Skip to content

Petcube Oyna 2 İnceleme

16 de Nisan de 2023

Petcube Oyun 2

Ne Seviyoruz

 • Alexa özellikli
 • 1080p’de kayıtlar
 • Daha fazla video depolama için isteğe bağlı abonelik
 • Mükemmel ses kalitesi
 • Kediler için lazer oyuncak

Neyi Sevmiyoruz

 • Lazer çok aydınlık odalarda çalışmayabilir

Petcube Play 2, bir kedi sahibinin isteyebileceği her şeye sahiptir; siz yokken kedinizi egzersiz yapmaya teşvik eden bir lazerden, evcil hayvan bakıcılarını kontrol etmek için iki yönlü sese, 1080p kayıt kalitesine ve hava karardığında otomatik gece görüşüne kadar.

4.7

PetCube Oyun 2

Petcube Oyun 2

Bu makalede

Petcube Play 2’yi uzman incelemecimizin kapsamlı bir şekilde test edip değerlendirebilmesi için satın aldık. Tam ürün incelememiz için okumaya devam edin.

Evcil hayvanlarımızdan uzakta geçirdiğimiz zamanı en iyi şekilde değerlendirmek, evcil hayvan sahipleri için büyük bir endişe kaynağıdır. İşe gitmenin bile yiyecek, su ve evcil hayvanınızın sağlığını kontrol etmek gibi kendi gereksinimleri vardır. Play 2, bütün gün gözlerini başka yere çeviremeyen evcil hayvan sahipleri için yapılmıştır. Geliştirilmiş görüş alanı ve yeni eklenen Alexa işlevselliği, inanılmaz kaliteli bir evcil hayvan kamerasını daha da iyi hale getiriyor.

Tasarım: Minik cihaz her yere uyum sağlar

Play 2, diğer ev elektroniği ürünleriyle uyum sağlayan zarif bir tasarıma sahiptir. Ön yüzdeki yansıtıcı siyah plastik, parmak izlerini oldukça iyi gizler, ancak üst kısımdaki mat siyah plastik kolayca lekelenir. Birisi “Petcube” kelimesini okuyacak kadar yaklaşmadıkça, bu küçük kameranın sizi evcil hayvan takıntılı olarak işaretlediğini asla bilemez. Play 2’nin geniş görüş alanı ve küçük boyutu, müdahaleci olmadan hemen hemen her yere sığabileceği anlamına gelir.

Petcube Oyun 2

Kurulum Süreci: Uygulama kılavuzluğunda kurulum dakikalar sürer

Petcube Play 2’nin kurulumu o kadar kolaydır ki bir kılavuz bile içermez. Petcube uygulaması, evcil hayvanlarınız için adlarını, resimlerini ve onları tanıyorsanız doğum tarihlerini içerebilen bir hesap ve profiller oluşturmanızı ister. Uygulama, Play 2’yi telefonunuzla eşleştirme ve onu Wi-Fi’ye bağlama sürecinde size rehberlik eder. Lazer kurulum gerektirmez, ancak gerekirse yeniden kalibre edilebilir. Benimki varsayılan kalibrasyonla gayet iyi çalıştı.

Petcube Oyun 2

Video Kalitesi: Güzel ve net görüntü kalitesi

Play 2’yi amansız Teksas güneşiyle aydınlatılan evimde test ettim. Petcube Play 2, selefi gibi 1080p kayıt yapıyor. Gün ışığında, resim kalitesi o kadar iyi ki, kedimin yüzündeki her bıyığı seçebiliyorum. Bazen biraz grenli, ancak piyasada daha iyi performans gösteren bir evcil hayvan kamerası yok. En zengin evcil hayvan sahipleri bile 4K kayıt yapan bir kamera için para ödemeyecek. Evcil hayvanlar geceleri pek bir şey yapmaz, ancak lazerle evcil hayvanlarımı otomatik gece görüşünü test etmek için işbirliği yapmaya ikna edebildim. Geceleri kayıt kalitesi hala çok iyi ancak gündüze göre daha grenli.

