Skip to content

Radyoda Super Bowl Nasıl Dinlenir

26 de Nisan de 2021

Her yıl milyonlarca futbol taraftarı, Ulusal Futbol Ligi’nin yıllık şampiyonluk maçı olan Super Bowl’u kutluyor. Bu fiili ulusal bayramda aile ve arkadaşlar, tuttukları takımı desteklemek için televizyonun etrafında toplanıyor. Ama herkes televizyonda Super Bowl’u izleyemez. Neyse ki, kendinizi bir TV’ye erişiminiz yoksa, büyük oyunu dinlemenin birkaç yolu vardır.

Super Bowl LVI (56) Detaylar

Tarih (değiştir | kaynağı değiştir): 6 Şubat 2022 Pazar
Başlangıç ​​Saati: 18:30 ET
Takımlar: TBD
yer: SoFi Stadyumu, Los Angeles, CA
Ağ TV Yayını: Tilki
Radyo yayını: Westwood One Network
Çevrimiçi Yayınlar: Fox Sports Mobil Uygulaması ve Fox Sports Web Sitesi

SiriusXM Uydu Radyosunda dinleyin

SiriusXM Satellite Radio, Super Bowl’u ve diğer birçok spor etkinliğini yayınlayan bir uydu radyo abonelik hizmetidir. Oyunu İngilizce dışındaki dillerde de çeşitli kanallar yayınlayacak. SiriusXM ile sezon boyunca tüm NFL maçlarını ve NFL ile ilgili talk şovları ve analizleri dinleyin.

Westwood One Network İstasyonlarıyla Dinleyin

Super Bowl'u dinleyebileceğiniz Westwood One Spor Yayınları

Westwood One Sports radyo ortakları Super Bowl’u yayınlayacak. Westwood’un ülke çapında bağlı kuruluşları vardır, bu nedenle size en yakın olanı belirlemek için şirketin interaktif haritasını kullanarak istasyonların bir listesini kontrol etmeniz gerekir.

TuneIn Radio ile Dinleyin

Super Bowl'u dinleyebileceğiniz TuneIn Radio

TuneIn Radio, Super Bowl’u ve diğer NFL oyunlarını “premium” abonelik hizmeti aracılığıyla yayınlar. Oyun öncesinde ve sonrasında Super Bowl hakkındaki podcast’leri, analizleri ve spor konuşmalarını dinleyin.

NFL Game Pass ile Dinleyin

Super Bowl'u dinleyebileceğiniz NFL GamePass'ın ekran görüntüsü

Bir abonelik hizmeti olan NFL Game Pass, akıllı telefon, tablet veya bilgisayar aracılığıyla Super Bowl dahil olmak üzere NFL oyunlarının canlı yayınlarını dinlemenizi sağlar. Hizmet ayrıca abonelerin canlı yayınlandıktan sonra tüm NFL oyunlarının tekrarlarını izlemelerine olanak tanır.

NFL Uygulamasıyla Dinleyin

NFL Uygulama Koleksiyonu

Eskiden yalnızca Verizon müşterileri için bir avantaj olan herkes artık NFL uygulamasıyla mobil cihazlarda NFL oyunlarını yayınlayabilir. Ücretsiz yayın, yerel pazar oyunları ve birinci sınıf ulusal oyunlarla sınırlıdır, ancak playoff oyunlarını ve araba kullanıyorsanız ve büyük oyunu dinlemek istiyorsanız kullanışlı olan Super Bowl’u içerir.

ESPN Radyodan Güncellemeler Alın

Super Bowl güncellemelerini dinleyebileceğiniz ESPN Radio ekran görüntüsü

ESPN Radio, Super Bowl güncellemeleri sağlayacak ve bilgisayarınızdan veya akıllı telefonunuzdan erişebileceğiniz ESPN.com, Super Bowl dahil tüm NFL oyunlarına güncellemeler sağlayacaktır.