Skip to content

PS5 Nereden Alınır

21 de Nisan de 2021

Editörlerimiz en iyi ürünleri bağımsız olarak araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimiz hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz. Seçtiğimiz bağlantılardan yapılan satın alımlarda komisyon alabiliriz. Bir Playstation 5’i s1nag etmeyi başardıysanız, kendinizi şanslı sayın. Sony’nin en son konsolu, çevrimiçi perakendeciler aracılığıyla neredeyse hiç yok oldu ve mevcut olan küçük stok, birimleri hızlı bir para karşılığında yeniden satmak isteyen scalper’lar tarafından hızla toplandı. Tuhaf şekilli, inci gibi beyaz konsolu gerçekten elde edebileceğimiz günleri özleyen geri kalanlarımız için, PlayStation 5’in en sevdiğimiz resimlerine bağlantılar topladık. Bu küçük resimler teorik olarak bir PlayStation 5 satın almanıza izin vermelidir. perakendeci koleksiyonumuz aracılığıyla satışa sunuldu. Ama o zamana kadar PlaySation 5’in en iyi resimlerinden bazılarını toparlamaktan çekinmeyin. Teoride PS5’i taşıyan birkaç satış noktası var, ancak geleneksel satıcılar aracılığıyla bir tanesini aşk ya da aşk için almak neredeyse imkansız hale geldi. para. İmkansız konsolun sürekli yenilenmesini bekleyen satıcılarla listemizi güncellemeye devam edeceğiz. Potansiyel olarak elinize geçme konusunda en iyi tavsiyemiz, en sevdiğiniz satıcıları işaretlemek ve yeni stoklarla ilgili haberleri düzenli olarak kontrol etmektir.

Sony’nin izniyle

Amazon

Amazon, henüz belirli bir stok yenileme planı açıklamadı, ancak lansman gününde her iki yeni nesil konsol için güçlü bir kaynaktı, bu nedenle düzenli olarak kontrol etmeye değer.

PS5 Dijital Sürüm

Blu-ray özellikli PS5

En iyi satın alım

Best Buy’ın PS5 için hala canlı sayfaları var, ancak şu anda stokların ne zaman yenileneceğini tahmin edecekleri bir program yok.

PS5 Dijital Sürüm

Blu-ray özellikli PS5

GameStop

GameStop, PS5’in her iki sürümü için de hala mevcut sayfalara sahip, ancak şu anda stok yenileme hakkında bir haber yok.

PS5 Dijital Sürüm

Blu-ray özellikli PS5

B & H Fotoğraf

B&H, ön sipariş aşaması boyunca periyodik olarak stoklara sahip olmuştur ve yakın gelecekte daha fazla stok bulundurabilir.

Blu-ray özellikli PS5

StockX

Beklemekten yorulduysanız ve yeni konsolunuz için bir prim ödemeyi düşünmeyin. İkinci el satıcı StockX hemen hemen her zaman hızlı bir para karşılığında insan scalping sistemlerinden temin edilebilen birkaç üniteye sahiptir. Listeler büyük ölçüde yasaldır, ancak 200 ila 400 dolar arasında değişebilen işaretlere sahiptir. Öyleyse sadece burun yoluyla ödemeye hazır olun

Blu-ray özellikli PS5

PS5 Dijital Sürüm

Oyunlar ve aksesuarlar

Çok abartılı Dual Sense denetleyicisi ve Demon’s Souls ve Miles Morales gibi büyük lansman oyunları da dahil olmak üzere her perakendecide PlayStation 5 için ön sipariş verilebilecek tonlarca oyun ve aksesuar bulunmaktadır.