Skip to content

RCA Görüntülü Kapı Zili Kamera İncelemesi

8 de Mayıs de 2022
Sevdiklerimiz

 • Güçlü çekirdek işlevsellik
 • Ekonomik
 • Mükemmel video kalitesi
 • Ücret ödemeden genişletilebilir depolama

Sevmediklerimiz

 • ilham vermeyen tasarım
 • Akıllı ev bağlantısı yok
 • Mobil uygulamada cila yok

RCA Görüntülü Kapı Zili Kamera, rakiplerinin bazı cilalarından yoksun, ancak işi abonelik ücreti olmadan yapan güçlü bir akıllı kapı zili kamerası seçeneğidir.

3.3

RCA Kapı Zili Video Kamera

RCA Görüntülü Kapı Zili Kamera

Bu makalede

RCA Görüntülü Kapı Zili Kamerasını, uzman incelemecimizin kapsamlı bir şekilde test edip değerlendirebilmesi için satın aldık. Tam ürün incelememiz için okumaya devam edin.

Eviniz için akıllı bir görüntülü kapı zili seçerken, görünüm ve işlevsellikten ilk fiyat noktasına ve devam eden yatırıma kadar uzanan bir dizi husus vardır. Ring’s Video Doorbell Pro veya Video Doorbell 2 gibi bir şey seçmek, mahalle sosyal beslemesi ve diğer akıllı ev cihazlarıyla uyumluluk gibi bazı ek özelliklerle birlikte gelir, ancak bulut tabanlı bazılarını kullanmak için sürekli bir abonelik ücreti ödemeniz gerekir. özellikleri. Daha basit, anlaşılır ve sürekli bir ücret gerektirmeyen bir şey mi istiyorsunuz? RCA’nın Görüntülü Kapı Zili Kamerası, güçlü performans ve kullanışlı temel özellikler sunan ideal bir seçimdir. Bu kablolu seçenek, bazı rakip akıllı kapı zilleri ile aynı düzeyde birinci sınıf cila veya cazibeye sahip değildir, ancak uygun fiyatlı, tek seferlik fiyat noktası çekicidir. Bir eve monte edilen kapı zilini bir haftadan uzun süre test ettik, kapı zili seslerini yanıtladık, hareket algılama kayıtlarını izledik ve RCA Görüntülü Kapı Zili Kamerasının bazı önemli rekabete karşı nasıl bir performans gösterdiğini düşündük.

RCA Görüntülü Kapı Zili Kamera

Tasarım: Plastik, çok fantastik değil

RCA Görüntülü Kapı Zili Kamera, etraftaki en şık görünümlü görüntülü kapı zili değil. Aslında, şekil, boyut ve tamamen plastik tasarım bize bir Roku akış kutusu uzaktan kumandasını hatırlatıyor ve üzerinde üçlü büyük düğmeler var gibi görünüyor. Aslında, yalnızca bir düğmesi vardır: En altta, çevresinde geceleri görülebilen parlak mavi bir halka bulunan alarm simgesinin bulunduğu büyük düğme. Ancak ortadaki büyük hareket sensörü de basmak isteyeceğiniz bir şey gibi göründüğü için bu kafa karıştırıcı olabilir. En üstte, RCA uygulaması aracılığıyla iOS veya Android cihazınızda görüntülemeniz için çevresinin canlı görüntüsünü kaydeden 3 megapiksel kamera bulunur. Kesinlikle gösterişli değil, ancak RCA Görüntülü Kapı Zili Kamerası işlevsel ve göze batmayan bir özellik. Ayrıca üç ön panel rengi arasında geçiş yapabilirsiniz: Satin Black, Satin Silver ve Venetian Bronze. Ayrıca 5.08 x 1.77 x 0.83 inç boyutlarında nispeten incedir, bu da onu kapı çerçevenizdeki mevcut kapı ziliniz için kolay bir değiştirme haline getirmeli. 1:40


En İyi Akıllı Kapı Zili Kameralarının Nasıl Yığınlandığını Görün

Kurulum Süreci: Bir profesyonel düşünün

RCA Görüntülü Kapı Zili Kamerası, 8-24V AC transformatör ile mevcut kapı zili kablolarına bağlı olmalıdır. Bir matkap, kurşun kalem veya işaretleyicinin yanı sıra kutu, kurulumu tamamlamak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. Bu, çan kutunuz için küçük bir güç kiti veya mevcut kablolamanız için direnç, gerekli vidalar, ankrajlar ve tel somunlar, kablo uçları, matkap uçları, küçük bir tornavida ve kapı zilini dış duvarınızda hizalamak için bir kabarcık seviyesi içerir.

