Skip to content

Snapchat Emojileri Ne Anlama Geliyor?

17 de Nisan de 2021Arkadaşlarıyla birden fazla fotoğraf gönderip alan Snapchat kullanıcıları, sohbet sekmesinde arkadaşlarının adlarının yanında küçük emoji simgelerinin göründüğünü fark edecekler. İşte en popüler emojilerden daha az belirgin olanlara kadar Snapchat emoji anlamlarının bir listesi. Bu makaledeki bilgiler iOS ve Android için Snapchat uygulaması için geçerlidir.
Mexican mary laughs when they put her in the ass – the female bodybuilding that fucks tren ace max bodybuilding playground.

Snapchat Arkadaş Emojileri Nedir?

Snapchat uygulaması, arkadaşlarınızla mesajlaşma alışkanlıklarınızı izler ve diğer kullanıcılarla etkileşim düzeyinizin mevcut durumunu temsil etmek için Arkadaş emojilerini atar. Mesaj gönderip almaya devam ettikçe emojiler zamanla değişecektir. Aynı şekilde, birisiyle mesajlaşmayı bir süre bırakırsanız, emoji tamamen kaybolabilir. Arkadaşınız emojileri herkese açık değildir; onlar sadece sizin tarafınızdan görülebilir. Emojiler, kullandığınız platforma (iOS veya Android) bağlı olarak farklı görünecektir.

Snapchat Friend Emoji Anlamları

Aşağıdaki Arkadaş emojileri, Snapchat’ta bir arkadaşın adının yanında görünebilir. Snapchat, sürekli olarak arkadaş emojisini ekler ve kaldırır; bu liste geçmiş ve güncel olanları içerir.

Sarı Kalp (Kanka) 💛

İkiniz de en iyi arkadaşsınız. Bu arkadaşınıza en çok görüntüyü gönderiyorsunuz ve size en çok görüntüyü gönderiyorlar.

Kırmızı Kalp (BFF) ❤️

İki hafta boyunca birbirinizin BFF’si olarak kaldığınızda sarı bir kalp kırmızı bir kalbe dönüşür.

İki Pembe Kalp (Süper BFF) 💕

Bir arkadaşınızın kullanıcı adının yanında iki pembe kalp görüyorsanız, bu arkadaşınız Snapchat’teki en iyi arkadaşınız veya arka arkaya iki aydır “Süper En İyi Arkadaşınız” olduğu anlamına gelir. Aynı zamanda, iki aydır tüm arkadaşları arasında o arkadaşın bir numaralı en iyi arkadaşı olduğun anlamına da gelir. Pembe kalp emojisinin bazen sarı kalp ile değiştirilmesine neden olan bir hata var.

Ekşiten Yüz 😬

Bir arkadaşının isminin yanında yüzünü buruşturmuş gibi dişlerini taşıyan bir surat, sizin bir numaralı en iyi arkadaşınızın aynı zamanda onların bir numaralı en iyi arkadaşı olduğu anlamına gelir. Başka bir deyişle, en iyi arkadaşınızı paylaşıyorsunuz.

Sırıtan Yüz 😏

Bir arkadaşının adının yanında yüzünde bir gülümseme bulunan bir emoji gördüğünüzde, bu, o arkadaşınızın en iyi arkadaşı olduğunuz, ancak onlar sizin en iyi arkadaşınız olmadığı anlamına gelir (farklı bir en iyi arkadaşınız vardır).

Güler Yüz 😊

Bir arkadaşınızın adının yanında gülen gözleri ve pembe yanakları olan bir emoji, onların en iyi arkadaşlarınızdan biri olduğu, ancak sizin bir numaranız olmadığı anlamına gelir.

Güneş Gözlüğü Yüz 😎

Bir kullanıcı adının yanında güneş gözlüğü takan gülen bir yüz görürseniz, bu, en iyi arkadaşlarınızdan birinin de onların en iyi arkadaşlarından biri olduğu anlamına gelir.

Parıltılar ✨

Grup olarak birden fazla arkadaşınızla yakınlaşıyorsanız, grup sohbetlerine dahil ettiğiniz tüm arkadaşları belirlemenize yardımcı olabilecek ışıltılı emojinin göründüğünü göreceksiniz.

Bebeğim 👶

Snapchat’a birini arkadaş olarak ekledikten hemen sonra bir bebek emojisi belirir.

Ateş 🔥

Snapchat’ta süper aktifseniz, birinin adının yanında ateşli bir alev emojisi görebilirsiniz, bu da “anlık izde” olduğunuzu gösterir. Son birkaç gündür onlarla çok fazla gidip geliyorsunuz ve buna ne kadar uzun süre sadık kalırsanız, Ateş emojisinin yanında göreceğiniz anlık çizgi sayısı o kadar yüksek olur.

Kum saati ⌛

Neredeyse süresi dolan bir kum saati görürseniz, anlık izinizin yakında biteceği anlamına gelir. Kaydetmek ve devam ettirmek için şimdi yakalamaya başlayın.

100💯

Arka arkaya 100 gün boyunca ileri geri hareket ettiğinizde Ateş emojisinin yanında 100 göreceksiniz.

Doğum Günü Pastası 🎂

Bir arkadaşınızın adının yanında bir pasta gördüğünüzde, bugünün onların doğum günü olduğu anlamına gelir. Mutlu yıllar dilemek için onlara bir çırpıda gönderin.

Altın Yıldız 🌟

Başka bir kullanıcı, son 24 saat içinde bu arkadaşının fotoğraflarını tekrar oynadı. Web’de herhangi bir emojinin anlamını çözebilecek birkaç emoji çevirmeni var.

Arkadaş Emojilerini Özelleştirme

Aslında yukarıda listelenen tüm etkileşimler için emojiyi değiştirebilir, böylece arkadaşlarınızın adlarının yanında görmek istediğiniz tam emojileri görebilirsiniz. Örneğin, iki ay boyunca bir numaralı en iyi arkadaşınızın iki pembe kalp yerine kaka emojisi olmasını istiyorsanız:

 1. Snapchat’i başlatın ve Profil uygulamanın üst kısmındaki simgesine dokunun.

 2. Simgesine dokunun. dişli Ayarlarınıza erişmek için profilinizin sağ üst köşesinde.

 3. İOS sürümü için, simgesine dokunun. Yönetin altında Ek hizmetler. Snapchat’in Android sürümünde, simgesine dokunun. Emojileri özelleştirin altında Özelliklerive ardından 5. adıma atlayın.

  Cankurtaran
 4. Dokunmak Arkadaş Emojileri karşılık gelen anlamlarıyla tüm emojilerin bir listesini görmek için.

 5. Dokunmak Süper BFF.

 6. Simgesine dokunun. kaka emojisi. Süper en yakın arkadaşınız olduğu her seferinde, kaka emoji yığını artık sohbet sekmesinde o arkadaşınızın adının yanında görünecek.

  Snapchat'te Arkadaş Emojileri, Süper BFF ve Kaka Emoji Yığını

  Cankurtaran

Snapchat’in En İyi Arkadaşlardan Arkadaş Emojilerine Geçişi

Snapchat’in eski sürümleri, arkadaş listenizin en üstünde en çok tuttuğunuz 3-7 arkadaşınızı listeleyen en iyi arkadaşlar özelliğini içeriyordu. Aslında, en iyi arkadaşlarının kim olduğunu ortaya çıkarmak için herhangi birinin kullanıcı adına dokunabilirsiniz. Snapchat kullanıcılarının gizlilik endişeleri nedeniyle, en iyi arkadaşlar özelliği Ocak 2015’te bir güncelleme sırasında kaldırıldı.