Skip to content

PS2s’in ‘Mercenaries 2: World in Flames’ için Hileler Kodları ve İpuçları

28 de Mayıs de 2021

Aşağıdaki hile kodları şunlar için mevcuttur: Paralı Askerler 2: Alevler İçinde DünyaElectronic Arts tarafından yayınlanan ve Pandemic Studios tarafından geliştirilen aksiyon-macera, üçüncü şahıs nişancı video oyunu. Aşağıdaki hile kodları PlayStation 2 video oyun konsolu içindir ve Grup menüsü, bastıktan sonra Seçiniz. Doğru kodu girdiğinizi onaylayacak bir ses duyacaksınız.

Hile kodları

1.000.000 $ – Sağ, Aşağı, Sol, Yukarı, Yukarı, Sol, Aşağı, Sağ

Tam Yakıt Hile Kodu – Sağ, Aşağı, Sol, Yukarı, Sağ, Aşağı, Sol, Yukarı

Sonsuz Cephane Hile Kodu Sağ, Sol, Sağ, Sağ, Sol, Sağ, Sol, Sol

Sonsuz HealthCheat Kodu Yukarı, Aşağı, Yukarı, Aşağı, Sol, Sağ, Sol, Sağ

Tüm Grupları Tarafsız Hile Koduna Sıfırla Yukarı, Yukarı, Yukarı, Yukarı, Aşağı, Aşağı, Sağ, Sol

Ek İpuçları ve Püf Noktaları

Düşmanlardan Nakit – Düşman (ve dost canlısı!) Birimler, onları öldürdüğünüzde genellikle silah ve nakit düşürür.

Kayar Çömelme – Sprint sırasında yakınlaştırma işlevini kullanırsanız, Merc çömelmiş bir konuma kayacaktır.

Gerektiğinde Yakın Dövüş Vuruşu – Yolunuzu tıkayan bir araç, enkaz veya başka bir sinir bozucu nesne varsa, onu yoldan çekebilirsiniz!

Daha Fazla Cashola – İnsanlar öldüklerinde genellikle silah, cephane ve para bırakırlar.

Küçük Yakıt Depoları – Araçlar imha edildiğinde genellikle arkalarında yakıt depoları bırakırlar! Az miktarda yakıt elde etmek için bu tankları geri kazanabilirsiniz.

Bazen Güvenli Oynayın – Savaş karşılaşmalarını keşfetmek ve birimlerin hizip kimliklerini uzaktan ortaya çıkarmak için dürbününüzü kullanın.

Bu Forza değil – Hızlı bir araç kullanıyorsanız ve hızla bir dönüş yapmanız gerekiyorsa, el frenini kullanın.

İşe Al ve Taşı dedim – Bir helikopter pilotu işe almak, dünyada bulduğunuz (ve düşmanlardan güvende tuttuğunuz) hedeflere hızlı bir şekilde seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Ding! Teslimat Burada – PMC’nize bir helikopter pilotu eklerseniz, sahada size teslim edilen malzemeleri ve araçları alabilirsiniz.

Kurutun onları! – PMC’de bir helikopter pilotuna sahip olmak, dünyadan yakıt, mühimmat ve büyük nakit paketlerini çıkarmanıza izin verecektir. Ancak, bu eşyalar bir fraksiyona aitse, sizin yaptığınızı görmediklerinden emin olun!

Pelerin giyin – Bir ulusun aracına girerseniz ve kimse bunu yaptığınızı görmezse, o hizbin bir üyesi kılığına gireceksiniz! Ancak, onların huzurunda yeterince uzun süre kalırsanız, hizip gerçekte kim olduğunuzu keşfedecektir!

Şu Saçmalığı Düzeltin – PMC’nize bir mekanik eklemek, özel araçları doğrudan PMC’den açmanıza ve satın almanıza olanak tanır. Bu araçlardan bazıları, yalnızca tamirciniz aracılığıyla kullanılabilen saldırı seçeneklerine sahiptir.

Ses Bariyerini Aşın – Bir jet pilotu işe almak, istediğiniz zaman birçok hava saldırısı yapmanıza olanak tanır. Stok sahanızı grevlerle dolu tuttuğunuzdan emin olun, böylece sahada mümkün olduğunca hava desteğini kullanabilirsiniz.

Hepsi Çalışmıyor … – Hava saldırısı cephaneleri, hizip irtibatlarından satın alınabilir. Onlar için daha fazla çalışmayı tamamladıkça, kişilerinizden daha fazla ihtar alabileceksiniz.

Nakit Karşılığında Bağışlayın – Yüksek Değerli Hedefler (HVT’ler), her fraksiyondan alınabilen ödüllerdir. Canlı yakalarsanız, her bir HVT paranın iki katı değerindedir.

