Skip to content

Şimdi Soy Ağacı Nedir?

21 de Mayıs de 2021

FamilyTreeNow.com, birden çok kişi bulma aracına sahip ücretsiz bir web sitesidir. Herhangi birini yalnızca adını ve soyadını kullanarak arayabilirsiniz, ancak soyağacınızı izlemenize ve araştırmanıza yardımcı olan bir aile ağacı oluşturucu da vardır. FamilyTreeNow.com’da kişi araması yapmak, ilişkili isimler, olası akrabalar, yaş, olası ortaklar, mevcut ve geçmiş adresler, telefon numaraları ve e-posta adresleri gibi biriyle ilgili çeşitli bilgileri bulmanızı sağlar.

Aile Ağacı Şimdi Gerçekten Ücretsiz mi?

FamilyTreeNow.com web sitesinde bulduğunuz veriler yüzde 100 ücretsizdir. Birini bulmak veya soy ağacınızı oluşturmak için bilmeniz gereken herhangi bir numara veya ödemeniz gereken gizli ücretler yoktur. FamilyTreeNow.com’da kaldığınız sürece, hiçbir zaman bir şey satın almanız istenmeyecektir.

Aile Ağacı Şimdi Doğru mu?

FamilyTreeNow.com tamamen ücretsiz olsa da, sormanız gereken bir başka soru da bulduğu bilgilerin zamanınıza değip değmeyeceğidir. Veriler gerçekten doğru mu ve bulduğunuz biriyle iletişim kurmak veya onu doğrulamak için kullanılabilir mi? Hizmet, bilgileri halka açık kaynaklar aracılığıyla bulur. Çoğu insan arama motoru ve diğer benzer araçlar gibi, bu site de zaten halka açık olan çeşitli bilgiler için tek noktadan bir kaynak sağlar. İşleyiş şekli bu olduğundan, FamilyTreeNow.com’un halka açık kayıtlar aracılığıyla sunulan bilgilerin doğru olduğuna dair herhangi bir beyanda bulunmadığını bilmek önemlidir. Bu nedenle, bu sitede bulduğunuz verilerin doğruluğu kontrol edilmelidir.

Soy Ağacı Şimdi Nasıl Farklı?

FamilyTreeNow.com’u diğer arama sitelerinden ayıran en benzersiz faktör, buradaki tüm bilgilerin tek bir yerde ücretsiz olarak mevcut olması ve kayıt gerektirmemesidir. Sadece bir ad ve soyad vermek bilgi kazmak için yeterlidir. Bulduğu veriler, arama yapmak için başka sitelere girmeye istekliysen halka açıktır, ancak FamilyTreeNow.com hepsini ücretsiz olarak tek bir yere koyarak bunu birkaç adım daha ileri götürür. Diğer önemli özelliği ise bir aile ağacı yapabilmesidir. Çoğu insan arama sitesi, insanları bulmanıza izin verir, ancak bilgilerle gerçekten başka bir şey yapmaz. Bu site ile, bir aramada bulduğunuz kayıtları kullanarak kendi soyağacınızı oluşturabilirsiniz.

FamilyTreeNow.com ile İnsanları Bulmak

 1. FamilyTreeNow.com Kayıtları Ara sayfasını açın. Arama web sitesinin üst kısmında.

  FamilyTreeNow.com Arama Kayıtları sayfası

 2. Verebileceğiniz herhangi bir bilgiyi girin ve ardından Arama.

  FamilyTreeNow.com arama kayıtları alanları

  Seçiniz daha fazla kriter ekle kişinin doğduğu ülkeyi, bir akrabanın adını, şu anda ikamet ettiği ülkeyi, ölüm tarihini ve / veya telefon numarasını da biliyorsanız, formun altında.

 3. Seçiniz Detayları göster hakkında daha fazla bilgi almak istediğiniz kişinin yanında veya aşağı kaydırarak Sonuçları Filtrele yalnızca nüfus sayımı kayıtları, ölüm kayıtları, yaşayan insanlar veya halka açık ağaçlardan elde edilen verileri göstermek için filtrelemek için alan.

  FamilyTreeNow.com arama sonuçları ve filtreleme seçenekleri

 4. Sonraki sayfa, FamilyTreeNow.com’un bu kişi hakkında içerdiği tüm bilgileri içerir.

  FamilyTreeNow.com kişi profili

  Daha fazla ayrıntı için profil sayfasını aşağı kaydırın. Veya bul Tam Arka Plan Raporunu Görüntüle PeopleFinders.com’da ad aramasını çalıştırmak için düğmesine basın.

FamilyTreeNow.com’da neler var?

Aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, birini bulmanıza yardımcı olmak için çok çeşitli bilgiler kullanılır:

Sayım Kayıtları

Bu, tam ad, yaş, doğum yılı, doğum yeri, cinsiyet, medeni durum, nüfus sayımı, eyalet, ırk, etnik köken, babanın doğum yeri, annenin doğum yeri, ikametgahı, babanın adı, annenin adı dahil olmak üzere ABD Nüfus Sayımı anketlerinde toplanan tüm bilgileri içerir. ve hane halkı üyeleri – tam isimleri, yaşları ve doğum yılları dahil. Family Tree Artık 1790–1940 arası kayıtlara sahip.

