Skip to content

Retrovision: Filmleri ve TV Şovlarını Ücretsiz Olarak Yayınlayın

27 de Mayıs de 2021

Retrovision, şu adreste bir film izleme sitesiydi: retrovision.tv Bu, akış için ücretsiz klasik filmler sunuyordu. Ancak, web sitesi bir süredir erişilemez durumda. Bunun yerine kullanabileceğiniz başka ücretsiz çevrimiçi film siteleri ve ücretsiz TV şovları olan yerler vardır. Aşağıda sadece referans için saklanmıştır. Web sitesinde film içeriği yok.

Retrovision’un Ücretsiz Akış Filmleri

Retrovision, filmlerini aşağıdaki türlere ayırıyor: Macera, Komedi, Çizgi Filmler, Suç, Drama, Korku, Bilim Kurgu, Kovboylar, ve Savaş. Bu türlerden bazıları arasında filmleri daha da ayırmak için alt kategoriler var ve bunu ada ve filme göre yapıyor – Beverly Hillbillies, Lucille Ball, Kült Filmler, ve Bir adım ötesinde sadece birkaç örnek. Retrovision’un filmlerini tek bir yerde aramayı tercih ederseniz, hangi kategoride olduklarına bakılmaksızın, bunun yerine sadece Tüm Film Listesi sayfa. Bu sayfa, web sitesinde bulunan her filmi, ücretsiz olarak izleyebileceğiniz sayfalara doğrudan bağlantılar içeren temiz bir alfabetik listede gösterir. Ayrıca Retrovision web sitesinde bir arama aracı da vardır, böylece filmleri başlığa veya yıla göre arayabilirsiniz.

Getty Images
Ücretsiz film ve şov bulmanın bu yollarına ek olarak, Retrovision web sitesinin yan tarafındaki etiketlerin listesini de kullanabilirsiniz. Bunlar biraz yukarıda belirtilen kategorilere benziyor, bu nedenle aşağıdaki gibi etiketler arasından seçim yapabilirsiniz: Diziler, Star Trek, John Wayne, Kara Film, Dragnet, Tehlikeli Ödev, Ve bircok digerleri. Retrovision’da her yeni gönderi olduğunda bir e-posta almak istiyorsanız, ücretsiz e-posta uyarılarına kaydolabilirsiniz. İki farklı abonelik vardır, biri Amerika Birleşik Devletleri’dekiler ve diğeri dünyanın geri kalanındakiler için, yalnızca kendi ülkenizde gerçekten izleyebileceğiniz ve olmayan filmlerin bağlantılarını alacağınızdan emin olmanız için yapılır. Bölgenizde kısıtlı değil.

Retrovision’da Ücretsiz Akış TV Şovları

Klasik TV şovları da Retrovision’da bulunabilir. TV şovlarının çoğu 1940’lardan 1990’lara kadar.

Retrovision’ın Video Kalitesi

Retrovision’da video kalitesi oldukça düşük çünkü filmlerin ve TV şovlarının çoğu oldukça eski. YouTube, bazı filmleri için yüksek video kalitesi sunan bir film izleme web sitesi örneğidir.

Retrovision’un Ücretsiz Film Uygulaması

Retrovision’un Classic UHF adlı filmlerini ve TV şovlarını izlemek için ücretsiz bir mobil uygulama var, ancak yalnızca Android cihazlarda kullanılabilir. Ayrıca, web sitesinde bulabileceğiniz her filmi içermeyebilir, ancak çoğunun olduğu söylenir. Mobil uygulama, filmleri bir Chromecast’te izlemeyi destekler. Retrovision’un web sitesini Android olmayan bir telefon veya tablette açarsanız, ekrana mükemmel bir şekilde sığacak şekilde yeniden boyutlandırılmalıdır; bu, esasen bir mobil uygulamaya sahip olmakla aynıdır.

Retrovision Filmlerini Nerede Alır?

Retrovision, kendi filmlerinin ve TV şovlarının çoğuna ev sahipliği yapıyor, ancak hepsi kamuya açık ve ücretsiz ve yasal.

Retrovision için Sistem Gereksinimleri

Retrovision’daki videoların çoğu, kesintisiz akış için en az 1 Mbps indirme hızı gerektirir. Ancak, bazı filmlerin kalitesi, daha düşük İnternet hızlarına uyum sağlamak için yarı yarıya azaltılabilir.