Skip to content

Sims Kayıt Anahtarınızı Kurtarın

28 de Haziran de 2021

için kayıt kodunuzu bulamıyorum Simler 3 veya Simler 4? Oyunu yüklemek için ihtiyacınız olan ürün anahtarını edinmenin birkaç farklı yolu vardır. Bu makaledeki bilgiler herkes için geçerlidir. Simler Windows ve Mac için oyunlar ve genişletme paketleri.

Sims Kayıt Kodunuzu Nasıl Bulunur?

Her kopya ile birlikte bir kayıt anahtarı paketlenmiş olarak gelir. Simler PC için. Oyun kasanızı kaybettiyseniz, oyunu daha önce yüklediyseniz birkaç seçeneğiniz vardır:

 1. Oyununuzu The Sims web sitesinde kaydettiyseniz, kaydettiğiniz anahtarlar için profilinizi kontrol edebilirsiniz.

 2. Ücretsiz bir ürün anahtarı bulucu indirin veya ücretsiz olanlar çalışmazsa ticari bir anahtar bulucu kullanın. Bu programların çoğu, gelecekte tekrar ihtiyacınız olursa başka bir yere kaydedebilmeniz için anahtarı kopyalamanıza veya dışa aktarmanıza izin verir.

  Abelssoft'un MyKeyFinder'ı

  bulabilirken Sims 3 kayıt kodu oluşturucuları ve diğer keygen programları çevrimiçi, bu tür web sitelerinden ürün anahtarlarını kullanmak yasa dışıdır.

 3. Windows kullanıcıları, kodu bulmak için Windows Kayıt Defterini açabilir. İçin Simler, HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareElectronic ArtsMaxisThe Simsergc’ye bakın. Diğer oyunlar için, “The Sims” kayıt anahtarını “The Sims Livin’ Large” veya “The Sims House Party” gibi başka bir başlıkla değiştirin. Sağ tarafta, adlı bir değer arayın Varsayılan ve kayıt anahtarını görmek için çift tıklayın.

  Windows Kayıt Defteri

  Bilgisayarınıza zarar verebileceğinden Windows Kayıt Defterinde gereksiz değişiklikler yapmayın.

 4. Mac kullanıcıları, kayıt anahtarlarını Mac Terminali’ni kullanarak bulabilirler. Bulucu > Araçlar > terminal). Örneğin, anahtarı bulmak için Sim 3, şu komutu girersiniz: cat Library/Preferences/The Sims 3 Preferences/system.reg |grep -A1 ergc

  type=”kod”>

 5. Origin oyun platformunu kullanıyorsanız, Oyun Kitaplığım ve sağ tıklayın Simler oyun simgesi. Seç Oyun Ayrıntılarını Göster altındaki kodu bulmak için Ürün Kodu Bölüm.

  Origin'de bir oyuna sağ tıklayın ve ürün anahtarını bulmak için Oyun Özellikleri'ni seçin.

 6. Her şey başarısız olursa, Electronic Arts veya size oyunu satan satıcıyla ürün anahtarının değiştirilmesiyle ilgili olarak iletişime geçin.

  Electronic Arts destek sayfası

Ürün Anahtarlarını ve Seri Numaralarını Saklamak İçin İpuçları

Ürün anahtarını bulduktan sonra, bir daha ihtiyaç duymanız ihtimaline karşı güvenli bir yerde saklamanız önemle tavsiye edilir. İşte bazı ipuçları:

 • Anahtarla kendinize bir e-posta gönderin.
 • Anahtarı doğrudan CD’ye yazın.
 • Kılavuza yazın.
 • Bir şifre yöneticisinde saklayın.
 • Bilgisayarınızdaki bir metin dosyasına veya bir flash sürücüye kaydedin.
 • Telefonunuzda veya bilgisayarınızda bir not alma uygulamasına kaydedin.