Skip to content

Snapfish Sorunları Nasıl Onarılır

30 de Mayıs de 2021

Snapfish, fotoğraflarınızı yüklemenize ve paylaşmanıza, ayrıca baskı siparişi vermenize ve fotoğraf kitapları veya fotoğraf takvimleri gibi ilgili fotoğrafçılık ürünlerini sipariş etmenize olanak tanıyan bir çevrimiçi fotoğraf yazdırma ve depolama hizmetidir. Snapfish tam özellikli ve güvenilir bir hizmet olsa da, kullanıcılar fotoğraflarını yüklerken ve fotoğraflar üzerinde çalışırken zaman zaman bazı kafa karıştırıcı sorunlar yaşarlar.

Snapfish

Snapfish Sorunlarının Nedenleri

Kullanıcıların Snapfish ile yaşadığı sorunlar, çoğu çevrimiçi fotoğraf hizmetinde yaygın olan sorunlardır. Bazen kullanıcılar, bir fotoğrafı kırpmak veya bir resimdeki kırmızı gözü düzeltmek için kullanılanlar gibi resim düzenleme araçlarını bulmakta sorun yaşarlar. Bazen Snapfish, bir kullanıcının istemediği veya nasıl geri alınacağını bilmediği istenmeyen otomatik düzenleme değişiklikleri yapar. Snapfish kullanıcı arayüzünü ve ortak araçları daha iyi tanıdığınızda, yaygın şikayetleri ele almak ve düzeltmek kolaydır.

Snapfish Sorunlarını Düzeltmek İçin İpuçları

İşte Snapfish kullanıcılarının kafasını karıştıran bazı yaygın sorunlara ve bunların nasıl giderileceğine bir bakış.

  1. Fotoğrafları düzenleyin. Kullanıcılar bazen Snapfish’e yükledikleri fotoğraflarda küçük resim düzenleme değişikliklerinin nasıl yapılacağından emin değiller. Hizmetin fotoğraf düzenleme araçlarını anlamak, fotoğraf yüklerken veya kitaplığınızda ya da bir projede fotoğraflar olduğunda kırmızı göz, yön ve rengi düzeltmenize yardımcı olur.

  2. Fotoğrafları düzgün şekilde kırpın. Snapfish’te fotoğraf yüklemenin ve baskı oluşturmanın en zor yönlerinden biri, nihai ürünün tam olarak istediğiniz gibi görünmesini sağlamaktır. Görüntünün istediğiniz kompozisyonla istediğiniz boyuta uyduğundan emin olmak için Snapfish kırpma aracını kullanın. Her zaman seç Fotoğraf kırpmayı inceleyin Resmi önizlemek ve uygun kompozisyona sahip olduğunuzdan emin olmak için.

  3. Düzenlenen resmi doğru şekilde kaydedin. Snapfish hesabınızdaki fotoğrafları düzenledikten sonra, Düzenleme Yapıldı değişiklikleri kaydetmek için Düzenlenen fotoğrafın biraz farklı bir dosya adı vardır, bu da her iki görüntünün de kopyalarını saklamanıza olanak tanır. Veya, seçin Kopya Olarak Kaydet, bu size bir kopyayı kaydetme veya orijinal görüntüyü değiştirme seçeneği sunar.

  4. Otomatik düzenlemeleri açın veya kapatın. Bazı Snapfish kullanıcıları, fotoğraflarının neden otomatik olarak düzenlendiğini merak edebilir. Yükleme tercihlerinin ayarlanmış olması muhtemeldir. Bu tercihler, yükleme sırasında çözünürlüğü ayarlamanıza ve kırmızı gözü otomatik olarak gidermenize olanak tanır. İsterseniz bu tercihleri ​​ayarlayın veya manuel düzenlemeyi tercih ediyorsanız kapatın.

  5. Fotoğraf çözünürlüğü sorunlarını çözün. Snapfish, belirli projeler için çözünürlüğü çok düşük olduğu için bir fotoğrafı reddedebilir. Seç Tam çözünürlük altında Görüntü boyutu Bir poster veya başka bir büyük proje yapmak istiyorsanız yükleyicide.

  6. Hareket bulanıklığını düzeltin. Bazen bulanık bir fotoğraf gibi bir sorun Snapfish’te çözülemez. Doğru ayarları kullanmak ve fotoğraf çekerken dikkatli olmak istenen sonucu verecektir.