Gün ışığında, resim kalitesi o kadar iyi ki, kedimin yüzündeki her bıyığı seçebiliyorum.

Performans: Her alanda mükemmel performans

Sonuç olarak, hiç kimse yalnızca video kalitesi için bir evcil hayvan kamerası seçmiyor. Sevimli videolar güzeldir, ancak onları teşvik edecek bir şey olmadan evcil hayvanlarınızın uyumak veya komşulara havlamaktan daha ilginç bir şey yaptığını görmeniz pek olası değildir. Petcube’s Play 2, tam da bu amaç için etkileşimli bir lazere sahiptir. Bunu test ettiğimde, kedimi çoktan kanepede uyurken bulduğum için şanslıydım. Dikkatini çekmek için biraz ses çıkardım, sonra lazeri etkinleştirdim. Lazer zemin boyunca ürkek bir çizgi halinde ilerliyor, yumuşak bir geçiş değil ama bu onu hiç rahatsız etmiyor gibiydi. Petcube Play 2, siz yokken eğlenmeleri için evcil hayvanlarınızla oynamak için lazeri otomatik olarak başlatabilir. Evimdeki çeşitli yerleri denerken, lazerle ilgili yaşadığım tek sorun onu çok büyük bir pencerenin yanında test etmemdi. Sınıf 2 lazer, elde taşınan bir lazer işaretçisi kadar güçlü değildir, dolayısıyla parlak gün ışığıyla rekabet edemez. Bu, lazerin otomatik olarak kullanıldığında gözlerinizi veya evcil hayvanınızın gözlerini potansiyel olarak yaralamasını önlemek için önemli bir güvenlik hususudur. Lazer, bir pencereden yaklaşık 5 fit uzaktaki bir alana parladığı sürece, evcil hayvanlarım onu ​​sorunsuz bir şekilde görebildi.

Petcube Play 2, siz yokken eğlenmeleri için evcil hayvanlarınızla oynamak için lazeri otomatik olarak başlatabilir. Play 2, özellikler listesine Alexa uyumluluğunu ekleyerek bunu sahip olduğum ilk Alexa cihazı yaptı. Hemen Alexa’yı özellikle evcil hayvanlar için nasıl kullanacağımı bulmaya çalıştım ve sonunda buldum. Bazı işleri halletmek için kendimi boş odaya kapatırken Alexa’ya sesli kitap okumasını söyledim. Tipik olarak aşırı korumacı bir Alman Çoban olan köpeğim, günün yarısını kapanan her araba kapısına, komşu köpeğine ve evin önünden geçen yabancıya havlayarak geçirir.

Petcube Oyun 2

Bir sesli kitabın beyaz gürültüsüyle, tüm bu beklenmedik sesler onu daha az rahatsız etti ve saatlerce huzur içinde uyudu. Evcil hayvanlarımla konuşmak için iki yönlü ses kullandığımda ses kalitesi biraz teneke gibi olsa da, bu bir gecikme sorunuydu. Play 2’de müzik çok netti. Evimdeki tek Alexa cihazı olarak kalması kesinlikle yeterince iyi ve Alexa uygulamasındaki Petcube becerisi, Play’i kullanmayı kolaylaştıracak “evcil hayvanımla oyna” gibi yeni komutlara erişmenizi sağlıyor. 2 daha uygun. Evcil hayvanınızın cihazla aynı odada olma ihtimaline güvenmek yerine, uygulama ile evcil hayvanlarınıza baktığınızda Play 2 zili çalıyor. Bu onların dikkatini çekmek için yeterli değilse, iki yönlü ses olmalıdır. Sesimi tanısalar da tanımasalar da, onları aradığımda her iki hayvan da Play 2’ye bakacak kadar meraklıydı. Birkaç oyun seansından sonra, her çaldığında evcil hayvanlarım cihaza geldi.

