Skip to content

Nintendo 3DS’nizden Bir Arkadaş Kodu Nasıl Silinir

27 de Haziran de 2021

Bilinmesi gereken

  • Nintendo 3DS’nizde, Arkadaş listesi simgesi (turuncu gülen yüz). Sol tarafında Kayıt Ol düğmesi, seçin Ayarlar.
  • Seç Arkadaş Kartını Sil, ardından silmek istediğiniz Arkadaş Kartını seçin. PVR kartlarının kuyruğun sonunda olduğunu unutmayın.
  • Seç Evet veya basın bir silme işlemini onaylamak için veya B silme işlemini iptal etmek için

Bu makale, çekici olmayan PVR profillerinin veya kayıtlı arkadaşların Nintendo 3DS sisteminizden nasıl silineceğini açıklamaktadır.

Arkadaş Kodu Nasıl Silinir

Her Nintendo 3DS sisteminin, iki Nintendo 3DS sisteminin birbiriyle iletişim kurması için gerekli olan benzersiz bir Arkadaş Kodu vardır. Bunun çalışması için arkadaşın da kaydolması gerekir sizin Nintendo 3DS’lerinde kod. Arkadaşınız bu işlemi tamamlamazsa, profili anonim gri bir çerçeve gibi görünecek ve durumu, bilgi alışverişinde bulunamayacağınız “Geçici Kayıtlı Arkadaş” (PVR) olarak kalacaktır. PVR profillerini veya hatta tamamen kayıtlı arkadaşlarınızı silmek istiyorsanız, yapmanız gerekenler:

  1. Nintendo 3DS’nizi açın.

  2. Dokunmatik ekranın üst kısmına yakın bir yerde bulun ve seçin. Arkadaş listesi simge. Turuncu bir gülen yüze benziyor.

  3. Sol tarafında Kayıt Ol düğmesi, seçin Ayarlar.

  4. Menü açıldığında, seçin Arkadaş Kartını Sil.

  5. seçin arkadaş kartı (PVR kartları sıranın en sonundadır).

  6. Bu arkadaşı silmek istediğinizden eminseniz, öğesini seçin. Evet veya tuşuna basın bir buton. Aksi takdirde, basın B Geri vermek.

  7. Veda et!