Skip to content

Sprint için Kablosuz Dolaşım Politikası

11 de Mayıs de 2021

ABD kablosuz dolaşım, ülke çapındaki tüm Sprint planlarında ücretsizdir. Dolaşım dakikaları, Sprint ağında normal dakikalar olarak kabul edilir ve mevcut tüm Sprint planları ABD’de sınırsız konuşma dakikalarını içerir Hesabınız sınırsız dakikalar içeriyorsa, ABD’deki Sprint ağı dışındayken arama yapmak için ek ücret görmemelisiniz. Bununla birlikte, veri dolaşımı için bir ücret alabilirsiniz.

Hero Images / Getty Images

Veri dolaşımı

Veri dolaşımı, Sprint ağının erişiminin dışında olduğunuzda size kolaylık olarak sunulur. Veri kapsamınızın birincil kaynağı olacak şekilde tasarlanmamıştır. Sprint, planınızın ödeneğine bağlı olarak dolaşım sırasında kullanabileceğiniz veri miktarını sınırlar. My Sprint’te dolaşım kullanımınızı çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz.

Sprint Küresel Dolaşım

Sprint’in Küresel Dolaşım paketi tüm Sprint planlarına dahildir. 185’ten fazla varış noktasına sınırsız SMS mesajı, 2G hızına kadar veri ve dakikada 20 sente çağrı içerir. Hedefinizin listede olup olmadığını görmek için Sprint web sitesini kontrol edin. 2G hızıyla yaşayamıyorsanız, 185 varış noktasından herhangi birine bir gün veya bir hafta boyunca yüksek hızlı veri ekleyebilirsiniz Sprint Unlimited planı olan herkes Kanada’da zaten ücretsiz yüksek hızlı veri, çağrı ve mesaja sahip ve Meksika ve ABD’den Kanada ve Meksika’ya ücretsiz uzun mesafeli telefon görüşmeleri. ABD’den yapılan diğer uluslararası aramaların ücreti, Uluslararası Ücret artı standart normal görüşme ücretleri şeklindedir.