Skip to content

Pandora Spooky Streaming Cadılar Bayramı Temalı İstasyonlar

11 de Mayıs de 2021

Pandora, çevrimiçi, özelleştirilebilir bir ses portalından daha fazlasıdır. Ayrıca, tatiller gibi belirli durumlar için çeşitli küratörlü istasyonlar sunar. Cadılar Bayramı, çocuklar için şeker ya da şekerlemenin ötesinde bir etkinliğe dönüştü. Şimdi, yetişkin partileri, perili evler ve çok daha fazlasını içeriyor ve bu aktiviteler biraz müzik veya ruh hali arka planıyla daha iyi. Bir avuç Cadılar Bayramı temalı radyo akışıyla doğru Cadılar Bayramı hissini yaratmanıza yardımcı olmaya hazır Pandora’ya girin. İster en ürkütücü film müziklerini, ister unutulmaz gotik rock müziklerini arıyor olun, hizmetin hemen hemen her müzik zevki veya etkinliği için bir istasyonu vardır.

Cadılar Bayramı partisi

Bu istasyon, “The Time Warp” gibi herkesin tanıyacağı standartlara sahiptir. Rocky Horror Resim Gösterisi, Canavar Ezmesi Bobby “Boris” Pickett & the Crypt-Kickers ve Hayalet Avcıları Ray Parker, Jr. tarafından Bu genel Cadılar Bayramı etkinlikleri için mükemmel bir akış.

Sanayi

Ne Seviyoruz

  • Zor lise günlerinizden hatırlayabileceğiniz tüm havalı gruplar.

Neleri Sevmiyoruz

  • Tek bir türe daha dar odaklanma.
  • Çocuklara uygun değil.

Bu istasyonun kenarı daha serttir ve Nine Inch Nails, The Prodigy ve The Crystal Method gibi gruplara sahiptir. Daha az çocuk dostu ve daha yaşlı ergenler ve yetişkinler için daha uygun.

Ürkütücü Senfoniler

Bu kültürlüler için Cadılar Bayramı. Gibi bazı popüler temaların keyfini çıkarın Harry Potter ve Felsefe Taşı John Williams’ın film müziği Bram Stoker’ın Drakulası Polonyalı besteci Wojciech Kilar ve Bernard Herrmann’ın efsanevi müziği Psycho. Bu istasyonlar, ne içiyor olursanız olun (ya da kimi ısırırsanız), bir kadeh şarabınızı – ya da kan kadehinizi – tamamlayacaktır.

Got

Pandora’nın Goth istasyonunda The Mission UK, The Sisters of Mercy, London After Midnight ve Switchblade gibi sanatçılar bulunuyor. Tipik parçalardan bazıları, Ministry tarafından “Every Day is Halloween” ve Bauhaus’tan “Bela Lugosi’s Dead” gibi müzikler içerir.

Aile Cadılar Bayramı

Bu, Cadılar Bayramı melodilerinin çocuklar için güvenli bir parça listesidir. İstasyon çekiyor Addams Ailesi Mannheim Steamroller tarafından gerçekleştirilen ikonik temalı bir tema ve ana başlığın remiksleri olarak. Ayrıca korkunç ama yaşa uygun iyi vakit geçirmenizi sağlayacak çeşitli aile dostu parçalar da bulacaksınız.

Cadı evi

Daha ürkütücü ve daha deneysel tarafa hoş geldiniz. Zola Jesus’tan “Devil Take You”, Creep’ten “Days” ve Balam Acab’dan “See Birds” gibi parçalar.

Hayalet Oluklar

Bu, LA Vampires & Zola Jesus’tan “In the Desert”, The Knife’dan “I Just Had to Die” ve Wumpscut’tan “Thorns” gibi şarkıların yer aldığı bir başka sinirli, ürkütücü, gotik istasyon.