Skip to content

SFM Dosyası Nedir?

20 de Mayıs de 2021

SFM dosya uzantısına sahip bir dosya, S Memo uygulamasıyla bir Samsung Galaxy cihazında notları saklamak için kullanılan bir S Memo dosyası olabilir, ancak bu, bir SFM dosyasının içinde olabileceği tek biçim değildir. SFM aynı zamanda bir kısaltmadır. Standart Biçim İşaretleyicileri, daha büyük bir yazı grubunun bir ayet, bölüm veya başka bir bölümünü belirtmek için bir metin sayfasına gömülü karakterler. Bu düz metin dosyaları .SFM dosya uzantısını kullanabilir. Valve’ın Source Filmmaker (SFM) aracı, film çekerken kaydedilmiş oturumlar olarak .SFM dosyalarını da kullanır. Bazı SFM dosyaları bunun yerine DART Pro 98 Soundtree Yapısı dosyaları veya muhasebe form dosyaları olabilir.

SFM Dosyası Nasıl Açılır

SFM dosyalarını kullanan Samsung Galaxy cihazları, gerektiğinde bunları saklayacak ve açacaktır. Gerçekten gerek yok ve muhtemelen bir anlamına geliyor, bunları cihazın kendisinden açmak için. Ancak, cihazı bir bilgisayara bağlarsanız, dosyayı bilgisayardan kopyalayabilirsiniz. Uygulama Smemo önbellek veya Uygulama Smemo değiştirici klasörünü açın ve ardından ücretsiz bir metin düzenleyiciyle açın. Bazı cihazlar S Memo yerine S Notes kullanır, bu nedenle bu cihazlarda kullanılan SFM dosyalarının varsayılan notlar uygulamasıyla açılmaması mümkündür. Bununla birlikte, SFM dosyalarının S Memo kullanmayan Samsung cihazlarında oluşturulması olası değildir. Standart Biçim İşaretçileri olan SFM dosyaları da bir metin düzenleyiciyle açılabilmelidir. Adapt It çeviri programı, bilgileri filtreleme ve metin içinde gezinme gibi şeyler için SFM dosyalarını kullanır. Paratext, SFM dosyalarını kullanan başka bir programdır. Source Filmmaker (Steam’in yüklenmesini gerektirir) bu araçla kullanılan SFM dosyalarını açar. DART Pro, Soundtree Yapı dosyaları olarak kullanılan SFM dosyalarını açabilmelidir. Diğer SFM dosyaları muhasebe formları için kullanılabilir ve Sage’in muhasebe yazılımı ile açılabilir. .SFM ile biten dosyaların birçok farklı kullanımı göz önüne alındığında, bilgisayarınızda birden fazla SFM dosya açıcınız varsa, dosyanın onunla kullanmak istemediğiniz bir programla açılma olasılığı yüksektir. Windows’ta dosyayı çift tıkladığınızda farklı bir programın SFM dosyasını kullanmasını istiyorsanız, Belirli Bir Dosya Uzantısı için Varsayılan Programı Değiştirme kılavuzumuza bakın.

SFM Dosyası Nasıl Dönüştürülür

Bir metin düzenleyicide bir S Memo metin dosyasını açabiliyorsanız, o zaman kesinlikle SFM dosyasını HTML veya TXT gibi başka bir metin tabanlı biçime dönüştürebilirsiniz. SFM dosya uzantısına sahip Standart Biçim İşaretleyicileri, dosyayı açabilen aynı program aracılığıyla başka bir biçime kaydedilebilir. Aynısı DART Pro ve .SFM dosya uzantısını kullanan muhasebe formları için de geçerlidir. Bir dosyayı farklı bir biçime dışa aktarmayı veya dönüştürmeyi destekleyen herhangi bir program, muhtemelen Dosya menü veya belki bir Dönüştürmek veya İhracat seçeneği. Kaynak Film Yapımcısı dosyalarının anlaşılması zor olabilir. Bu dosyalar film dosyalarıyla birlikte kullanıldığından, SFM dosyasını MP4, MP3, MOV, AVI veya başka bir ses / video biçimine dönüştürmek mümkün görünebilir, ancak SFM dosyası yalnızca kaydedilmiş olduğundan bu mümkün değildir. oturum, toplantı, celse Source Filmmaker ile kullandığınız projeye karşılık gelir. SFM dosyasını başka bir formata dönüştürmek için muhtemelen bir neden yoktur, ancak Source Filmmaker ile bir film dosyası oluşturmak istiyorsanız, oturumu yüklemek için SFM dosyasını açın ve ardından Dosya > İhracat > Film menü seçeneği. SFM aynı zamanda dakikada yüzey fit. SFM’yi RPM’ye (dakika başına devir) dönüştürmek istiyorsanız, bunu Destiny Tool’un hızlar / besleme tablosu ile yapabilirsiniz.

Dosyayı Hala Açamıyor musunuz?

Yukarıdaki programlardan hiçbiri dosyanızı açmazsa, büyük bir şansınız gerçekten bir SFM dosyanız yoktur, bunun yerine dosya uzantısını yanlış okuyorsunuzdur. Örneğin, dosyanız gerçekten bir SMF (StarMath Formula), SFZ, SFV, SFW (Seattle FilmWorks Image), CFM veya SFPACK dosyası gibi benzer bir son eke veya benzer şekilde yazılmış bir son eke sahip olabilir. Gerçekten bir SFM dosyanız yoksa, dosyayı açmak veya dönüştürmek için hangi programların kullanılabileceğini öğrenmek için dosyanın gerçek uzantısını araştırın.