Skip to content

PC için Street Fighter II Nasıl İndirilir

6 de Mayıs de 2021

Klasik bir arcade ve dövüş oyunu, Sokak Dövüşçüsü II 1991 yılında Capcom tarafından piyasaya sürüldü. Hızlı ilerleyen göğüs göğüse dövüşte iki oyuncuyu birbirine düşürdü, Sokak dövüşçüleri renkli dövüşçü kadrosu, benzersiz sahne tasarımları ve zorlu oynanış, onu anında popüler hale getirdi. Popülerlik, yıllar boyunca düzinelerce klonu ve bağlantı noktasını tetikleyerek neredeyse herkesin oyunun modern cihazlar için bir kopyasını almasına izin verdi.

Street Fighter II Nasıl İndirilir

Birkaç klon var Sokak Dövüşçüsü II PC ve DOS için mevcuttur. Bazıları klon, diğerleri yeniden yapım. Bunlar bağlantı noktaları ve yeniden yapılanmalar olduğundan, her sistemde çalışacakları garanti edilmez.

Nasıl oynanır Sokak Dövüşçüsü II

Oyuncular, her biri kendi özel kombo hareketlerine, saldırılarına, güçlü yanlarına ve zayıf yönlerine sahip dünyanın dört bir yanından sekiz dövüşçüden birini seçerler. Sokak Dövüşçüsü II orijinal Capcom sürümünden iki karakter ve dünyanın dört bir yanından altı yeni karakter içerir. Oynanabilir sekiz karaktere ek olarak, oyuncuların patron dövüşlerinde karşılaştığı Grand Masters olarak bilinen dört oynanamayan karakter vardır. Tek oyunculu atari modunda, oyuncular bir dövüşçü seçer ve oyundaki diğer tüm karakterlerle tek tek karşı karşıya gelir. Oyuncu diğer tüm dövüşçüleri yenerse, dört Büyük Usta rakibine geçer.

Savaşçıları Sokak Dövüşçüsü II

İşte tüm oynanabilir ve oynanamayan dövüşçülerin bir listesi Sokak Dövüşçüsü II.

 • Ryu: Japonya’dan Ryu, muhtemelen en tanınmış karakterdir. sokak dövüşçüsü dizi ve baş karakter olarak kabul edilir. Ryu’nun üç özel saldırısı vardır: Shoryuken ve Ryu’nun yerden kalktığı aparkat yumruk; Rakibe atılan bir enerji topu olan Hadouken; ve Tatsumaki Senpukyaku, uçan bir spin tekmesi.
 • E. Honda: Japonya’dan E. Honda, yumruk ve tekme atakları dahil olmak üzere altı özel saldırı ve kombo hareketi olan bir Japon Sumo güreşçisi.
 • Blanka: Brezilya’dan Blanka, yeşil tenli, turuncu saçlı ve elektrik üretme kabiliyetine sahip mutant bir insan. İçinde Sokak Dövüşçüsü II, dört özel saldırısı ve kombo hamlesi var.
 • Kurnazlık: Amerika Birleşik Devletleri’nden Guile, altı kombo hareketi ve iki özel hareketi olan bir ABD Hava Kuvvetleri subayıdır: sonik patlama ve takla vuruşu.
 • Ken Masters – Amerika Birleşik Devletleri’nden Ken Masters, Ryu’nun eski eğitim ortağı ve ikisi rakip olarak kabul ediliyor. Ken’in beş özel saldırı veya kombo hareketi var.
 • Chun-Li – Çin’den Chun-Li, Çin’deki ilk kadın karakterdir. sokak dövüşçüsü dizi. Bir dövüş sanatları uzmanı olmasının yanı sıra, bir Interpol ajanıdır. Altı özel kombo hareketi ve saldırısı var.
 • Zangief – SSCB’den Zangief (Kızıl Kasırga olarak da bilinir), on bir özel kombo hamle ve saldırı ile SSCB’den profesyonel bir güreşçidir. Bu saldırılar, Pile Driver ve Iron Claw gibi klasik güreş hareketlerini içerir.
 • Dhalsim Hindistan’dan Dhalsim, Yoga Smash, Throw, Fire ve Flame gibi Yoga saldırılarında uzmanlaşmış uzun menzilli bir dövüşçü. Altı benzersiz kombo hareketi ve saldırısı var.
 • Balrog – Amerika Birleşik Devletleri’nden Balrog, oyuncuların dört patron dövüşünden birinde karşılaştığı profesyonel bir boksör ve oynanamayan bir şampiyon. Görünüşü Mike Tyson’a benziyor ve dört özel kombo hamle ve saldırı içeriyor.
 • Vega – İspanya’dan Vega, Grand Master oyuncularının oyunun sonuna doğru karşı karşıya. Yedi özel kombo hamlesi ve saldırısı var.
 • Sagat – Taylandlı Sagat, dizinin sonraki girişlerinde oynanabilir hale gelen oynanamaz bir patron karakterdir. Tay kickboksunda uzmanlaşmıştır ve beş özel hamlesi ve atağı vardır.
 • M. Bison – Bilinmeyen bir ülkeden, M.Bison dünyanın en tanınmış kötü adamıdır. sokak dövüşçüsü dizi. Shadaloo’nun lideri ve son patron oyuncuların yüzleştiği. Mavi bir alevde yutulduğu ve oyuncuya doğru uçarak büyük miktarda hasara neden olduğu Psycho Crusher da dahil olmak üzere altı özel saldırısı var.