Skip to content

Samsung Hızlı Kablosuz Şarj Standı İncelemesi

9 de Şubat de 2023

Samsung Hızlı Şarj Kablosuz Şarj Standı

Ne Seviyoruz

 • çekici tasarım
 • AC adaptörü dahildir
 • Isıyı dağıtmak için dahili fan
 • Süper hızlı şarj hızları

Neyi Sevmiyoruz

 • Masraflı
 • Samsung olmayan cihazların şarj edilmesi yavaştır

Samsung Hızlı Kablosuz Şarj Standı, estetik açıdan hoş bir standın kapsadığı harika şarj hızları sunar. Samsung kullanıcılarının satın alabileceği en iyi kablosuz şarj cihazıdır.

5

Samsung Hızlı Şarj Kablosuz Şarj Standı

Samsung Hızlı Şarj Kablosuz Şarj Standı

Bu makalede

Uzman incelemecimizin kapsamlı bir şekilde test edip değerlendirebilmesi için Samsung Hızlı Kablosuz Şarj Standını satın aldık. Tam ürün incelememiz için okumaya devam edin.

Kablosuz şarjın ön saflarında yer alan üreticilerden biri Samsung. Cihazlarında kablosuz şarjı ilk uygulayanlardan biri oldukları için pazarda ilk yer edinenler arasında yer aldılar. Bu nedenle, Samsung Hızlı Kablosuz Şarj Standının bu kategoride en iyi seçimimiz olması şaşırtıcı değil. 2018 modeli, yüksek şarj hızlarına, ısıyı dağıtan dahili bir fana ve şık bir tasarıma sahiptir. Ağır bir fiyatı olmasına rağmen, özellikle Samsung kullanıcıları için harika bir şarj cihazı.

Samsung Hızlı Kablosuz Şarj Standı

Tasarım: Estetik açıdan hoş

Piyasadaki estetik açıdan en hoş stantlardan biri olduğu için Samsung Hızlı Kablosuz Şarj Standını gözden kaçırmak gerçekten çok zor. Dairesel ped, kullanıcılara cihazlarıyla yatay veya dikey yönde etkileşimde bulunma esnekliği sağlayan bir tabanın üzerinde bir açıdadır. Çok fazla ayarlama yapmadan her iki yönde de yerleştirmenize izin veren iki şarj bobini vardır. Ön taraftaki çok renkli bir LED göstergesi, şarj durumunu gösterir. Neyse ki gece uyumaya çalışırken hava çok parlak değil. Standın alt kısmında kavrama için lastik bir tampon bulunur ve arka kısımdaki yerleşik bir soğutma fanı, kullanım sırasında şarj cihazını ve telefonunuzu serin tutar.

Piyasadaki estetik açıdan en hoş olanlardan biri olduğu için Samsung Hızlı Kablosuz Şarj Standını gözden kaçırmak gerçekten zor.

Kurulum Süreci: Kolay ve hızlı

Kurulum sürecinde çok fazla bir şey yok. Samsung, bir AC adaptörü ekleyerek müşterilerinin işini daha da kolaylaştırdı, böylece kurulumunuzun en uygun gücü ve hızı alacağını bilirsiniz. Bu şarj cihazının avantajlarından biri, tüm cihazlarda standart hale gelen bir USB-C kablosu kullanmasıdır. Her şey bağlandıktan sonra, telefonunuzu standa yerleştirin ve turuncu bir LED yanarak cihazınızın meyve suyunu çektiğini gösterir.

