Skip to content

Sling TV Aboneliğini Değiştirme veya İptal Etme

14 de Mayıs de 2021

Sling TV, canlı TV yayını yapmak ve sonunda kablo kablosunu kesmek için en popüler hizmetlerden biridir. Neredeyse tüm geleneksel televizyon sağlayıcılarına rakip olabilecek bir dizi kanal sağlar. Bununla birlikte, Sling TV aboneliğinizi yönetmek her zaman kolay değildir. Sling’i iptal etmek veya abonelik paketinizi değiştirmek istiyorsanız, web sitelerinde ve hesap yönetimi sayfalarında yolunuzu bulmanız gerekir. Her iki durumda da ilk adım, hesap kontrol panelinize ulaşmaktır.

Sling TV Hesap Ayarlarına Nasıl Erişilir

 1. Web tarayıcınızı açın ve Sling’e gidin. Vardığınızda, seçin Oturum aç Hesabınıza giriş yapmak için sayfanın sağ üst köşesinde.

 2. Sling’in giriş sayfasına ulaşacaksınız. E-posta adresinizi ve şifrenizi girin ve Oturum aç devam etmek. ABD dışında herhangi bir yerde bir VPN kurulumu kullanıyorsanız, muhtemelen oturum açarken bir sorunla karşılaşırsınız. Sling’de oturum açarken ABD tabanlı bir IP adresi kullandığınızdan emin olun.

  Sling hesabınıza giriş yapın.

 3. Sling’in yüklenmesi bir saniye sürecek, ancak bunu yaptıktan sonra, akış arayüzlerine ineceksiniz. Bulun ve seçin dişli simgesi Hesap ayarlarınızı açmak için ekranın sağ üst köşesinde.

  Sling'deki Ayarlar simgesi

 4. İle ayarlar sayfasına ulaşacaksınız. Hesap sekme açık. Seçiniz Hesabı yönet Hesap tercihleriniz için yeni bir sekme açmak için.

  Hesabı Yönet düğmesi

 5. Sling, aboneliğinizi iptal etme ve paketinizi değiştirme dahil, hesabınızı yönetmek için ihtiyaç duyacağınız tüm bağlantıları içeren hesap panonuz için yeni bir tarayıcı sekmesi açacaktır.

  Sling hesap yönetimi sayfası.

 6. Aboneliğinizi iptal etmek için bir sonraki bölüme geçin, sadece değişiklik yapmak için buradaysanız, son bölüme geçin.

Sling TV Nasıl İptal Edilir

Sling hesabınızı tamamen iptal etmek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Aboneliğinizi iptal etmek için bağlantı, panonuzun sol tarafında, Üyeliğim ekranınızın ortasına doğru ilerliyor. Seçiniz Aboneliği iptal et.

  Aboneliği İptal Et bağlantısı

 2. Sling size iptal etme konusunda fikrinizi değiştirmeye çalışan bir mesaj sunacak. İptal etmek istediğinizden eminseniz, Aboneliği iptal et açılan mesajın altında.

  İptal etmemenizi isteyen sling mesajı.

 3. Sling daha sonra size aboneliğinizi iptal etmek yerine duraklatma seçeneği sunar. Tatile gidiyorsanız veya sadece Sling’i kullanamayacaksanız, bu, iptal etmek için iyi bir alternatiftir. Elbette, hizmetinizden memnun değilseniz veya iptal etmek için başka nedenleriniz varsa, şunu seçin: İptal Etmeye Devam Et iptalinize devam etmek için.

  İptal onayını isteyen Sling TV mesajı.

 4. Sling size neden iptal etmek istediğinizi soran bir mesaj daha gönderebilir. Doldurup doldurmamayı seçebilirsiniz. Presleme İptal Etmeye Devam Et yine süreci tamamlayacak.

 5. Sling TV hesabınız resmi olarak iptal edildi ve artık faturalandırılmayacaksınız.

Sling Aboneliğinizi Değiştirin

Aboneliğinizde kanal ve paket eklemek veya kaldırmak gibi değişiklikler yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Seçiniz Aboneliği Değiştir ekranınızın sol tarafında, altında Aboneliğiniz başlık.

  "Aboneliği Değiştir" düğmesi

 2. Sling sizi Sling’in sunduğu tüm seçenekleri listeleyen yeni bir sayfaya yönlendirecektir. Sayfanın üst kısmında temel bilgileri bulacaksınız. Mavi ve Portakal paketleri. Bunların altında Sling, bağımsız ve Latino aboneliklerini listeler.

  Sling TV abonelik seçenekleri sayfası.

  Seçiniz Daha fazla göster Mevcut kanalların ve eklenti paketlerinin tam bir listesini görüntülemek için ana kategorilerden herhangi birinin altında.

  Sling TV ekstra abonelik seçenekleri.

 3. Basın Seçiniz veya Ekle eklemek istediğiniz paketin yanında. Zaten hesabınızda bulunan seçenekler gibi sarı bir onay işaretine geçecektir.

 4. Bir paketi hesabınızdan kaldırmak tam tersidir. Basın onay işareti işaretlenmiş bir paketin yanında. Maviye dönecek Seçiniz veya Ekle.

 5. İstediğiniz yapılandırmaya sahip olduğunuzda, sayfanın en altına gidin ve gözden geçirmek.

 6. Sling, sizi hesabınızdaki her şeyin ve ilgili masrafların ayrıntılı bir listesi ile yeni faturanızın dökümüne götürecektir. Bir faturalandırma döngüsüne bir hizmet bölümü eklemek için herhangi bir ek ücret göreceksiniz. Bunlar hemen ücretlendirilecek.

 7. Alt kısma yakın bir yerde, yeni aylık toplamınızı bulacaksınız. Her şey doğru görünüyorsa, seçin Siparişi Gönder değişimi kalıcı hale getirmek için.

  Sling TV hesabındaki değişiklikleri ve eklemeleri inceleyin.

 8. Tercih ettiğiniz Sling oynatıcınıza dönün ve yeni kanallarınızı izlemeye başlayın!