Ne Anlaştın? – Her fraksiyonun sizin için sözleşmeler ve ikramiyeler şeklinde işleri vardır. Sözleşmeler zamanla kullanılabilir hale gelirken, ödüller istediğiniz zaman tamamlayabileceğiniz sabit hedefler listesidir.

Beni Besle, Seymore … – Yakıtınız azalıyor mu? Ulus bağlantılarınızdan ek yakıt kapasitesi satın alın. Her birinde genellikle daha fazla iş yaptıkça satacakları birkaç tane vardır.

Zıplayan Jack Flash – Dünyada daha hızlı dolaşmak mı istiyorsunuz? Her fraksiyon için karakolları ele geçirin ve yeni edindikleri tesislere geçiş yapmanıza izin verecekler … iyi şartlarda olmanız şartıyla.

Hayat Çok Kısa, Herkesi Sevin – Bir fraksiyonu mutlu etmenin faydaları vardır: kornanızı çalarsanız onların fraksiyon birimleri aracınıza zıplar, kontaklar size daha ucuz fiyatlar için destek satar ve size daha fazla kontrat sunarlar.

Beni hala seviyor musun? – Bir fraksiyonun kötü tarafına geçerseniz, iyi lütuflarına geri dönmenin kolay bir yolu, rakip fraksiyonun üyelerini öldürmektir. Fraksiyon için HVT ve imha ödüllerini tamamlamak, onların sizin hakkınızdaki fikirlerini de iyileştirecektir.

Doğru Aracı Seçin – Bir araca veya yapıya vuruyorsanız ve çok fazla hasar almıyorsanız, daha güçlü bir şeye ihtiyacınız olabilir: RPG’ler, tanksavar roketleri, C4 ve hava saldırıları, verdiğiniz hasarı artırmanıza olanak tanır! Unutma, her şey yok edilebilir.

Oh !!! 5 puan! – Sivilleri incitmek size pahalıya mal olacak! Kârınızı maksimize etmekle ilgileniyorsanız, bölgeyi israf etmeye başlamadan önce masum insanları araştırdığınızdan emin olun.

Gözümdeki Uydu – Oyunda daha fazla grup ve kişiyle tanıştıkça, Fiona Venezuela’daki uydu kapsamını genişletmek için ağlarını kullanabilecek. Mümkün olduğunca çok grupla tanışmaya çalışın, böylece haritanın daha fazla bölümüne seyahat edebilirsiniz.

Merhaba, Columbus – Dünyayı keşfet! Operasyonlarınızda kullanılmak üzere toplanmayı bekleyen tonlarca ödül, para destesi, hava saldırı cephanesi ve yakıt tankı var.

Neye kadar parçalayayım? – Bir tamirci, özel araçlar yapmak için dünyada bulduğunuz yedek parçaları kullanabilecek! Bu parçalardan olabildiğince fazlasını bulmaya çalışın.

YARDIM – Co-op oynuyorsanız, takım arkadaşınızı canlandırabileceğinizi unutmayın! Savaşa düşerse, ona doğru yürüyün ve istendiğinde dirilt düğmesine basın.

NEDİR O!?! – Solano’yu bulmanın tek yolu, nerede olduğu hakkında bilgi almak için gruplarla çalışmaktır. Onu avlamak için olabildiğince çok insanla çalışın.

Şimdi beni duyabiliyor musun? – Bir hava saldırısı yapmaya çalışıyorsanız ve reddediliyorsanız, kırmızı elması not alın! Bu elmaslar, siz onları yok edene kadar birçok hava saldırısı düzenlemenizi engelleyecek dünyadaki SAM’lere ve Jammer’lara karşılık gelir.

Otomatik pilot – Topçu ve Seyir Füzeleri gibi bazı hava saldırıları için jet pilotu gerekmez. Henüz bir pilot işe almadıysanız veya yakıtınız azsa, bunlar kullanışlı olabilir.

Kleptomaniac! – Yakıtına dikkat et! Savaşa çıkmadan ve olabildiğince çok yakıt stoklamadan önce hazırlıklı olun! Oyundaki birçok gruptan büyük miktarlarda yakıt çalınabilir veya araçları yok ederek küçük miktarlarda elde edilebilir.

Benim Posse – Mümkün olduğu kadar çok destek biriktirdiğinizden emin olun! İhtilaf kişilerinizden destek alabilir ve satın alabilirsiniz. Hava saldırısı cephaneleri de dünyada çıkarılmaya hazır.

School ’em – Becerilerinizi geliştirmek ve aynı zamanda biraz para kazanmak mı istiyorsunuz? Tüm acemileriniz, hünerinizi test etmeniz için size bahisler sunacak!

