Skip to content

Pandora Düştü mü … Yoksa Sadece Siz Misiniz?

17 de Mayıs de 2021

Pandora’yı kullanarak müzik akışı gerçekleştirirken, kesintiler havayı bozabilir. Pandora çevrimdışı mı? Mantıklı olmayan hata mesajlarıyla mı karşılaşıyorsunuz? Pandora bir miktar kesinti yaşıyor olabilir, ancak sizin tarafınızda da bir sistem hatası olabilir.

Yaygın Pandora Hata Mesajları

Çoğu uygulama ve çevrimiçi hizmet gibi, Pandora da sizi bir şeylerin ters gittiği konusunda uyarmak için sık sık hata mesajları gönderir. Bir hata mesajı alırsanız, sorunu daha fazla deşifre etmenize gerek yoktur. Çoğu hata mesajı tam olarak neler olduğunu anlatır. En yaygın Pandora hata mesajlarından bazıları şunları içerir:

 • Pandora hesabınızı başka biri dinliyor.
 • Pandora ile bir hata oluştu [try again].

İlk hata basittir ve Pandora hizmetinizde tam olarak neyin yanlış olduğunu size söyler. İkinci hata Pandora hizmeti için dahili bir soruna işaret eder ve sizi hizmetin normale dönmesini izlemek ve beklemekten başka yapacak bir şey kalmadan bırakır. Net olmayan bir hata mesajı alırsanız, bunun dahili olma ihtimali yüksektir.

Hata Mesajı Yoksa Ne Olur?

Pandora çalışmıyorsa ve bir hata mesajı görmüyorsanız, bunun birkaç anlamı olabilir.

 • Pandora tamamen çöktü: Pandora ciddi bir kesinti yaşadığında hizmet, kullanıcılarına hata mesajları gönderemeyebilir. Bu durumda, beklemek en iyisidir.
 • Pandora senin ucunda: Tarayıcınız dönüyor mu? Bir uygulama yüklenmiyor mu? Sizin tarafınızda bir bağlantı veya benzer bir sorun olabilir. Sonunda sorun giderme hakkında daha fazla bilgi edinmek için, bkz. Pandora Sadece Benim İçin Düştü mü? sonraki adımlar için.

Pandora Herkes İçin Düştü mü?

Pandora’nın hizmeti kullanan herkes için uygun olmadığına inanıyorsanız, işte bundan sonra atabileceğiniz bazı adımlar.

 1. Etkin Hizmet Uyarılarını görmek için Pandora Yardım web sitesini kontrol edin. Pandora’nın sunucularında veya dahili olarak bir şey meydana gelirse, orada not edeceklerdir. Site bir sorun bildirirse, Pandora büyük olasılıkla tüm kullanıcılar için kapalıdır. Pandora’nın sunucuları tamamen kapalıysa, web sitesi yüklenmeyebilir veya hizmet uyarılarını güncelleyemeyebilir.

 2. Pandora’nın sosyal medya hesaplarını kontrol edin Twitter veya servis güncellemeleri için Facebook. Şirketler, kelimeyi olabildiğince çabuk yaymak için müşterilerini bu şekilde uyarıyor.

 3. Hizmet kesintilerini kontrol etmek için çevrimiçi kesinti dedektörlerini kullanın. Downdetector ve Outage Report gibi çevrimiçi araçlar, güncel hizmet kesintisi bilgileri sağlar. Web sitesini ziyaret edin ve arayın Pandora güncellemeleri görmek için.

Pandora ekranını görebiliyor, ancak müzik yayını yapamıyor musunuz? İlerlemeden önce, hizmetinizi sıfırlayabileceği için Pandora’dan çıkın ve tekrar oturum açın. Bu kaynakları kontrol ettikten sonra bile, servis sorununuz için bir çözüm bulamayabilirsiniz. Pandora bir kesinti hakkında konuşmuyorsa ve herhangi bir bilgi bulamıyorsanız, bu muhtemelen sizin tarafınızda bir sorundur.

Pandora Sadece Benim İçin Düştü mü?

Hizmetin yalnızca sizin için kapalı olup olmadığını kontrol etmek için bu adımları uygulayın.

 1. Mobil uygulamayı kullanıyorsanız, hizmetin masaüstü sürümüne erişin. Ne masaüstü sürümü ne de uygulama çalışmıyorsa, bu bir bağlantı sorunu olabilir. Doğru şekilde bağlandığınızdan emin olmak için internet bağlantınızı kontrol edin.

 2. Pandora’nın canlanmasına neden olup olmadığını görmek için tarayıcıda önbelleği temizleyin. Ayrıca, çerezleri oradayken de temizleyebilirsiniz.

 3. Tarayıcıyı kapatın. Bazen, tarayıcıyı kapatıp sıfırlamak için bırakmak Pandora’nın yeniden şarj etmesi gereken şey olabilir.

 4. Uygulamayı silin ve tekrar indirin. Bir mobil uygulama kullanıyorsanız, onu cihazdan silin ve tekrar indirin. Pandora uygulamanız güncellendi mi? Gereksiz kesintilere neden olan hataları önlemek için mobil uygulamayı güncellemeler kullanıma sunulduğunda güncelleyin.

 5. Bilgisayarı yeniden başlatın. Bir bilgisayarı yeniden başlatmak, çok fazla bilgiyle tıkandığında ağı sıfırlayabilir.

Hala çalışmıyor? Pandora, Pandora Plus, Pandora Premium veya Pandora Premium Family hesabınızda bir sorun olup olmadığını görmek için Pandora Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin. Sorunu gideremezseniz sabırlı olmaya devam edin. Diğer web sitelerine veya uygulamalara erişebiliyorsanız, sorun büyük olasılıkla Pandora’nın hizmetine bağlıdır. Yukarıdaki kaynakları ziyaret ederek düzenli aralıklarla güncellemeleri kontrol etmeye devam edin.