Skip to content

Pandora Nasıl Kapatılır

16 de Mayıs de 2021

Pandora, her durum için müzik bulmanın harika bir yoludur. Uygulamayı kullanmadığınızda, akıllı telefonunuzun pilini tüketebilir ve cihazınızdaki diğer uygulamaların yavaşlamasına neden olabilir. Pandora’yı arka planda çalıştırarak pilinizin bitmemesi için Pandora’yı çeşitli cihazlarda nasıl kapatacağınızı öğrenin. Bu makale Android, iOS, macOS ve Windows’ta Pandora’yı kapatmak için talimatlar sağlar.

Android’de Pandora Nasıl Kapatılır

Android’deki uygulamaları Son Uygulamalar ekranından kapatabilirsiniz. Daha yeni cihazlarda (Android 9 ve üstü), çalışan uygulamaları getirmek için ekranın altından yukarı kaydırın, Pandora uygulamasını bulun, ardından kapatmak için parmağınızı ekranın dışına kaydırın.

Daha eski Android cihazlarda, dokunun Menü Etkin uygulamalarınızı getirmek için telefondaki düğmesine basın, Pandora uygulamasını bulun, ardından kapatmak için parmağınızı ekrandan kaydırın.

Android'in eski sürümlerinde Pandora'yı kapatma

İOS’ta Pandora’yı kapatın

İPhone’larda ve diğer iOS cihazlarda uygulamaları kapatmak için ekranın altından yukarı kaydırın ve ardından kapatmak için Pandora uygulamasında yukarı kaydırın. İPhone X’ten önceki iPhone’lar için, uygulama değiştiriciyi açmak için Ana Ekran düğmesine iki kez dokunun.

Pandora'yı iOS'taki uygulama değiştiriciden kapatma

Windows ve Mac’te Pandora Nasıl Kapatılır

Uygulamayı bir Mac veya Windows PC’de çalıştırıyorsanız, X Pandora’yı kapatmak için sağ üst (veya sol üst) köşeye.

Windows'ta Pandora'yı Kapatma