Skip to content

Slack, Geliştirilmiş Bir Mobil Uygulama Sunuyor

29 de Mayıs de 2021

Deneyiminizi platformlar arasında birleştirmek için güncellenmiş Slack mobil uygulamasını edinin, böylece işler biraz daha güzel çalışır.

Gevşek
Slack, Mart ayında masaüstü uygulamalarında yaptığı değişikliklere daha iyi uyum sağlamak için iOS ve Android’deki mobil uygulamalarını güncelledi. Yeni mobil sürüm önümüzdeki hafta tüm kullanıcılara sunulacak.

Gevşek diyor: “Masaüstündeki çabalarımıza paralel olarak, gezinmeyi kolaylaştırmak ve hareket halindeyken Slack’i kullanmak için optimize etmek için mobil uygulamalarımızı yeniden düşünüyoruz: hızlı bir şekilde yetişme, DM’lere ve bahsetmelere yanıt verme, mesaj gönderme ve onlarla iş yapma kısayollar özelliği,” duyuruda Slack’ten Preet Mangat, Johnny Rodgers ve Cory Bujnowicz yazdı.

Erişim sekmeleri: Slack mobile artık sizi uygulamada sık kullandığınız yerlere götürmek için altta sekmelere sahip. Tasarım ekibi, bunun, mobil kullanıcılara, bunun yerine kayar bir kenar çubuğu kullanan kafa karıştırıcı öncekinin yerine tanıdık bir arayüz vermek olduğunu söylüyor. Sekmeler, yeni içeriği listenin başına getirecek bir Ana Sayfa düğmesi, doğrudan bire bir konuşmalarınıza gidebilmeniz için bir Direkt Mesaj (DM) düğmesi ve hepsini gösteren bir Bahsetmeler ve Tepkiler düğmesi içerir. bu tür etkileşimleri bulması kolay bir noktaya dönüştürün. Son olarak, müsaitlik durumunuzu ve çevrimiçi varlığınızı eskisinden çok daha hızlı yönetmenize olanak tanıyan bir Siz sekmesi var.

Hareketler ve Hızlı Oluşturma: Artık mobil uygulamada eskisinden daha hızlı gezinmek için kaydırabileceksiniz. Çalışma alanlarınızı açmak için sağa, geri gitmek için sola ve bir konuşmadayken son sekmenize gitmek için sağa kaydırın. Masaüstünün Hızlı Oluştur düğmesi, artık Slack topluluğunuzdaki herkese sonsuz bir menü labirentinde aramak yerine tek bir dokunuşla mesaj oluşturmanıza izin vererek mobilde de ilk kez sahneye çıkıyor.

Sonuç olarak: Slack’i mobil cihazlarda kullanmanız gerekiyorsa, bu değişiklikler bilgisayardan uzaktayken bağlantıda kalmanıza yardımcı olacaktır. Başka bir şey değilse, masaüstünde alıştığınız türde özellikleri kullanabileceksiniz.

Üzerinden: Engadget

Slack Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin