Skip to content

Mirari Uyanmak İçin Tamam! Çalar Saat İncelemesi

29 de Nisan de 2023

Mirari Uyanmak İçin Tamam! Alarm saati

Ne Seviyoruz

 • Sevimli, çocuklara uygun tasarım
 • Büyük erteleme ve alarm kapatma düğmeleri
 • Ebeveynler için faydalı özellikler

Neyi Sevmiyoruz

 • biraz pahalı
 • Ucuz plastik tasarım
 • Zaman ve alarmların ayarlanması biraz garip

Mirari Uyanmak İçin Tamam! Çalar Saat, küçük çocuklarınızı uzak tutarak biraz daha fazla uyumanıza bile yardımcı olabilecek basit ve kullanımı kolay bir cihazdır. Ancak, ucuz plastik tasarımına dikkat edin.

3.7

Mirari Uyanmak İçin Tamam! Alarm saati

Mirari Uyanmak İçin Tamam! Alarm saati

Bu makalede

Mirari OK to Wake’i satın aldık! Çalar Saat, böylece uzman incelemecimiz onu kapsamlı bir şekilde test edip değerlendirebilir. Tam ürün incelememiz için okumaya devam edin.

Mirari Uyanmak İçin Tamam! Çalar Saat, bir yürümeye başlayan çocuk eğitim aracı olarak tasarlanmıştır. Konsept olarak basit olmasına rağmen, büyük potansiyel faydalar vaat eden, görsel olarak ilgi çekici bir cihazdır. Çocuklarınızın sizi ne kadar erken uyandıracağını veya şekerleme sürelerinin ne kadar sürebileceğini kolayca düzenlemenin bir yolu olarak pazarlanıyor ve en iyi ışık terapisi alarm saatlerinden bazıları gibi, kullanıcıların uyumasını veya uyanmasını kolaylaştırıyor.

Mirari Uyanmak İçin Tamam! Alarm saati

Tasarım: Neşeli küçük bir adam

Mirari Uyanmak İçin Tamam! Çalar Saat kesinlikle sevimli ve hiçbir çocuğun odasında yersiz görünmeyecek. Açık mavi kabuğu, karikatürize şekli ve değiştirilebilir ön yüzleri gibi neşelidir. Bunlardan ikisi dahildir; biri böcek benzeri antenli yeşil, diğeri çiçek tasarımlı pembe. Bu özelleştirme, bu çalar saatin daha geniş bir çocuk yelpazesine daha fazla hitap etme potansiyeline sahip olmasını sağlar. OK to Wake!’in genel yapısı! Çalar Saat, belki de cihaza yönelik ana eleştirim olan oldukça ucuz plastikten yapılmıştır. Sert bir zemine düşme durumunda hayatta kalması pek olası değildir ve bu kırılganlık, küçük çocuklara yönelik bir cihazda bir sorundur. Çalar saatin “ayağında” bulunan, biri alarmı ertelemek, diğeri kapatmak için olan büyük düğmeleri çok takdir ettim. Bir bakıma bu, onu daha küçük, daha az sezgisel erteleme/kapatma düğmeleri olan birçok “yetişkin” alarm saatinden üstün kılar. Benim gibiyseniz, ilk uyandığınızda beyniniz genellikle tüm silindirlerini çalıştırmaz, bu nedenle yeni yürümeye başlayan çocuklar için tasarlanmış bir cihazın sabah zihni için avantajları vardır. Ekran çok basit bir mesele, ancak ayaklardaki düğmeler gibi mükemmel şekilde işlevsel ve arkadan aydınlatmalı. Saati ve alarmları ayarlamak için kontroller, küçük çocukların gizli düğmelerle oynamaktan caydırılabileceği kadar açılması için yeterince sağlam olan saatin arkasındaki bir kapağın altına gizlenmiştir. Saatin altındaki bir diğer kapak pil bölmesini kapatıyor ve meraklı minik ellerin pilleri çıkarmasını önlemek için bir vidayla sabitleniyor. Bununla birlikte, pil kapağı kalitesiz bir şekilde inşa edilmiş ve vidanın dişleri kötü durumda, bu da vidayı sökerken üzerine bastırmak için düz uçlu bir tornavida kullanmak zorunda kaldığım anlamına geliyor. Saat, bir bilgisayara veya duvardaki şarj cihazına takılan birlikte verilen bir USB kablosuyla da çalıştırılabilir. Ne yazık ki, bir duvar şarj cihazı dahil değildir.

