Skip to content

Mükemmel Kullanıcı Adı Nasıl Oluşturulur

21 de Mayıs de 2021

Bilinmesi gereken

  • Yemek, ünlü veya kariyer tutkusu gibi en sevdiğiniz şeyleri dahil edin.
  • SpinXO gibi çevrimiçi bir ekran adı oluşturucu kullanın.
  • E için 3 ve 5 için $ gibi sembol ve harfleri değiştirerek beklenmedik bir kullanıcı adı oluşturun.

Bu makale, çevrimiçi kimliğiniz için benzersiz ve güvenli bir kullanıcı adını nasıl oluşturacağınızı açıklar. Öneriler arasında en sevdiğiniz şeyleri bir araya getirmeyi, çevrimiçi bir kullanıcı adı oluşturucuyu kullanmayı ve istediğiniz kullanıcı adı alınmışsa benzer sembol ve harfleri ikame etmeyi içerir.

Kullanıcı Adınıza Favori Şeyler Ekleyin

Mor rengi, dinozorları, şekerleri sever misin ve 7 numara mı? Gibi bir şey TatlıMorDinozor7 uzun bir yol kat edecek. En sevdiğiniz şeylerden birkaçını not alın ve iş veya kariyer hedeflerinizi, en sevdiğiniz yemekleri, ünlüleri, spor takımlarını, filmleri düşünün … Sadece yaratıcı olun!

Çevrenizdekileri Düşünün

Favori şeyler listenizi bitirdiniz mi? Okul maskotlarını, şehrinizi veya yaşadığınız yer ve neye değer verdiğinizle ilgili diğer şeyleri düşünün. Ancak çok fazla bilgi vermemeye çok dikkat edin. İnternet avcıları konumunuzu potansiyel olarak ekran adınızla tanımlayabilir. Gibi bir şey SweetTexarkanaHighDinosaurGirl91 1991 yılında mezun olmuş veya doğmuş bir Texarkana, TX, liseli kız olarak deşifre edilebileceğini anlayana kadar ilk başta masum görünebilir. meli Daha fazla anonimlik için aslında sizin için geçerli olmayan belirli bir şey seçin.

Bir Ekran Adı Oluşturucu Kullanın

Harika İsim Oluşturucu
En az çabayla bir ekran adı oluşturmanın en kolay yollarından biri, bilgisayarınızın bunu sizin için yapmasına izin vermektir. Kullanımı kolay ve eğlenceli birkaç ekran adı üreteci vardır. İşte en iyi seçimlerimiz:

  • SpinXO: Hobileriniz, önemli kelimeleriniz, adınız, numaralarınız ve sevdiğiniz şeyler gibi bilgileri kullanarak isimler üretir. Hemen 30 kullanıcı adı alabilir ve daha fazlası için yenileyebilirsiniz. Reddit, Tumblr, YouTube, Twitter veya Instagram gibi farklı platformlarda mevcut olup olmadıklarını görmek için SpinXO’da bir kullanıcı adına tıklayın.
  • Ekran Adı Oluşturucu: Kelimelerinizin ve aralarında rastgele bir şeyin birleşimi olan benzersiz bir ekran adı oluşturması için Ekran Adı Oluşturucu’ya iki kelime girin. Kullanıcı adınıza eklemek istediğiniz belirli kelimeler varsa, bu kullanmak için iyi bir araçtır.
  • Rum ve Maymun: Rum ve Maymun çevrimiçi ad oluşturucu, en iyi giriş kimliğini bulmanıza yardımcı olmak için kategorilere ayrılmıştır. Eski bir Yunan adı veya askeri kodda bir şey alın. Bir Minion veya Kore ismine bile gidebilirsiniz. Bir kategori ve cinsiyetinizi seçin ve ardından eğlenceli ve benzersiz bir kullanıcı adı almak için adınızı girin.
  • Sahte Ad Oluşturucu: Bu web sitesi size yalnızca bir kullanıcı adı vermekle kalmaz, aynı zamanda ad ve soyad, adres, doğum günü, fiziksel özellikler, istihdam bilgileri ve daha fazlasını içeren tam bir kimlik bile verir. Biraz fazla? Belki öyledir, ancak kullanıcı adları oldukça rastgele ve diğer ayrıntıları okumak eğlencelidir.

Ekran Adınız Bulunamadığında Ne Yapmalısınız?

Vurdun mubu kullanıcı adı alınmıştır“barikat ve yaratıcı ilhama mı ihtiyacınız var? Kullanılmış bir ekran adı olması gerektiği anlamına gelmez. Tahmin edilmesi zor olan güçlü şifreler oluştururken olduğu gibi, beklenmedik kullanıcı adları oluşturmak için İngilizce olmayan kelime kombinasyonlarını da kullanabilirsiniz. Benzer sembolleri ve harfleri değiştirmeyi düşünün: @ = a, 3 = e, $ = 5, S = 5. Çoğu mesajlaşma uygulaması ve sosyal ağ, bir kullanıcı adındaki sembolleri kullanmanıza izin verir ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok kişi ile olasılıklar neredeyse sonsuzdur. Örneğin, eğer TatlıMorDinozor7 zaten kullanılıyor, yapmayı düşünün $ weetPurpleD1nOsaur7.