatına katılacak gençleri aradığını söylüyor. ”

On Altı Görünüm

“Minecraft: Campfire Tales” dış görünüm paketinde oyuncular, oyun içinde kullanabilecekleri görünümler açısından çok geniş bir çeşitliliğe sahip olacaklarından emin olabilirler. Oyuncuların boş zamanlarında kullanmaları için pakete on altı görünüm dahildir. Bu paketteki çeşitlilik, bir oyuncunun sürekli olarak geri dönmesini ve cildini değiştirip değiştirmemesi gerektiğini merak etmesini sağlamak için yeterlidir. Bir bütün olarak bu faktörün, bu dış görünüm paketinin neden harika olduğu konusunda büyük bir nokta olduğunu hissediyorum. Bu görünümlerden bazıları ilk başta “normal” görünse de, adanmış oyuncular ilginç özelliklerini fark edecekler. Oyunun PC sürümünde (Windows 10 Sürümü değil, normal sürüm), oyuncular bir dış görünümde “dışarı çıkanlar” açısından sınırlıdır. Bir süre önce Mojang, “Minecraft” karakterinin vücudunun belirli bölgelerine ek bir katman eklenmesi için destek ekledi. Ancak bu yeni görünümler tamamen “yeni” modellerdir. Modeller diğer modellerde olduğu gibi çevre ile etkileşim halindeyken görünümleri daha fazla değişiyor. “The Sea-Swallowed Captain” gibi bazı görünümler, orijinal uzunluğunu aşan birden fazla piksele kadar uzanan bir şapkaya sahipken, aynı zamanda bir peg-leg olarak algılanacak daha ince bir bacak gibi ilginç çerezler de içeriyor. Bu çeşitli eklemeler, oyuncular için dış görünümler açısından başlangıçta tasarım için normal olarak görülen şeye yeni bir sanatsal vizyon düzeyi getiriyor. Biz oyuncular, bu yeni “model” niteliğinde kendi dış görünümlerimizi yaratamazken, uygulanan bu özel tasarım konseptleri ile bolca dış görünüm olduğunu bilmenin özgürlüğünün tadını çıkarabiliriz.

Artılar ve eksiler

Minecraft / Mojang
Her madalyonun iki yüzü vardır ve herkes birini tercih eder. Birisi o parayı kurtarabilirken, başka bir kişi şansı bulur bulmaz harcayabilir. Ne yazık ki, madeni para burada devreye giriyor. Orijinal çıkışından bu yana “Minecraft” oynadıysanız, bir kişinin neden kostümler için para ödediğini merak edebilirsiniz. Son zamanlarda çılgınlığa katıldıysanız, muhtemelen bir insanın nasıl olmadığını merak edersiniz. Oyunun PC (Windows 10 olmayan) Sürümü oyuncuları için, bu görünümlere Mojang ve Microsoft tarafından hızlı bir nakit kapma olarak bakabilirsiniz, oysa orijinal olarak oyunun diğer sürümlerinde oynamaya başlayan oyuncular buna şu şekilde bakabilir: düzenli. Oyuncular, oyunun Pocket Edition ve Windows 10 Edition sürümlerine kendi dış görünümlerini yüklemelerine izin verilir, ancak mevcut çeşitli paketlerin kaplamalarını kullanamazlar. Kendi dış görünümünüzü Pocket veya Windows 10 Edition’a yüklerken, “Farlander” dış görünümü gibi özelliklere ekleyemediğiniz PC “Minecraft” kaplamalarının orijinal görünümüne bağlı kalırsınız. Bu “özellikler” oyuncuya yardımcı olmak için hiçbir şey yapmaz ve tamamen kozmetik olsa da, bazı insanlar bu kozmetik geçersiz kılmaları buna değer buluyor. Bu derileri satın alan kişi, “Minecraft” oyunları boyunca on altı farklı kostüm giyme seçeneğine sahip olur. macera. Bu kadar para harcamak, kendi tasarımınızı yapmak veya oyunda kullanılabilen önceden oluşturulmuş kaplamaları kullanmak isteyip istemediğiniz, size kalmış. Derinin maliyetinin negatif olmasının yanı sıra, bir sürü pozitif var. Tasarımlar harika ve Cadılar Bayramı sezonuna uygun, fiyat dürüst olmak gerekirse olabileceği kadar yüksek değil ve karakterlerin çeşitliliği, görünüşleri hakkında her şeyi öğrenmenizi sağlayacak.

