Skip to content

Snapchat Nasıl Güncellenir

22 de Nisan de 2021

Bilinmesi gereken

 • iOS cihazlar: simgesine dokunun. Uygulama mağazası > profil simgesi ve dokunun Güncelleme Snapchat’in yanında.
 • Android cihazlar: Şuraya gidin: Oyun mağazası ve seçin Menü > Uygulamalarım ve oyunlarım. İtibaren Güncellemeler sekmesi, Snapchat’i bulun ve Güncelleme.
 • Veya en yeni özellikleri getirmek için Snapchat’ın otomatik uygulama güncellemesine güvenin.

Bu makale, Snapchat’i bir iOS veya Android cihazda nasıl güncelleyeceğinizi ve uygulamanın yeni özelliklerinden nasıl haberdar olacağınızı açıklar.

İOS Uygulamasını App Store aracılığıyla güncelleme

Snapchat güncellemeleri, iPhone’lar ve iPad’ler için Apple App Store’dan ve Android cihazlar için Play Store’dan edinilebilir. İOS uygulamasını şu şekilde güncelleyebilirsiniz:

 1. Uygulama mağazası Telefonunuzda veya tabletinizde uygulamaya dokunarak. İnternete bağlı olduğunuzdan emin olun.

 2. Kullan Güncellemeler Snapchat’i güncellemek için düğmeyi bulmak için alttaki sekme. Bir Güncellemeler sekmesi görmüyorsanız, profil simgesi.

 3. Dokunmak GÜNCELLEME bitişik, yanında Snapchat uygulamayı güncellemek için.

 4. Güncelleme etiket hareketli bir ilerleme çemberine dönüşecek. Birkaç saniye sonra birkaç dakikaya kadar (bağlantınıza bağlı olarak), uygulamayı kullanmaya başlamak için uygulamanın yeni sürümünü açabileceksiniz.

Android Uygulamasını Google Play üzerinden güncelleme

Snapchat’i güncelleme adımları Android’de biraz farklı, ancak aynı derecede kolaydır.

 1. Başlat Oyun mağazası dokunarak app.

 2. Simgesine dokunun. Menü uygulamanın sol üst tarafında.

 3. Seç Uygulamalarım ve oyunlarım listeden.

 4. İtibaren GÜNCELLEMELER üstteki sekme, bul Snapchat güncelleme listesinde.

 5. Bir Snapchat güncellemesi varsa, simgesine dokunun. GÜNCELLEME Onu almak için.

  Uygulamalarım ve oyunlarımı, listede Snapchat güncellemesini ve Güncelle düğmesini gösteren Android için üç Snapchat ekranı

Hepsi bu kadar – cihazınıza yüklediğiniz diğer uygulamaları güncellemekten hiçbir farkı yok. Snapchat her zaman sohbet, emoji, filtreler, lensler, hikayeler ve kaçırmak istemeyeceğiniz daha pek çok şeyle ilgili yeni özellikler sunar. Telefonunuzdan Müzik Çalma ile Snapchat bile yapabilirsiniz.

En Son Snapchat Güncellemelerinden Haberdar Olun

Güncellemeler için App Store veya Play Store’u düzenli olarak kontrol etmekten başka, yeni bir Snapchat sürümünün ne zaman kullanıma sunulacağını tam olarak bilmek biraz zor olabilir. Önemli uygulama güncellemeleri de dahil olmak üzere teknoloji ve haber hikayelerini kapsayan çok sayıda blog olduğundan, alakalı hale gelir gelmez bu hikayelere dikkat etmek, yeni bir Snapchat güncellemesinin ne zaman mevcut olduğunu ve hangi yeni değişiklikleri yapabileceğinizi öğrenmenize yardımcı olabilir. ondan bekle.

Snapchat için bir Google Uyarısı ayarlayın

Snapchat güncellemeleriyle ilgili haberleri neredeyse Google tarafından bildirilip alınır alınmaz almanın en iyi yollarından biri, Google Alerts ile bir uyarı oluşturmaktır. Uyarınız için “snapchat güncellemesi” ni kullanabilirsiniz.

Snapchat için bir Google Uyarısı Oluşturma.

Snapchat güncellemesi ile ilgili herhangi bir haber gelir gelmez haberdar olmak için, tıklayın Seçenekleri göster uygulamanızda bir açılır menüyü görüntülemek için Ne sıklıkta seçeneği Olduğu anda. Uyarıyı oluşturun ve Google bir Snapchat güncellemesiyle ilgili herhangi bir şey alır almaz e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Snapchat Güncellemelerini Almak için IFTTT Hatırlatıcıları Kullanın

Bir Android cihazınız varsa, Google Alerts’ten her yeni e-posta aldığınızda size kısa mesaj göndermek için IFTTT’yi kullanarak bunu bir adım öteye taşıyabilirsiniz. App Store’da (iPhone ve iPad için) Snapchat güncellemesi bulunursa size e-posta gönderen bir tarif oluşturabilirsiniz. IFTTT kullanarak güncellemeleri kontrol etmenin en iyi yolu budur. Play Store ve Google Uyarıları desteklenen tetikleyiciler değildir, ancak App Store’daki bir güncellemenin Play Store’da da bir güncelleme olduğu anlamına gelme ihtimali vardır. Bu durumda, konuyu “snapchat güncellemesi” veya “google uyarıları” olarak ayarlayabilirsiniz. Google Alerts aracılığıyla aldığınız e-postalar, önceki Snapchat güncellemelerinden gelen hikayeler veya muhtemelen gelecekteki uygulama güncelleme tahminleri için olabilir, ancak bu yine de bilgi sahibi olmanın iyi bir yoludur.

Yeni Özellikleri Açmak İçin Ayarlarınızı Kontrol Edin

Tüm arkadaşlarınızın size sahip olmadığınız harika yeni özelliklerle enstantane yolladığını fark ederseniz ve uygulamanızı zaten en son sürüme güncellediyseniz, herhangi bir şeyin gerekli olup olmadığını kontrol etmek ve görmek için ayarlarınıza gitmek isteyebilirsiniz. önce açılmalıdır. Ayarlarınıza erişmek için Snapchat’ın sol üst tarafındaki profil simgenize dokunun. Sağ üst köşedeki dişli çark simgesini seçin ve ardındanöğesine dokunun. Yönetin altında EK HİZMETLER etiket.

Dişli simgesi, Yönet düğmesi ve Ek Hizmetler sayfasını gösteren Android için üç Snapchat ekranı

Filtreler, seyahat, arkadaş emojileri ve izinler için ayarlarınızı yapılandırabileceksiniz. Resmi olarak piyasaya sürülmeden önce yeni Snapchat özelliklerini denemek ister misiniz? Snapchat Beta’ya katılın.