Skip to content

SnagFilms’e Ne Oldu?

13 de Nisan de 2021

SnagFilms, binlerce ücretsiz film ve hatta bazı ücretsiz TV şovları sunan bir web sitesiydi. Ted Leonsis hizmeti 2008’de başlattı, ancak 2020’de kapatıldı. Bir SnagFilms alternatifi arıyorsanız, birçok seçeneğiniz var. Snagfilms gibi web siteleri listemize bakın veya bazı özel örnekler için bu sayfanın altına atlayın.

SnagFilms Neydi?

SnagFilms, filmleri ve TV şovlarını doğrudan kendi sitelerinden izlemenize izin verir. Gibi türlere göz atabilirsiniz Ödüllü, Suç, Belgesel, Animasyon, Biyografi, Komedi, Spor, Çocuklar ve Aile, Politika, Gerilim, vb.

Ekran görüntüsü
Ayrıca film koleksiyonları da vardı. Yıldız Olmadan Önce, Sporcular ve Zaferleri, Tarih Dersleri, ve Gençlik ve Eğitim—Böylece benzer bir temayı takip eden filmler bulabilirsin. SnagFilms, ortakları aracılığıyla PBS, National Geographic ve film yapımcılarının sunumlarını içeren ücretsiz belgeseller sunabildi.

SnagFilms Neden Kapatıldı?

Çoğu şirket fon eksikliği nedeniyle kapandı ve bu SnagFilms için geçerli gibi görünüyor. Nisan 2020’de şirket, tüm web sayfalarını kendi web sitelerinden kaldırdı ve bize basit bir açıklama bıraktı:

Her zaman zor bir iş teklifi oldu ve mevcut ekonomik krizle devam etmemiz imkansız bir teklif oldu.

SnagFilms Alternatifleri

SnagFilms yerine kullanabileceğiniz birkaç ücretsiz film sitesi var. Birçoğu, yüksek kaliteli filmlere sahip olmaları ve bir mobil film uygulaması, Roku gibi akış cihazları ve akıllı TV’ler aracılığıyla erişilebilir olmaları nedeniyle SnagFilms gibidir. Crackle bir örnektir. Gibi benzer türler var Dram ve Komedive site sık sık yeni içerikle yenilenir. Tüm ayrıntılar için Crackle incelememize bakın. Önerdiğimiz diğer bazı SnagFilms alternatifleri Vudu ve Tubi’dir. YouTube’da ücretsiz filmlerini yayınlamak için kullanabileceğiniz bir SnagFilms kanalı vardı. O zamandan beri bunlar silindi, ancak YouTube’un video oynatıcısını beğendiyseniz, YouTube’da izleyebileceğiniz tüm ücretsiz filmlere göz atın.