Petcube Oyun 2

Uygulama Desteği: Aboneler bazı güzel avantajlar elde eder

Oldukça pahalı bir evcil hayvan kamerası satın alırken, hiç kimse ek bir aylık maliyet ödemek zorundaymış gibi hissetmek istemez. Petcube, maliyetine değmesi için abonelerine birçok ekstra sunar. Abonelikler ayda 3,99 ABD dolarından başlar ve bildirimler, video geçmişi, otomatik olarak kaydedilen klipler ve video indirme gibi bonuslar içerir. Aylık 8,25 ABD doları düzeyinde abonelik, sınırsız sayıda kamerayı kapsar ve her cihaz için garantiyi iki yıla uzatır. Evcil hayvan DNA kitleri, Wag! Ollie kutusu da abonelere indirimler sunmaktadır. Ücretsiz kullanıcılara evcil hayvan kameralarının temel işlevlerini vermek, ancak bu kadar çok ekstrayı aboneler için ayırmak, her ikisinin de ihtiyaçlarını dengelemenin harika bir yoludur.

Abonelikler ayda 3,99 ABD dolarından başlar ve bildirimler, video geçmişi, otomatik olarak kaydedilen klipler ve video indirme gibi bonuslar içerir.

Fiyat: Pişman olmayacağınız bir savurganlık

Nereden bakarsam bakayım, Petcube Play 2 ciddi bir savurganlık. Piyasada daha pahalı evcil hayvan kameraları var ama çok değil. Bir kameranın evcil hayvanlarınızı görebilmesini ve kimsenin içeri girmediğinden emin olmasını istiyorsanız, bir güvenlik kamerası bunu çok daha az paraya yapabilir. Otomatik bir lazer oyuncağı ekleyebilir ve yine de 200 $ harcamaya yaklaşamazsınız. Pahalı olsun ya da olmasın, evcil hayvanınız ve kendiniz için bir hediye almak istiyorsanız, Play 2 fiyatı haklı çıkaracak kadar iyidir.

Pahalı olsun ya da olmasın, evcil hayvanınız ve kendiniz için bir hediye almak istiyorsanız, Play 2 fiyatı haklı çıkaracak kadar iyidir.

Petcube Play 2 ve Pawbo Life Wi-Fi Kamera

Petcube Play 2’nin sunabileceği çok şey var, ancak çok para kazandırabilecek bir alternatif var. Amazon’da yaklaşık 150 ABD doları olan Pawbo Life Wi-Fi Kamera, kedilerin sevdiği bir ikram dağıtıcısı ve lazer gibi evcil hayvanlar için en iyi özelliklere sahiptir. Bu seçeneği uygun fiyatlı tutmak için kalitenin bir yerde kesilmesi gerekiyordu, bu nedenle klipler 720p olarak kaydediliyor ve hiç gece görüşü yok. Evcil hayvanların görüntü kalitesi hiçbir şekilde umurlarında değildir, bu nedenle siz gün boyunca işteyken onlara biraz ısmarlamak ve oyun zamanı vermek istiyorsanız Pawbo iyi bir seçimdir. Klipleri paylaşmak veya gece görüşüne ihtiyacınız varsa Petcube Play 2 için biraz daha fazla ödeyin.


Nihai Karar

Özelliklerin ve fiyatın harika bir kombinasyonu. Petcube Play 2, özelliklerin ve fiyatın en iyi noktasında. Canlı, net kayıt kalitesi, her zaman yanlarında olamasanız bile evcil hayvanınızın oyun süresinin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

Özellikler

 • Ürün adı

  2 oyna

 • Ürün markası

  PetCube

 • Fiyat

  199,99 $

 • Ağırlık

  1 kilo

 • Ürün Boyutları

  3,6 x 3,2 x 3,6 inç

 • Garanti

  1 yıl

 • Uyumluluk

  Alexa

 • Kamera

  1080p, 4x dijital yakınlaştırma, otomatik gece görüşü

 • Kayıt Kalitesi

  1080p

 • Bağlantı seçenekleri

  Wi-Fi (2,4 GHz ve 5 GHz)