Skip to content

Nintendo Switch’te Hulu Nasıl İzlenir

15 de Mayıs de 2021

Bilinmesi gereken

 • Nintendo eStore, Hulu için arama yapın ve tıklayın İndir. Seçiniz Uygulamayı açmak için Nintendo Home menüsünden Hulu.
 • Switch’inizin internete bağlı olduğundan emin olun.
 • İzlemek için Hulu abonesi olmanız gerekiyor.

Bu makale, uygulamanın nasıl indirileceği ve gezinileceği dahil olmak üzere bir Nintendo Switch’te Hulu’nun nasıl izleneceğini kapsar.

Nintendo Switch için Hulu Nasıl Edinilir

Hulu’yu resmi uygulama ile bir Nintendo Switch’te izleyebilirsiniz. Bir Hulu hesabına ve internet bağlantısına ihtiyacınız var.

 1. Nintendo Switch’inizi internet.

 2. Nintendo eStore.

 3. Aramak Hulu.

 4. İndir Hulu Nintendo eStore’dan.

 5. Hulu’yu açın. Nintendo Ana Sayfası Menü.

 6. Oturum aç Hulu hesabınıza.

  Getty Images / Chesnot

Hulu İzlemeye Hazır Olduğunuzda

Hulu uygulaması Nintendo eStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilirken, tüm favori programlarınızı izlemek için bir abonelik gerektirir. Halihazırda bir Hulu üyeliğiniz yoksa, ücretsiz deneme için kaydolabilirsiniz. Deneme süreniz bittiğinde aylık üyelik ücreti almaya başlayacağınızı unutmayın. Bu üyelik ücreti, seçtiğiniz hizmet kademesine bağlı olarak da farklılık gösterecektir. Dört seçenek, reklam çekmeye istekli olup olmadığınıza veya canlı televizyona erişmek isteyip istemediğinize bağlı olarak her ay 8 ila 44 dolar arasında değişiyor. En sevdiğiniz programları izlemek için iyi bir internet bağlantısına da ihtiyacınız olacak. Standart tanımlı oynatma için 1.5Mbps gerekirken, yüksek çözünürlük 3.0Mbps’lik bir indirme hızına ihtiyaç duyar. Hulu aracılığıyla canlı TV izlemeyi umuyorsanız, kaliteli çözünürlükte akış için 8Mbps veya daha yüksek bir indirme hızına ihtiyacınız olacak.

 1. Açık Hulu.

 2. Arama izlemek istediğiniz gösteri için.

 3. Seçin göstermek ve izlemeye başlayın.