Senin için her zaman burada olacağım – Bir sonraki adımda ne yapacağınız konusunda takılıp kalırsanız, geri dönün ve PMC’de Fiona ile konuşun. Her zaman sizi doğru yönü gösterecektir.

Da Man için çalışıyorum – Unutma, senin ve Fiona’nın Solano’nun peşine düşmek için yürüttüğün görevler seni hiçbir şekilde ödüllendirmeyecek – onlar için kendin için çalışıyorsun!

Marangozluk – Kendi giriş kapınızı oluşturmak için duvarlarda C4 ve roketleri kullanın!

Serin Tutun – Her fraksiyon size iş sunacak, ancak çoğu başka bir fraksiyonu hedef alacak. Başka bir tarafın iyi tarafında kalmak istiyorsanız savaşlarınızı akıllıca seçin!

Ruh Hali Dengeleyiciler – Bir fraksiyonun üyelerini vurmaya ve öldürmeye başlarsanız, sizi karargahlarına rapor etmeye çalışırlar. Başarılı bir rapor, fraksiyonun PMC’ye karşı küresel ruh halini düşürecek! Rapor vermeye çalışan birimi vurarak bunun olmasını önleyin!

İşte Topçu Geliyor – Bir ihtilaf üyesi, düşmanca bir eylemde bulunduğunuzu başarıyla bildirirse, hizip size saldırmak için takviye gönderir!

Arabam nerede ahbap – Bir hurda bile olsa, bir araca girmek her zaman iyi bir fikirdir! Tüm araçlar size mermi ve patlamalara karşı ekstra koruma sağlayacaktır.

Barış California’yı koru – İhtilaflar için karakolları ele geçirmenin birçok faydası vardır. Yakaladığınız karakollar için yeni bağlantılar, sözleşmeler, mağazalar ve iniş bölgeleri mevcut olacak! Ancak, ihtilafı kızdırırsanız bu avantajlardan yararlanamazsınız.

Benim ligimde değil – İzinsiz giren bölgeler, bir ulusla ilişkinizin önemli olmadığı dünyadaki yerlerdir: Bölgedeyseniz sizi sahada vururlar. İçeri girmenin tek yolu, araçlarından birini kullanarak kendinizi fraksiyonlardan biri olarak gizlemektir.

OnStar ve Blackberry – PDA’daki GPS sistemi, Venezuela’nın kapsamlı yol ağını kullanarak varış noktanıza ulaşmak için mümkün olan en kısa rotayı hesaplamanıza yardımcı olacaktır. Hedefinize giden yol yoksa, GPS sizi yol ağı boyunca mümkün olan en yakın noktaya yönlendirecektir.

Asla Bitmez – Cephane kalmadı? Rakip bir düşmana yakın dövüş saldırısı yapın! Yakın dövüş darbesi, düşmanlarınızı silahla vurmak kadar etkili olabilir.

Şeker kamışı – Çıkamayacağınız bir yerde veya durumda sıkışıp kalırsanız, Duraklat Menüsü’nden Medevac’ı arayın. Biraz para karşılığında anında güvenli bir yere ışınlanacaksınız.

Pantolonu Kim Giyiyor? Hakkınızdaki görüşlerini iyileştirmek için bir ulus için çalışmak istemiyorsanız, Fiona’nın onlara rüşvet vermesini sağlayın – sadece mevcut nakit paranızın büyük bir kısmını dağıtmaya hazır olun!

Savaş ya da Kaç – Bir ulusun yüksek değerli hedefine yaklaşmak onları size kızdırır. Bu hedefi doğrulamayı düşünüyorsanız, dövüşe hazır olun!

Açık – Helikopteri çağırmadan önce, alanda anti-hava savunmalarının bulunmadığından emin olun. Bu birimler desteğinizi düşürecektir.

Uyarı! Tehlike Will Robinson – Düşmanların alarm vermesine izin vermeyin! Bir alarm tetiklenirse, alandaki işgal edilmiş binalar uyanacaktır. Bu binalar genellikle roket insanlı birimlerle doldurulur ve tehditten kurtulmanın tek yolu binayı yıkmaktır.

Evi Yakmak – Yakındaki bir binada düşmanlar ortaya çıkmaya devam ederse, tehditten kurtulmanın tek yolu o binayı yıkmaktır. C4’ü, bir hava saldırısını veya güzel bir tank kabuğunu deneyin!

Daha Fazla Hile Kodu İstiyor musunuz?

En sevdiğiniz video oyunlarının tümünün ipuçlarını ve hile kodlarını bulmak için hile kodu dizinimize göz attığınızdan emin olun.