Skip to content

Şimdiye Kadarki En İyi 19 404 Hata Sayfası

16 de Nisan de 2021

Web sitesi geliştiricileri, seçenek kendi siteleri için kendi 404 Bulunamadı hata sayfalarını oluşturmak, birçoğunun yaptığı, ancak daha azının iyi yaptığı bir şey. Hata sayfası, özel bir sayfa olsun ya da olmasın, talep ettiğiniz kaynak bulunamadığında çoğu web sitesinde gösterilir. 404 hata sayfası olmayan web siteleri, isteği web sitesinin ana sayfasına yönlendirebilir. İşte gördüğümüz en iyi 404 hata sayfalarından 19’u: 404 bir HTTP durum kodudur ve Bulunamadı, birlikte HTTP durum satırını oluşturan bir HTTP neden ifadesidir. Bir web tarayıcısında görebileceğiniz diğer bazı kodlar için HTTP Durum Kodlarına bakın.

Jackrabbit Design’ın Jumping Jackrabbits 404 Hata Sayfası

Jackrabbit Design, Boston, MA bölgesinde bulunan bir marka tasarım firmasıdır. Bu isim üzerine oyun, animasyonlu zıplayan tavşan 404 hata sayfasını kullanıyorlar.

https://www.jumpingjackrabbit.com/404page

Neyse ki, kaybolmuş olsanız da, bu jackrabbits, ana sayfaya basit bir “atlama” ile evinizin yolunu bulmanıza yardımcı olabilir.

Nouveller’in Jurassic Park 404 Hata Sayfası

Nouveller'in Jurassic Park 404 Hata Sayfası

Wayne Knight’ın canlandırdığı Dennis Nedry’nin donmuş dinozor embriyoları şişesiyle kaçtığı ve her türlü hasarı mahvetmek için hacklenmiş bilgisayarını geride bıraktığı Jurassic Park’taki sahneyi hatırlıyor musunuz? Nouveller’in etkileşimli ve son derece yaratıcı 404 hata sayfası sayesinde, Samuel L. Jackson’ın canlandırdığı Ray Arnold’un filmde yaşadığı aynı hayal kırıklığını yaşamak üzeresiniz.

http://nouveller.com/404

İçeri girebilir misin Deneyebilirsin erişim güvenliği, güvenlik ızgarasına erişimveya ana güvenlik ızgarasına erişama bunların hiçbiri yapmıyor. Ah, ah, ah … sihirli kelimeyi söylemedin!

Nouveller, Bristol, İngiltere merkezli Benjamin Reid tarafından yönetilen bir web tasarım şirketidir.

NPR’nin Kayıp Hikayeleri 404 Hata Sayfası

NPR'nin Kayıp Hikayeleri 404 Hata Sayfası

NPR’nin 404: Sayfa Bulunamadı inişi, “kayıp insanlar, yerler ve henüz ortaya çıkmamış şeyler” hakkında gerçek hikayeler sunan daha yaratıcı olanlardan biri olmalı.

https://www.npr.org/404page

Öyleyse, peşinde olduğunuz hikayeye inmemiş olabilirsiniz, ancak en azından Amelia Earhart, kayıp Atlantis şehri ve hatta Waldo hakkında okuyarak kaybolma duygularınızı paylaşabilirsiniz. Ira Glass gerçekten bir Bu Amerikan Yaşamı kayıp şeyler hakkında göster. Oh bekle, o yaptı.

CSS-Püf Noktalarının İnternetteki Delik 404 Hata Sayfası

CSS Hileleri & # 39;  İnternetteki Delik 404 Hata Sayfası

CSS Tricks tarafından kullanılan 404 hata sayfası, gördüğüm en akıllıca olanlardan biri olmalı. Sadece dikkatli olun, yoksa internetin dokusunda bir delik açarsınız!

https://css-tricks.com/notapage

Sadece 404: Bulunamadı açılış sayfası görsel olarak çekici değil (gerçek bir yırtık gibi görünüyor, değil mi?), Aynı zamanda sitenin odak noktasıyla da mükemmel bir uyum içindedir. Zaten net değilse, CSS-Tricks, CSS web tasarım becerilerini öğretmeyi amaçlayan bir web sitesidir.