Kesinlikle gösterişli değil, ancak RCA Görüntülü Kapı Zili Kamerası işlevsel ve göze batmayan bir özellik. Ayrıca üç montaj plakasıyla birlikte gelir: biri düz, diğeri hafifçe sola veya sağa açılı ve sonuncusu yukarı veya aşağı açılı olabilir. Bunlar, kapı zilini girişinize ve yürüyüşünüze en uygun şekilde monte etmenizi sağlar. Örneğin, kapı zilimiz, fırtına kapısı çerçevesinin yükseltilmiş dudağına uyum sağlamak için yan açılı montaj ile monte edildi. Kapınız küçük bir kat merdiven çıkıyorsa, kapı zilini aşağı doğru açmayı düşünebilirsiniz. Elektrik kablolarını kullanmakta rahatsanız, kurulumu kendiniz tamamlayabilmelisiniz. Bununla birlikte, transistör veya kablolarla etkileşim konusunda endişeleriniz varsa, bir elektrikçi veya profesyonel montajcı kiralamak isteyebilirsiniz. Bizim durumumuzda, test evindeki mevcut kabloları onarmak için lisanslı bir elektrikçi getirdik ve bu süreçte cihazı kurdu. Kurulduktan sonra, kapı zilinin RCA Security akıllı telefon uygulaması aracılığıyla çalıştırılması yalnızca birkaç dakika sürer. Kapı zili veya kullanım kılavuzundaki QR kodunu tarayacak, ev Wi-Fi ağınıza bağlanacaksınız ve ardından birkaç hızlı adımda her şey ayarlanmalıdır.

RCA Görüntülü Kapı Zili Kamera

RCA Görüntülü Kapı Zili Kamera
RCA Görüntülü Kapı Zili Kamera

Performans: İnce ayarlarla iyi çalışıyor

RCA Görüntülü Kapı Zili Kamerası, alanı hareket için sürekli tarayan hareket sensörü ve video kamera kombinasyonu sayesinde girişinizi izlemek için tasarlanmıştır. Belirtilen aralıkta hareket algıladığında, akıllı telefon uygulaması aracılığıyla bir bildirim alırsınız. Birisi kapı zili düğmesine bastığında, sessiz bir zil sesi çıkarır ve ardından akıllı telefonunuzu uyarır, beslemeyi görüntülemenize ve cevap verip vermemeyi seçmenize izin verir. Ek olarak, herhangi bir zamanda, hareket etmeden veya bir düğmeye basmadan bile canlı bir görüntüye göz atabilirsiniz. Başlangıçta, hareket sensörü kutunun dışında çok hassastı ve bizi kapıdan 18 fit uzağa kadar hareket konusunda uyardı. Ring’s Video Doorbell Pro’nun aksine, kamera görünümünde özel bir bölge oluşturamazsınız, ancak kapı zilinden önceden ayarlanmış mesafe alanlarını seçebilirsiniz. Geçen her araba bir uyarı gönderdi ve dokuz fit hassasiyette bile, yoldan geçen her yaya için bir bildirim aldık. Sonuç olarak, yalnızca girişe aktif olarak yaklaşan kişilerin alarmı tetikleyebilmesi için kapıdan sadece bir metre uzaktaki hareketi algılamayı seçtik.

RCA Görüntülü Kapı Zili Kamera kalite, özellik seti ve fiyat noktası açısından tatlı bir noktaya varıyor. O andan itibaren, RCA Görüntülü Kapı Zili Kamerası, ilan edildiği gibi çalıştı. Gelip gittiğimizde veya posta taşıyıcısı posta teslim ettiğinde bir uyarıyı tetikledi. Bir kamu hizmeti görevlisi gaz sayacını kontrol etmeye geldiğinde, onunla iPhone uygulaması aracılığıyla konuştuk ve köpeği dizginleyebilmemiz için biraz beklemesini istedik. İkimiz de birbirimizi net ve etkili bir şekilde duyduk. RCA Görüntülü Kapı Zili Kamerası, eviniz için herhangi bir takılabilir zil mekanizması ile birlikte gelmez, ancak mevcut bir zil kutunuz varsa buna bağlanabilir. Ne yazık ki, RCA’nın cihazında diğer cihazlara bağlanmak için akıllı ev kancaları yoktur, bu nedenle biri zile bastığında sizi uyarması için bir Amazon Echo veya Google Home ayarlayamazsınız veya ek işlevler için IFTTT uygulamalarını kullanamazsınız. Telefonunuz sessizse ve kapı zilinin kendi sesini duyma mesafesinde değilseniz, muhtemelen birinin vızıldadığını anlamayacaksınız. RCA’nın cihazı, kayıtları için bulut depolamaya güvenmiyor. Bunun yerine, yerel kayıtları saklayan ve onlara akıllı telefon uygulaması aracılığıyla erişmenizi sağlayan 16 gigabaytlık bir microSD kart (ve 128 GB’a kadar sığabilir) ile birlikte gelir. Bu nedenle, Ring’in kapı zillerinin aksine bir abonelik hizmeti için ödeme yapmanız gerekmez.

