Skip to content

MTV VMA’ları Canlı Yayınlama (2021)

2 de Nisan de 2021

Bir anteniniz veya kablo aboneliğiniz varsa tüm MTV VMA’ların gösterisini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Kordon kesiciler, uyumlu bir akış cihazı ve MTV sunan herhangi bir hizmet ile bir bilgisayardan, tabletten, akıllı telefondan veya televizyondan tüm canlı akışı izleyebilir.

etkinlik detayları

Tarih (değiştir | kaynağı değiştir): 9 Eylül 2021Zaman: 20:00 ET / PT (Ön gösteri 18:30 ET’de başlar)yer: Barclays Merkezi, Brooklyn, NYEv sahibi: TBDKanal: MTVYayınla: MTV, MTV.com veya MTV uygulaması; AT&T TV Şimdi; fuboTV; Hulu + Canlı TV; Philo TV; Sling TV; veya YouTube TV

MTV ile VMAs Canlı Yayınını İzleme

MTV, VMA’ları yayınlama haklarına sahiptir, ancak tüm şovu (artı gösteri öncesi maskaralıkları) seçmek ve izlemek için birçok akış seçeneğiniz vardır. VMA’lar için doğrudan MTV.com’a gidebilir veya MTV uygulamasıyla VMA’ları telefonunuza, tabletinize ve hatta televizyon yayın cihazınıza aktarabilirsiniz. Uygulama iOS, Android, Amazon Fire, Apple TV, Android TV, Roku ve daha fazlası için kullanılabilir. Her iki durumda da, mevcut MTV programlamasının canlı akışına erişim sağlamak için yayın sağlayıcınıza, kablo veya uydu kimlik bilgilerinizi sağlamanız gerekir.

VMA’ları Canlı Yayınlamanın Diğer Yolları

Programlama programlarında MTV sunan bir dizi akış hizmeti vardır. Sonuç olarak, kullandığınız cihazdan hesabınıza giriş yapmanız ve belirlenen zamanlarda MTV’yi bulmanız yeterlidir. MTV sunan aşağıdaki hizmetlerin tümü bir tür ücretsiz deneme sunar, bu nedenle halihazırda bir akış hizmetiniz yoksa, izledikçe birini deneyebilirsiniz. Hakkında daha fazla öğren:

  • AT&T TV Şimdi
  • fuboTV
  • Hulu + Canlı TV
  • Philo TV
  • Sling TV
  • YouTube TV