Kurulum Süreci: Oldukça basit

OK to Wake’in iyi düşünülmüş ambalajını gerçekten takdir ettim! Nakliye ve paket israfını en aza indirmek ve hayal kırıklığı yaşamamak için tasarlanmış Çalar Saat. Her iki iddianın da çok doğru olduğu ortaya çıktı ve cihazın kurulumu çok zahmetli değildi. Saati ve alarmları ayarlamaya yönelik kontroller, birlikte verilen talimatlarda iyi bir şekilde açıklanmıştır ve diğer dijital çalar saatlerin kontrollerine çok benzer. Yine de arkadaki kontrolleri çalıştırmanın ve öndeki ekrana bakmanın biraz sinir bozucu olabileceğini fark ettim. OK to Wake!’i test etmeye çalışıyorsanız! özelliği, şekerleme süresi veya alarmı kontrol etmek için, OK to Wake! veya alarm çalacak şekilde ayarlandıysa, etkinleştirilemezler. Bu, cihazın normal çalışması için bir sorun olmamalıdır.

Mirari Uyanmak İçin Tamam! Alarm saati

Temel Özellikler: Uyanmak İçin Tamam!

Bu çalar saatin göze çarpan özelliği, adaşı olan OK to Wake! işlev. Bu, prensipte karmaşık değildir, sadece saatin içinden parlayan basit bir ışık ve ekranda beliren dostane bir yüzdür. Bu, alarmdan bağımsız olarak önceden belirlenmiş bir zamanda çalışacak şekilde ayarlanabilir ve çocuklara aktif olduğunda gidip ebeveynlerini uyandırmalarının sorun olmadığını söylemek için bir tür “yeşil ışık” olarak tasarlanmıştır. Uyanmayı çok küçük çocukların bile öğrenebileceği çok basit bir oyuna dönüştürür. Ayrıca saat, şekerlemeler için bir zamanlayıcı olarak ayarlanabilir ve dahili ışık, gece lambası olarak da kullanılabilir.

Fiyat: Sadece biraz yüksek

35 $’lık MSRP ile Uyanmak İçin Tamam! Çalar Saat, çalar saatler ilerledikçe biraz dik taraftadır ve düşük yapı kalitesi, değerini ciddi şekilde azaltır. Bununla birlikte, çocuk odaklı tasarımı ve basit ama potansiyel olarak çok kullanışlı özellikleri, bu ekstra maliyeti haklı çıkarmanın bir yolunu buluyor.

Mirari Uyanmak İçin Tamam! Vs. HeimVision Gün Doğumu Çalar Saat A80S

Mirari OK to Wake! Çalar Saat bunun yerine, OK to Wake! Bununla birlikte, A80S, OK to Wake!’in dostane görünümünden ve harika derecede basit ve bariz erteleme/kapatma düğmelerinden yoksundur.


Nihai Karar

Temel ama kullanışlı ışık tabanlı özelliklere sahip basit ve çocuk dostu bir çalar saat.Mirari Uyanmak İçin Tamam! Çalar Saat, potansiyel ebeveynlik uygulamaları olan çocuklar için dost canlısı küçük bir çalar saattir. Kullanımı basit tasarımı takdir etsem de, düşük yapı kalitesi sınırlayıcı ve birinci sınıf fiyatı ve temel özellikleri göz önüne alındığında tavsiye etmesi biraz zor.

Özellikler

 • Ürün adı

  Uyandırmak için Tamam! Alarm saati

 • Ürün markası

  Mirari

 • Fiyat

  35,00 $

 • Ürün Boyutları

  5x5x4 inç

 • Renk

  Yeşil

 • Güç

  USB, Pil (4 AA)

 • Garanti

  Bir yıl