Skip to content

Ön Ödemeli Kablosuz: Boost Mobile’da Dolaşım Politikası

25 de Haziran de 2021

Kablosuz dolaşım, ülke çapındaki tüm Boost Mobile planlarında her ay 50 dakika ücretsizdir. 50 dakikanın tamamını kullanırsanız, dolaşım hakkınız bir sonraki fatura dönemine kadar kesilir. Boost Mobile’ın sınırsız veri, konuşma ve metin sunan planları ile dolaşım sırasında ek ücret ödemezsiniz. Boost Mobile, ülke çapındaki Sprint ağında çalışır. Özetlediğimiz bilgiler Mart 2020 itibariyle günceldir.

Mobil Dolaşım Hizmetlerini Artırın

Boost Mobile, her ay 50 dakikalık ev içi sesli dolaşım sunar, ancak bu hizmet metin mesajlarını veya mobil verileri içermez. Sprint ile ortak olan ancak Sprint’ten ayrı bir dolaşım politikası olan ağlarda çalışır. Boost Mobile, dolaşım etkinleştirildiğinde, Amerika Birleşik Devletleri’nin yüzde 99’unun ses hizmetleri kapsamında olduğunu tahmin ediyor. Uygun planlara aylık faturalandırma dahildir; planınız destekliyorsa, sesli dolaşımı etkinleştirmek için özel bir şey yapmanız gerekmez. Apple’ın iPhone’u dışındaki tüm cihazlarda yerel dolaşım bulunur. Hizmet Mart 2016’dan beri mevcuttur.

Dolaşım Kapağı

50. dakikalık roaming ses hizmetinize ulaştığınızda, aramanız devam edecek ancak Boost Mobile’dan bir ortak ağdayken ek arama yapamayacağınızı bildiren bir metin mesajı alacaksınız. Bir sonraki plan ayınız başladığında sayacınız sıfırlanır ve daha fazla roaming sesli arama yapmakta özgürsünüz.

Meksika’da Dolaşım

Aylık 5 ABD Doları karşılığında aylık plan aboneleri, Mexico Roaming eklentisiyle Todo Mexico Plus paketini ekleyebilir. Etkinleştirildiğinde, Meksika’ya ve Meksika’dan arama yapabilecek, uluslararası metin mesajları gönderebilecek ve mobil veri hizmetlerini kullanabileceksiniz.