Skip to content

Samsung, Galaxy S21 Ultra’yı ABD Mağazasından Çekti

25 de Temmuz de 2022

Samsung, 9 Şubat’taki Galaxy Unpacked etkinliğinden sadece birkaç gün önce Galaxy S21 Ultra’yı ABD’deki çevrimiçi mağazasından kaldırdı. S21’in yinelemeleri. S21 Ultra stokta kalmamış olsaydı, yine de listelerde yer alacaktı. Samsung’un yeni bir ürün lansmanına kadar diğer cihazlarla bunu daha önce yaptığını belirtmek de önemlidir.

S21 Ultra’yı satın almak için yollar hala var, ancak bir tanesine sahip olmak daha zor. S21 Ultra, Samsung’un Alman web sitesinden ve Amazon’dan satın alınabilir, ancak ikincisi uluslararası sürümdür ve tüm operatörlerle uyumlu değildir. Yeni bir ürün lansmanından önce ürün listelerini kaldırmak, Samsung’un bir pazarlama hamlesi gibi görünüyor. Şirket, 2021’de Galaxy Z Fold 2’yi Amerikan web sitesinden çekip iki ay sonra Fold 3’ü duyurduğunda benzer bir şey yaptı. Bu durumda, birçok kişi yeni Galaxy S22 akıllı telefonunu ve yinelemelerini 9 Şubat’taki Galaxy Unpacked etkinliğinde görmeyi bekliyor.

S Pen ile Galaxy S21 Ultra

Hiçbir şey doğrulanmadı, ancak sızıntılara göre S22’nin 5G bağlantısı, 108MP kamera ve S Pen için bir yuvaya sahip olması planlanıyor. Açıklama için Samsung’a ulaştık.