Doğum ve Ölüm Kayıtları

Doğrudan ilçe hayati kayıtlarından alınan doğum kayıtlarıdır ve bu web sitesinin 1905 yılına kadar uzanan 76 milyondan fazla kaydı vardır. Ölüm bilgileri ABD Sosyal Güvenlik Ölüm Endeksinden alınır ve vefat etmiş bir atayı bulmak için yararlıdır. Veriler, ölen kişinin adını, adresini, doğum tarihini ve ölüm tarihini içerir. 1936 kadar uzun bir süre öncesine ait yaklaşık 100 milyon ölüm kaydı var.

Yaşayan Kişi Bilgileri

FamilyTreeNow.com, yüzlerce kaynaktan toplanan ve kırk yıl öncesine uzanan 1 milyardan fazla insanla, yaşayan insanların en derinlemesine kayıtlarına sahip olduğunu iddia ediyor. Yaşayan kişi kayıtları, mevcut ve geçmiş adresleri, takma adları, bilinen akrabaları ve telefon numaralarını bulmanıza yardımcı olur.

Evlilik ve Boşanma Kayıtları

FamilyTreeNow.com’da birini aramak, sitenin gelin ve damadın isimlerini, yaşlarını, evlilik tarihini, evliliğin gerçekleştiği eyalet ve ülkeyi, sertifika numarasını, cilt numarasını içerebilecek evlilik ve boşanma kayıtlarından yararlanabilir. ve dahası. Family Tree Now, 1820’den günümüze 28 milyondan fazla evlilik kaydına ve 1968’e kadar uzanan 6 milyondan fazla boşanma kaydına sahiptir.

İkinci Dünya Savaşı Rekorları

Aradığınız kişi II.Dünya Savaşı’nda görev yapmışsa, bu bilgiyi burada da bulabilirsiniz. Askeri kayıtlar, tam adı, doğum tarihini ve askere alınma tarihinin yanı sıra askere alınma sırasındaki ikametgahlarını, ırkını, medeni durumlarını, eğitim düzeylerini, askeri seri numaralarını, askerlik sürelerini, branş kodunu ve askeriyenin hangi sınıfta olduklarını içerir. (özel, uzman, binbaşı vb.). Bu bilgiler, ABD hükümeti askeri kayıtlarından kamuya açık olarak mevcuttur.

Bir Aile Ağacı Oluşturun

Kendi soyağacınızı oluşturmak veya bulduğunuz birini soy ağacınıza eklemek istiyorsanız FamilyTreeNow.com’da ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz.

FamilyTreeNow'da aile ağacına bir baba ekleyin

Bu web sitesindeki aile ağaçları hakkında hatırlanması gereken bir şey, ağacın sahibinin belirli bir gizlilik düzeyi seçebileceğidir:

 • Gizli yaşayan insan ayrıntılarıyla halka açık: Ölen bireylere ait tüm bilgiler kamuya açık tutulacaktır. Soyadı ve adının baş harfi hariç tüm bilgiler, tüm reşit olmayanlar için gizli hale getirilecektir. Küçük olmayanlar için tam doğum tarihi, biyografi ve her türlü medya (fotoğraflar vb.) Özeldir. “Özel”, yalnızca aile ağacını oluşturan kişinin ve bu kişinin paylaşıldığı kişilerin özel içeriği görüntüleyebileceği anlamına gelir.
 • Özel: Bu ağaçtaki her şey, tüm kayıtlar, medya, profiller ve diğer her şey dahil özeldir. Bu ayar, yalnızca ağacı oluşturan ve onun paylaşıldığı kişilerin onu görüntüleyebileceği anlamına gelir.
 • Gizli hiçbir şey olmadan herkese açık: Tüm bilgiler halka açıktır.

FamilyTreeNow.com Vazgeçme Talimatları

Kayıtlardan Çıkma sayfasını ziyaret ederek bilgilerinizin FamilyTreeNow.com web sitesinden kaldırılmasını isteyebilirsiniz. FamilyTreeNow.com’daki kaldırma / devre dışı bırakma sürecinin gerçekte ne kadar başarılı olduğuna dair karışık raporlar var gibi görünüyor, bazı okuyucular sorunlarının 48 saat veya daha kısa sürede halledildiğini bildirirken, diğerleri isteklerinin yapılamayacağını söyleyen hatalar alıyor ‘ t işlenecek. Devre dışı bırakmak, bilgilerinizin başka kişi bulma sitelerinde başka yerlerden kaldırılacağı anlamına gelmez. Aslında, bilgileriniz değişirse (adres, soyadı vb.), FamilyTreeNow.com şimdi silseniz bile size başka bir giriş yapabilir. Bunun nedeni, yeni halka açık bilgi olarak kaydedilmesidir.

Çevrimiçi Olarak Kendinizi Korumanın Diğer Yolları

FamilyTreeNow.com’da kendinizle ilgili ne kadar bilgi bulduğunuzla ilgileniyorsanız, bilgilerinizin web’de güvende olduğundan emin olmak istersiniz. Kendinizi korumaya yardımcı olmanın bazı hızlı yolları vardır, örneğin; web’de anonim olarak gezinmek, çevrimiçi gizliliğinizi korumak ve kişisel bilgilerinizi kişi bulucu web sitelerinden kaldırmak.