Kişisel tercih

Minecraft Görünümleri

Minecraft / Mojang
Dürüst görüşüme göre, bu cilt paketini küçük bir ücrete değer kılan şey, içindeki derilerin çok seçkin birkaçı. Farlander cildi, Rancid Anne cildi ve The Sea-Swallowed Kaptan cildi, on altı grup arasında kolayca favorilerimdir. Bu dört dış görünüm, “Minecraft’ın” Windows 10 Sürümü veya “Cep Sürümü” oyunundaki maceram boyunca satın almam ve kullanmam için yeterli. Farlander derisi, vücudunun etrafında yüzen bloklar ile oldukça ilgi çekici bir görünüme sahiptir. Belirsiz özellikleri, ancak insan görünümü ile oyuncular bu cildi erkek ya da kız olarak yorumlayabilirler. Oyuncular, özellikle bir cinsiyet veya diğeri gibi görünen bir cilde yapışmak için kendilerini kısıtlanmış hissetmemeli, Farlanders cildinin hoş bir dokunuş olarak incelenip yorumlanabilmesi gerçeği (kasıtlı veya değil). Kesinlikle Raggedy Anne olmasa da, kesinlikle kötü kokuyor. Rancid Anne 403, dönüşümün ortasında açıkça tasvir edilen zombi benzeri bir görünüme sahiptir. Mojang, orijinal “Anne” vücut parçalarından birkaç pikseli kaldırırken zombileştirilmiş bir görünüm vermelerine izin vererek, orijinalin içine zombileştirilmiş bir cilt itmek için yeni modellerden yararlanmayı üstlendi. Cropsy’nin derisi çok ilginç bir tasarıma sahip. Sıradan bir korkuluk gibi görünse de aslında yaşıyor! Bu cilt, başka herhangi bir korkuluğun kafasında bulabileceğiniz geleneksel balkabağı yerine bir karpuz yapar. Bunun üzerine Mojang, yeni modelleri kullanarak, başına bir Köylü’nün yeşil renkli burnu gibi görünen parlak mor bir şapka da yerleştirdi. Bu ekleme, özellikle de kesilmiş olan unutulmaz yüzüyle onu çok daha canlı kılıyor. Sea-Swallowed Kaptan, bu görünüm paketinde ilk kez mavi renkte ilk kez sahneye çıkıyor ve ilginç özelliklerinin birçoğunu sergiliyor. El kancası, çivi bacağı, eksik dişleri, korsan şapkası ve koyu mavi teniyle kalabalığın içinde onu özlemek çok zor olurdu. Grubun dışında, derisi tartışmasız en ayrıntılı olanıdır. Bu karakteri yaratmak için kullanılan renkler, katmanlar, dikkatlice detaylandırılmış vücut parçaları ve tamamen özgünlük, “Minecraft” için çetelerin ve varlıkları tasarlamak için birçok yeni olasılık getiriyor. Bu paketteki ilk dört derime çok yakın olan başka şerefli sözler olsa da, bunlar grup içinde en çok tanınmayı hak ettiğini düşündüklerim.

Sonuç olarak

Bir avuç deriye yaklaşık olarak küçük bir ücret ödeyip ödememek sizin ayrıcalığınızdır. Çevrimiçi olarak daha iyi bir tasarım oluşturabileceğinizi veya bulabileceğinizi düşünüyorsanız, muhtemelen denemelisiniz. Küçük bir ücret çok fazla görünmese de, fırsat verildiğinde yine de başka bir şeye harcayabileceğiniz paradır. Bu dış görünüm paketini satın alabilir, bir tane kullanmak istediğinizi düşünebilir ve bir daha asla bakmayabilirsiniz. Bir düşünün ve sonra karar verin. Bu derileri istediğinizi biliyorsanız, kesinlikle harikadırlar ve iki dolara değer (gerçekten kullanmaya karar verirseniz).