LEGO’nun Korkmuş 404 Hata Sayfası

LEGO & # 39; nun Korkmuş 404 Hata Sayfası

Muhtemelen beklediğiniz gibi LEGO web sitesi, 404 hata açılış sayfasında akıllıca bir LEGO karakteri kullanır.

https://www.lego.com/404

Gördüğünüz gibi, sizi kötü sayfadan uzaklaştıracak bir alışveriş düğmesi de var.

GOG.com’un Evrensel 404 Hata Sayfası

GOG.com & # 39; un Evrensel 404 Hata Sayfası

GOG.com’un 404 Bulunamadı sayfası, bulmayı umduğunuz sayfanın yerine şu anda var olan mecazi boşluğu göstermekten mutluluk duyar.

https://www.gog.com/40404page

Sanırım artık internette bir delik açtığınızda ne olacağını biliyoruz. GOG.com bir oyun ve film dağıtım platformudur.

GitHub’ın Star Wars 404 Hata Sayfası

GitHub & # 39; un Star Wars 404 Hata Sayfası

GitHub’ın 404 hatası, Star Wars için açık bir ipucu. Aynı zamanda etkileşimlidir – eğlenceli bir efekt için farenizi hareket ettirin.

https://github.com/404

Bu Tatooine’deki bir Jawa’ya benziyor, değil mi? GitHub bir yazılım geliştirme web sitesidir.

Orangecoat Akış Şeması 404 Hata Sayfası

Orangecoat & # 39; ın Akış Şeması 404 Hata Sayfası

OrangeCoat’ın 404 hata sayfası kolayca en çok faydalı, Kesinlikle.

https://www.orangecoat.com/lost

Sadece akış çizelgesindeki basit evet / hayır sorularını yanıtlayın ve bu tipik mutsuz hata sayfasından mutlu ayrılmanız kaçınılmazdır. OrangeCoat, Greenville, SC’de bulunan bir web tasarım şirketidir.

Blizzard Entertainment’ın Kurtarma Murloc 404 Hata Sayfası

Blizzard Entertainment & # 39; s Rescue Murloc 404 Hata Sayfası

Blizzard Entertainment’ta aldığınız 404 hatası, sizi güvenliğe geri götürmeye yardımcı olmak için kar fırtınasında duran bir kurtarma hortumu ile bu adı taşıyan bir site için uygundur.

https://www.blizzard.com/en-sg/404errorpage

Benim favori bölümüm? İnsansı Mmmrrgmgrrrgmmll ses, Blizzard Entertainment ana sayfasına geri dönmek için takip edebileceğiniz bir düğmedir! Blizzard Entertainment, merkezi Irvine, CA’da bulunan bir video oyunu geliştirme ve yayınlama şirketidir.

Limpfish’in Kişisel Reklam 404 Hata Sayfası

Limpfish'in Kişisel Reklamı 404 Hata Sayfası

Limpfish.com’un 404 hata sayfası, klasik kişisel reklama yaratıcı bir yaklaşımdır. Umutsuzca HTML arıyor doğrudur!

http://www.limpfish.com/404

Limpfish.com, David Barton’un kişisel web sitesidir.

The New Yorker’s Lassie 404 Hata Sayfası

The New Yorker & # 39; s Lassie 404 Hata Sayfası

Dünyanın en popüler dergilerinden biri olan New Yorker’ın şirin bir 404 sayfası var.

https://www.newyorker.com/404page

Seni bilmem ama bu, 404 hatası gördüğümde hissettiğim hisleri taklit ediyor. Bu sayfa bazen bir labirentte hareket eden kayıp bir faredir, bu muhtemelen o sayfadayken hissettiğinizden çok farklı değildir!

Homestar Runner’ın Atış Okları 404 Hata Sayfası

Homestar Runner & # 39; ın Çekim Okları 404 Hata Sayfası

Anlamına gelmek? Evet. Alakalı mı? Ayrıca evet.

http://homestarrunner.com/404

Bir web sitesine girdiğinizde 404 hatası almanız için pek çok neden vardır ve vücudunuzdan geçen beş oku kesinlikle hak etmiyorsanız, bu çizgi film sitenin kötü bir bölümünde olduğunuzu gösterir. Homestar Runner bir web çizgi film serisidir.

