Skip to content

Samsung’un Bir Sonraki Unpacked Etkinliği Şubat Ayında Onaylandı

5 de Temmuz de 2022

Samsung’un bir sonraki Unpacked etkinliği Şubat ayında gerçekleşecek ve bir sonraki Galaxy S de orada olacak gibi görünüyor. Samsung’un Başkanı ve MX İş Başkanı Dr. TM Roh’un bir blog yazısı, bir sonraki Unpacked’in ne zaman gerçekleşeceğine dair genel bir fikir verdi ve ne olacağı hakkında biraz bilgi verdi. Roh, hayranların daha önce Galaxy Note duyurularının olmamasından dolayı hayal kırıklığına uğramış olabileceğini kabul etti, ancak gelecek ayki haberlerin bunu telafi edeceğinden emin görünüyor.

Roh, blog yazısında, “Şubat 2022’de Unpacked’de sizi şimdiye kadar yarattığımız en dikkate değer S serisi cihazla tanıştıracağız,” dedi, “Yeni nesil Galaxy S burada, en büyük deneyimlerimizi bir araya getiriyor. Samsung Galaxy tek bir nihai cihazda.”

Bu sadece olacakların bir taklidi olduğundan, açıklanacak belirli bir ayrıntı yoktu, ancak Roh yeni Galaxy S’nin büyük bir olay olacağından emin görünüyor. “Bir telefonla şimdiye kadar çektiğiniz en iyi ve en parlak fotoğraflar ve videolar” ve “şimdiye kadarki en akıllı Galaxy deneyimi” iddiasında bulundu. Bununla birlikte, PhoneArena’nın yeni Galaxy S’nin bir yedek olarak tasarlanabileceğini teorileştirdiği duyuruda Not’tan özel olarak bahsedilmedi. Şimdiye kadar Samsung, bir sonraki Unpacked etkinliğinin ne zaman düzenleneceğine dair belirli bir tarih vermedi, ancak bu Şubat ayında gerçekleşecek. Yeni Galaxy S cihazlarıyla ilgili ayrıntılar da verilmedi, ancak onları almaktan gerçekten heyecan duyuyorsanız, devam edip ön siparişler açıldığında bir yer ayırabilirsiniz. Ön siparişlerin tam olarak ne zaman yayınlanacağına ilişkin bir zaman çerçevesi de şu anda mevcut değil.