Samsung Hızlı Kablosuz Şarj Standı

Şarj Hızı: Çok hızlı

Samsung Hızlı Kablosuz Şarj Standı testimiz için, ekranı kapanana kadar pili tamamen bitmiş bir iPhone XS Max kullandık. Telefonun soğuduğundan emin olmak için yaklaşık bir saat kadar bekledik. Samsung Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı Standının akıllı telefonun pilini tamamen doldurması 3 saatten biraz fazla sürdü, benzer bir watt değerinde çıkış veren diğer birçok cihazda bunu elde ettik. Galaxy S9 ile, Samsung’un Uyarlanabilir hızlı şarj teknolojisi sayesinde telefonumuz çok daha hızlı şarj oluyor. Bu durumda, telefonumuzu 1,5 saatte yaklaşık yüzde 90’a, 2 saatte doldurabildik. Arka kısımda yer alan soğutma fanı sayesinde telefon veya şarj cihazımızın aşırı ısındığını fark etmedik. Şarj standı, tüm Qi uyumlu akıllı telefonlarla çalışır. 9W hızlı şarj özelliği yalnızca Galaxy Note5 ve Galaxy S6 Edge+ ile Galaxy S ve Galaxy Note serisinin sonraki modelleri ile uyumludur. Bu, Galaxy S9 ve Note 9 gibi mevcut tüm amiral gemilerini içerir. Apple’ın iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone Xs Max ve iPhone XR da şarj cihazıyla uyumludur, ancak aynı şarj hızı (5W).

Samsung Hızlı Kablosuz Şarj Standı

Fiyat: Pahalı ama buna değer

Samsung Hızlı Kablosuz Şarj Standı 50 dolardan satılıyor ve bu da onu test ettiğimiz en pahalı kablosuz şarj cihazlarından biri yapıyor. Diğer kablosuz şarj cihazı üreticilerinin çoğu, hızlı şarj özelliklerinden yararlanmak için ayrı olarak satın almanız gereken bir güç ünitesi içermez. Samsung kullanıcıları, ek bir adaptör ve kablonun yanı sıra stand üzerinde hızlı kablosuz şarj elde eder. Bu kötü bir anlaşma değil.

Bu şarj cihazının avantajlarından biri, tüm cihazlarda standart hale gelen bir USB-C kablosu kullanmasıdır. 1:36


En Sevilen 3 Kablosuz Telefon Şarj Cihazımız Karşılaştırıldı

Samsung Hızlı Kablosuz Şarj Standı ve Choetech Hızlı Kablosuz Şarj Standı

Piyasada çok sayıda hızlı şarj standı var, ancak Samsung ile bir marka ismine sahip olmanın rahatlığını yaşarsınız. Bununla birlikte, Choetech’in Hızlı Kablosuz Şarj Standı, aynı şarj hızları, Apple kullanıcıları için daha iyi uyumluluk ve daha düşük bir fiyat ile harika ve uygun fiyatlı bir rakip. Adını hiç duymamış olabilirsiniz ancak ev ve ofis kullanımı için birden fazla şarj standı satın almak istiyorsanız Choetech cüzdanınızda daha kolay olacaktır. Daha fazla inceleme okumak ister misiniz? En iyi kablosuz telefon şarj cihazları seçimimize bir göz atın.


Nihai Karar

Samsung kullanıcılarının satın alabileceği en iyi kablosuz şarj cihazı.Samsung Hızlı Kablosuz Şarj Standı, özellikle hızlı kablosuz şarj özelliğinden tam olarak yararlandığımızda beklentilerimizi karşıladı ve aştı. Pahalı tarafta, ancak bunun için para ödemeye hazır olan Samsung kullanıcıları, şarj cihazının performansından hayal kırıklığına uğramayacaklar.

İncelediğimiz Benzer Ürünler:

 • Yootech Kablosuz Şarj Standı
 • Anker PowerWave Hızlı Kablosuz Şarj Standı
 • Choetech Hızlı Kablosuz Şarj Pedi

Özellikler

 • Ürün adı

  Hızlı Şarj Kablosuz Şarj Standı

 • Ürün markası

  SAMSUNG

 • Fiyat

  59,99 $

 • Ağırlık

  15.2 ons

 • Ürün Boyutları

  5,8 x 5,8 x 3,3 inç

 • Renk

  Siyah, Mavi, Beyaz

 • Uyumluluk

  Qi özellikli akıllı telefonlar

 • AC Adaptör

  Evet

 • Şarj kablosu

  USB-C

 • güç

  9W Samsung/5W Diğerleri

 • Garanti

  1 yıl