Magnt’un Venn Şeması 404 Hata Sayfası

Magnt & # 39; un Venn Şeması 404 Hata Sayfası

Magnt’un 404 açılış sayfası, 404 hatasını bir Venn diyagramıyla açıklamaya çalışır.

http://www.magnt.com/404/

Teknik olarak, yine de, bir site bir şeyi bozduğu için 404 hatası alıyorsunuz veya yazamazsınız, yani 404 Page’in diğer dairelerin her biriyle kesişme noktası olan kendi çemberi olması gerekir. Ama konuyu ele alıyorum … Magnt önceden paketlenmiş bir web sitesi hizmetidir.

Bir Niş Şakası Değil 404 Hata Sayfası

Bir Niş Şakası Değil 404 Hata Sayfası

Not A Niche’s Error 404 sayfası, TEHLİKE! Sayfa bulunamadı! error, sayfayı yenileyerek üzerinden geçebileceğiniz uzun bir dizi resim tabanlı şakaya sahiptir.

http://notaniche.com/404

Yani aradığınızı bulamasanız da, en azından biraz gülüp geçebilirsiniz. Not A Niche, Alexander Frison’un kişisel web sitesidir.

MailChimp’in Head-in-Hole 404 Hata Sayfası

MailChimp & # 39; in Head-in-Hole 404 Hata Sayfası

Çevrimiçi olarak kaybolduğunuzda, neredeyse kafanız bir deliğe sıkışmış gibidir. En azından burada böyle tasvir ediliyor.

https://mailchimp.com/404/

Sayfa diyor ki: Yukarı ve aşağı aradık ama aradığınızı bulamadık. Vay canına – şaka yok! MailChimp bir e-posta haber bülteni hizmetidir.

Distilled’s Babbling 404 Hata Sayfası

Distilled & # 39; s Babbling 404 Hata Sayfası

Bazı 404 hata sayfaları aslında faydalıdır, ancak ilk başta bu şekilde görünmeyebilir.

https://www.distilled.net/404/

Bu çevrimiçi pazarlama ajansının 404 sayfasında, kaybolduğunuzu açıklamak için eski dili kullanan iki adam yer alıyor ve ne yapacağınızı eğlenceli bir şekilde ileri geri açıklıyor.

Meineke’nin Kırık Arabası 404 Hata Sayfası

Meineke'nin Kırık Arabası 404 Hata Sayfası

Kırık bir araba koymak için bozuk bir sayfadan daha iyi bir yer!

https://www.meineke.com/wrongpage/

Meineke’nin 404 hata sayfası, arızalı bir aracı iten bir adamı gösteriyor; bu, Meineke’nin oto tamir servislerine sahip olduğu düşünüldüğünde tamamen alakalı. Bu hata sayfası muhtemelen aradığınız bilgiyi bulmanıza yardımcı olmayacak olsa da, sizi bir Meineke Araç Bakım Merkezi’ne yönlendirebilir.

Kodi’nin Sinirli Emoji 404 Hata Sayfası

Çok sinirli küçük yeşil emojiyi gösteren Kodi'nin 404 Hata sayfası.

Kırık bir bağlantı bulduğunuzda hayal kırıklığına mı uğruyorsunuz? Biz de yaparız. Ve belli ki, Kodi’deki insanlar tamamen anlıyor.

https://kodi.tv/404

Kodi, milyonlarca insanın daha fazla TV almasına yardımcı olan açık kaynaklı yazılımdan sorumludur. Ve şirketin hayal kırıklığına uğramış emojisi, işler yolunda gitmediğinde aldığınız duyguyu mükemmel bir şekilde yakalar. Neyse ki, bu hüsrana uğramış küçük arkadaşın altında, tekrar yoluna girmenize yardımcı olacak bazı bağlantılar var.

Disqus’un Kafası Karışık 404 Hata Sayfası

Disqus'un Kafası Karışık 404 Hata Sayfası

Disqus’taki 404 sayfasına giriş yapın ve kafanız karışan tek kişinin siz olmadığını göreceksiniz. Her 404 sayfasında, başka birinin ne yaptığını bilmediğini gösteren yeni bir GIF göreceksiniz.

https://disqus.com/by/404page404

Disqus, ziyaretçilerinizin geri bildirimlerini teşvik etmek için web sitenize ekleyebileceğiniz bir yorum eklentisidir.