RCA Görüntülü Kapı Zili Kamera

Video Kalitesi: Oldukça net

Üç megapiksellik video kamera, akıllı telefon ekranınızın sınırlarını aşan 180 derecelik dikey ve 105 derecelik yatay görüş alanı sunarak, görüntüyü her yöne biraz daha fazla görmek için sürüklemenize olanak tanır. RCA’nın kamerası, standart 1080p görüntüden yüzde 50 daha fazla ayrıntı vaat eden Ultra HD (4K) video da çekebilir. Standart görünümden bir fark anlayamadık, ancak çekime yakınlaştırma, Ultra HD’de uzaktaki nesnelerin ve insanların daha net bir görüntüsünü ortaya çıkardı. Bununla birlikte, bu yüksek kalite ayarı, normalde yüzlerce hareket algılanan olayı kaydetmek için sabitlenen microSD kartta daha fazla yer kaplar. RCA Görüntülü Kapı Zili Kamera ayrıca, uygun aydınlatma olmadan otomatik olarak bir gece görüş moduna geçer, ancak kapının üzerindeki harici bir ışık, standart görüşün geceleri etkin kalması için yeterliydi.

Uygulama: Clunky, ancak işlevsel

RCA Security uygulaması yeterince iyi çalışıyor, ancak hoş değil. Arayüz hantal ve Ring’in uygulamasından çok daha az cilalı ve arayüz iPhone XS Max’imize tam olarak uymadı – alt düğmeler kısmen kesilmişti. Bununla birlikte, işi halledecek, sizi hareket olaylarına karşı uyaracak ve biri kapı zili ziline bastığında cevaplamak için aramayı gönderecek.

RCA Görüntülü Kapı Zili Kamera

Fiyat: Güçlü bir pazarlık

149,99 ABD doları olan RCA Görüntülü Kapı Zili Kamerası, en yakın kablolu rakibi olan 249 ABD Doları Halka Görüntülü Kapı Zili Pro ve 229 ABD Doları Nest Hello’dan önemli ölçüde daha ucuzdur. 100 doların altında daha ucuz kapı zilleri var, ancak daha düşük kaliteli video kayıt yetenekleri sağlıyorlar ve genişletilebilir depolama seçeneklerine sahip değiller. RCA Görüntülü Kapı Zili Kamera kalite, özellik seti ve fiyat noktası açısından tatlı bir noktaya varıyor.

RCA Video Kapı Zili Kamerası ve Ring Video Kapı Zili Pro Karşılaştırması

RCA Görüntülü Kapı Zili Kamerası ve Halka Görüntülü Kapı Zili Pro, benzer temel işlevlere sahiptir ancak yaklaşımları farklıdır. Ring’in kapı zili, düğmeyi daha iyi vurgulayan ve bir TV uzaktan kumandasının kardeşi gibi görünmeyen şık, minimal bir tasarıma sahiptir. Ring’in uygulama deneyimi de önemli ölçüde daha gösterişli ve tehditleri ve endişeleri paylaşmak için bir mahalle/şehir sosyal beslemesinin yanı sıra bir Amazon Echo ve diğer akıllı ev cihazlarında eşleştirme özelliğini içeriyor. Ancak, hareket ve kapı zili basın kayıtlarına erişmek için Ring’in abonelik hizmeti için ödeme yapmanız gerekecek. Genel olarak, Ring Video Doorbell Pro daha üstün ve zengin özelliklere sahip bir deneyim sunar (özel hareket bölgeleri dahil), ancak hem başlangıçta hem de zamanla oldukça büyük bir ek fiyatla gelir. Hâlâ başka seçenekler için etrafa bir göz atmak istiyor musunuz? Bugün almak için en iyi akıllı kapı zili kameraları makalemize göz atın.


Nihai Karar

İyi değer, kaliteliRCA’nın Görüntülü Kapı Zili Kamerası yaptığı işte çok iyidir, kapınızın dışında neler olup bittiğini izlemek, hareket uyarıları almak ve dışarıda olabilecek herkesle konuşmak için beklenen yeteneklerle basit bir akıllı görüntülü kapı zili deneyimi sağlar. Şık değil, ancak çoklu ön panel seçenekler sunar ve cihazın kendisi işlevseldir ve anlaşılması ve kullanılması kolaydır.

İncelediğimiz Benzer Ürünler:

 • Zmodo Greet Akıllı Kapı Zili
 • Zil Video Kapı Zili Pro
 • Zil Görüntülü Kapı Zili 2

Özellikler

 • Ürün adı

  Kapı Zili Video Kamera

 • Ürün markası

  RCA

 • Fiyat

  $149,99

 • Yayın tarihi

  Ağustos 2018

 • Ağırlık

  0.26 libre

 • Ürün Boyutları

  5,08 x 1,77 x 0,83 inç

 • Güç

  kablolu

 • Bağ

  2.4Ghz/5Ghz Wi-Fi

 • yüz plakaları

  Saten Siyah, Saten Gümüş, Venedik Bronz

 • Garanti

  1 yıl

 • uyumluluk

  Android, iOS